Προς το περιεχόμενο

Εισιτηριο για το Santiago Bernabeu


christos_realmad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω την ομαδα. 

Σκοπευω να επισκεφτω την Μαδριτη τον Μαρτιο και εχω αρχισει την ερευνα για αεροπορικα εισιτηρια, ξενοδοχεια και το βασικοτερο εισιτηρια για εναν αγωνα στην εδρα της Real Madrid στο Santiago Bernabeu.

Εχει κλεισει κανεις online εισιτηριο απο τν επισhμη σελιδα της Real ή εστω απο καποια αλλη σελιδα (για οποιαδηποτε αλλη ομαδα) για να με κατατοπισει προς τα που να ψαξω?

Για παραδειγμα για τον αγωνα με Espanyol η επισημη σελιδα της Real μου βγαζει μονο VIP επιλογη η οποια ειναι πανακριβη.

image.png.afc58ee83cde4bbf876a8160f1eed51e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι hospitality ticket. Δεν είναι απλό εισιτήριο. Οτιδήποτε κάτω από 300 είναι καλή τιμή για κάτι τέτοιο. Ψάξου λίγο youtube και θα βρεις αμέτρητα βίντεο από εμπειρίες τέτοιων εισιτηρίων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, eMike είπε

Αυτό είναι hospitality ticket. Δεν είναι απλό εισιτήριο. Οτιδήποτε κάτω από 300 είναι καλή τιμή για κάτι τέτοιο. Ψάξου λίγο youtube και θα βρεις αμέτρητα βίντεο από εμπειρίες τέτοιων εισιτηρίων.

 

Ναι το ξέρω αυτό. Εγώ θέλω ένα απλό εισιτήριο απλά αυτη είναι η μόνη επιλογή που έχει η ιστοσελίδα. Για αυτό ψάχνω εναλλακτικές λύσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, christos_realmad είπε

Χαιρετω την ομαδα. 

Σκοπευω να επισκεφτω την Μαδριτη τον Μαρτιο και εχω αρχισει την ερευνα για αεροπορικα εισιτηρια, ξενοδοχεια και το βασικοτερο εισιτηρια για εναν αγωνα στην εδρα της Real Madrid στο Santiago Bernabeu.

Εχει κλεισει κανεις online εισιτηριο απο τν επισhμη σελιδα της Real ή εστω απο καποια αλλη σελιδα (για οποιαδηποτε αλλη ομαδα) για να με κατατοπισει προς τα που να ψαξω?

Για παραδειγμα για τον αγωνα με Espanyol η επισημη σελιδα της Real μου βγαζει μονο VIP επιλογη η οποια ειναι πανακριβη.

image.png.afc58ee83cde4bbf876a8160f1eed51e.png

Eνδεχομενως να εχουν εξαντληθει η να ειναι πολυ νωρις για να ανοιξει απο τωρα η πωληση.Εγω που θα βρισκομαι ιταλια φλεβαρη και θελω να παω στην Γιουβε απλα περιμενω να ανοιξει η πλατφορμα. Στην Αγγλια που προσπαθουσα να βρω για αγωνα της premier ειναι αδυνατον μιας και υπαρχει στις πιο πολλες ομαδες προτεραιοτητα στα μελη και για τους υπολοιπους δεν μενει τπτ.Στην μπαρτσα που εψαχνα πριν καιρο ηταν σχετικα ευκολο να βρεις και καλη θεση.

Επεξ/σία από Menelaos83
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Menelaos83 είπε

Eνδεχομενως να εχουν εξαντληθει η να ειναι πολυ νωρις για να ανοιξει απο τωρα η πωληση.Εγω που θα βρισκομαι ιταλια φλεβαρη και θελω να παω στην Γιουβε απλα περιμενω να ανοιξει η πλατφορμα. Στην Αγγλια που προσπαθουσα να βρω για αγωνα της premier ειναι αδυνατον μιας και υπαρχει στις πιο πολλες ομαδες προτεραιοτητα στα μελη και για τους υπολοιπους δεν μενει τπτ.Στην μπαρτσα που εψαχνα πριν καιρο ηταν σχετικα ευκολο να βρεις και καλη θεση.

Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ. Κοιτάς σε επίσημη σελίδα της ομάδας ή έχεις βρει καμία άλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, christos_realmad είπε

Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ. Κοιτάς σε επίσημη σελίδα της ομάδας ή έχεις βρει καμία άλλη?

Παντα σε επισημη γιατι δεν ξερω αν τα διαφορα site που πουλανε ειναι αξιοπιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Menelaos83 είπε

Παντα σε επισημη γιατι δεν ξερω αν τα διαφορα site που πουλανε ειναι αξιοπιστα.

Αυτό ακριβώς μου απάντησαν από την εξυπηρέτηση πελατών μέσω μειλ. Τα εισιτήρια ανοίγουν 10 μέρες πριν τον αγώνα αλλά φυσικά έχουν προτεραιότητα τα μέλη και μετά οι υπόλοιποι που είναι λογικό. Είπαν ότι είναι εύκολο να βρεις εκτός από αγώνες με Barcelona και cl. Θα δούμε όταν έρθει η ώρα. Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις.

Thank you for contacting the Public 
16 ώρες πριν, lyda94 είπε

Μπήκα μόνο για να σου πω να περάσεις απίστευτα και ότι θα λατρέψεις τη Μαδρίτη!!!

Το πιστεύω!! Έχεις καμιά καλή πρόταση για μέρη που αξίζει να επισκεφτώ? Εκτός του bernabeu 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/12/2022 στις 11:40 ΠΜ, christos_realmad είπε

Το πιστεύω!! Έχεις καμιά καλή πρόταση για μέρη που αξίζει να επισκεφτώ? Εκτός του bernabeu 🤣

Plaza mayor, mercado san miguel (ειναι απιστευτες οι αγορες που εχουν, σκεψου τη βαρβακειο σε +10 επιπεδα),  chocolateria san gines (λιγο πιο κατω απο το mercado san miguel) για τσουρος, αγαλματα ποσειδωνα & κυβελης, πυλη τολεδο, barrio de las letras, barrio de salamanca, barrio la latina, plaza de toros de las ventas (εκει που γινονται οι ταυρομαχιες, επιβλητικο κτιριο!). Το παρκο retiro & το madrid rio parque αξιζουν μια βολτα. Βασιλικα ανακτορα οπωσδηποτε και στον ναο που εχει ακριβως διπλα (δεν θυμαμαι ονομα τωρα, αλλα ειναι ακριβως διπλα). Δοκιμασε σιγουρα bocadillo con calamares και con tortilla. Τα καλυτερα τα ειχαμε φαει στο Cervecería Sol Mayor (μην φρικαρεις αν γκουγκλαρεις το μαγαζι! ειναι καλο!). Η puerta del sol οταν ειχα παει ηταν κλειστη για εργα, δεν ξερω αν εχει ανοιξει πλεον. Αν δεν βαριεσαι, πας και μια βολτα στο σταθμο της atocha. Α! το νερο ειναι πανακριβο, 1.50-2.00 ευρω το μπουκαλι 500ml! Αν θες να πας στο μουσειο του Prado, καθε απογευμα τις 2 τελευταιες ωρες εχει δωρεαν εισοδο. Νομιζω κατι παρομοιο ισχυει και με το reina sofia. Περπατησε τη gran via, ειναι ο κεντρικος τους δρομος. Επίσης, η Μαδριτη εχει πολυ καλα ΜΜΜ. Μπορεις να βγαλεις την τουριστικη καρτα που περναει και σε μετρο και σε λεωφορεια ΚΑΙ ειναι για οσα ατομα θες. Αν πας με την κοπελα σου πχ, βγαζετε μια καρτα και την χρησιμοποιειτε και οι 2. Σου μετραει διαδρομες, οχι ατομα. Είναι 2,50 € αν θυμαμαι καλα να την βγαλεις και μετα φορτωνεις διαδρομες. Περπατησε οσο πιο πολυ μπορεις την πολη, αξιζει απιστευτα! Εγω την ερωτευτηκα! Δεν θα δεις ενα απλο κτιριο, ολα εχουν τρομερη αρχιτεκτονικη! Θα βοηθησει αν ξερεις εστω λιγο τη γλωσσα, γιατι απο αγγλικα δεν τα πανε και πολυ καλα! Αυτα! Ελπιζω να βοηθησα! Να περασεις απιστευτα! Περιμενω εντυπωσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...