Προς το περιεχόμενο

Samsung s8 14.6


sankostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, andreas-d είπε

Είναι μια χαρά. πήγαινε να το δεις και ζωντανά σε κάποιο κατάστημα 

μεχρι και προσφατα δεν ειχα σε ιδιαιτερη εκτιμηση τα tablet τα θεωρουσα αχρηστα, αυτες τις μερες το ξανασκεφτηκα και ειναι ενα πολυ ευχρηστο εργαλειο για να αραζεις καναπε πχ και να διαβαζεις απο εκει τα νεα ή να βλεπεις βιντεακια youtube αντι να τα βλεπεις απο το κινητο οπως κανω τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 14,6 ιντσων δεν ειναι θηριο ρε παιδια? Πως το κρατατε στο χερι ? Εγω εχω το s7+ και δεν με βολευει ιδιαιτερα. Αν το ξαναγοραζα θα προτιμουσα το S7 το απλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2022 στις 12:24 ΜΜ, Theon1k είπε

Το 14,6 ιντσων δεν ειναι θηριο ρε παιδια? Πως το κρατατε στο χερι ? Εγω εχω το s7+ και δεν με βολευει ιδιαιτερα. Αν το ξαναγοραζα θα προτιμουσα το S7 το απλο

Δεν βολευει ευτυχως δεν διαλεξαμε το 12.4 αλλα πηραμε το κανονικό 11" γιατι οσο περισσοτερη ωρα το κρατας στο χέρι μιλάμε παντα  κουραζει σε βαθος χρονου. Βεβαια φαγαμε 45 ολοκληρα λεπτα στα μαγαζια δοκιμαζοντας το Plus 12.4" αλλα δεν....κουραζει με την πολυωρη χρηση στο χερι. Αν το εχεις σε γραφειο ειναι οκ ειτε το 12.4 ειτε το ultra 14.6 αλλα για καναπέ, αραγμα κλπ ειναι μη εργονομικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα  και χρόνια πολλά  επανέρχομαι  με  το θέμα  του φορτιστή  μου έχει  έρθει  45 βατ  και γράφει  και samsung  αλλά δεν κράτησε  15 μέρες  και  δεν  φορτίζει  πια στέλνω  μήνυμα  στο skroutz.gr.  έχω πετάξει  και την απόδειξη  χθες  ήρθανε  και  την  πήρανε  χωρίς  απόδειξη  να δουμε αν  θα  κάνουν  αντικατάσταση  έχω από την κάρτα της  τράπεζας  αν βοηθειση  να τη στηλω καμία βοήθεια  αν έχει  κάποιος  ευχαριστώ  και  καλή χρονιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/12/2022 στις 11:13 ΠΜ, sankostas είπε

καλημέρα  και χρόνια πολλά  επανέρχομαι  με  το θέμα  του φορτιστή  μου έχει  έρθει  45 βατ  και γράφει  και samsung  αλλά δεν κράτησε  15 μέρες  και  δεν  φορτίζει  πια στέλνω  μήνυμα  στο skroutz.gr.  έχω πετάξει  και την απόδειξη  χθες  ήρθανε  και  την  πήρανε  χωρίς  απόδειξη  να δουμε αν  θα  κάνουν  αντικατάσταση  έχω από την κάρτα της  τράπεζας  αν βοηθειση  να τη στηλω καμία βοήθεια  αν έχει  κάποιος  ευχαριστώ  και  καλή χρονιά 

Καλή Χρονιά!

Δοκιμασε πρωτα αλλο καλώδιο (με τον ιδιο φορτιστη) μηπως δεν κανει καποια επαφή για τη φορτιση αν το προβλημα παραμενει και με νεο καλωδιο  κ δεν ανταποκρινεται (δεν φορτιζει) επικοινωνησε με το καταστημα

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμάσει  και άλλα  2 καλωδια και άλλη  πριζαEκαλημέρα  και χρόνια πολλά  επανέρχομαι  με  το θέμα  του φορτιστή  μου έχει  έρθει  45 βατ  και γράφει  και samsung  αλλά δεν κράτησε  15 μέρες  και  δεν  φορτίζει  πια στέλνω  μήνυμα  στο skroutz.gr.  έχω πετάξει  και την απόδειξη  χθες  ήρθανε  και  την  πήρανε  χωρίς  απόδειξη  να δουμε αν  θα  κάνουν  αντικατάσταση  έχω από την κάρτα της  τράπεζας  αν βοηθειση  να τη στηλω καμία βοήθεια  αν έχει  κάποιος  ευχαριστώ  και  καλή χρονιά 

έχω  δοκιμάσει  με άλλα  2 καλωδια   και  άλλη  πρίζα άλλα  έχει  νεκροση  τον εστηλα πίσω  χωρίς  απόδειξη   δεν τη βρίσκω   τώρα  για   αντικατάσταση  να δουμε  τώρα  τι θα γίνει  καλή χρονιά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω θα στο αλλαξουν αφου δοκιμασες κ με αλλα καλωδια κ δεν ανταποκρινεται ο ιδιος φορτιστής. Ειναι κ λιγες οι μερες που τον χρησιμοποιεις. καλη Χρονιά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...