Προς το περιεχόμενο

Samsung s8 14.6


sankostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρε

49 λεπτά πριν, andreas-d είπε

εγώ το δικό μου s8 11" το φορτίζω με το φορτιστή μου από s20 και η κόρη μου από του xiaomi m11. μισό χρόνο τώρα χωρίς πρόβλημα.

Θα πάρω  με 45w ευχαριστώ είναι  και  λίγο  ακριβός  έχω ένα φορτιστή  με καλώδιο  τύπου c από ταβλετ  samsung  μικροτερο  μήπως  το βάλω προσωρινά  μέχρι  να πάρω τα 45 w δεν ξέρω αν κάνει.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sankostas είπε

Πρε

Θα πάρω  με 45w ευχαριστώ είναι  και  λίγο  ακριβός  έχω ένα φορτιστή  με καλώδιο  τύπου c από ταβλετ  samsung  μικροτερο  μήπως  το βάλω προσωρινά  μέχρι  να πάρω τα 45 w δεν ξέρω αν κάνει.?

μέχρι 45w είσαι οκ.  ναι προσωρινα κάνει μέχρι να έρθει ο καινούριος & o 25w κανα 20-25 λεπτο παραπάνω ωρα κάνει από τον 45w

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/12/2022 στις 7:05 ΜΜ, andreas-d είπε

εγώ το δικό μου s8 11" το φορτίζω με το φορτιστή μου από s20 και η κόρη μου από του xiaomi m11. μισό χρόνο τώρα χωρίς πρόβλημα.

Η ποιοτητα της οθονης πως ειναι; εχει κολληματα καθολου ; θα το προτεινες για χρηση ελαφρυ photo editing και browsing ~μ.ο. ανοιχτων καρτελων 20 και ταυτοχρονα χρηση social?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Titos301 είπε

Η ποιοτητα της οθονης πως ειναι; εχει κολληματα καθολου ; θα το προτεινες για χρηση ελαφρυ photo editing και browsing ~μ.ο. ανοιχτων καρτελων 20 και ταυτοχρονα χρηση social?

κολλήματα δεν έχω δει έως τώρα η οθόνη του για εμένα είναι πολύ καλή για τα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου πω αλλά πιστεύω δε θα έχει πρόβλημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sankostas είπε

Είναι  προς το παρόν  πολύ  καλά  όλα  να δω τώρα  και μία  θηκη  Είναι  και 

ακριβές  

εγώ το είχα πάρει 579€ απο τη samsung μαζί με το Book Cover δώρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...