Προς το περιεχόμενο

[FREE] 2 μήνες Αpple TV+ [ΤΕΛΟΣ]


Chrisfm94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, dialteo είπε

Έχει λυσσάξει να μας δίνει δωρεάν το άχρηστο apple tv μπας και ξεχάσουμε να πατήσουμε το unsubsrcribe και μας πάρει κανένα 5ευρω κατά λάθος

See, Foundation, Black Bird, Severance, CODA, σαβούρα έχει, έχεις δίκιο. Μόνο Elite.

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

@matrixxx Νομιζω ο κωδικος του xbox θα παει πισω κατα 2 μηνες, αφου εχουμε περιθωριο για εκεινο :P

Aυτο σκεφτηκα και εγω οταν ειδα 14-1, ποτε ειπαμε ληγει του xbox; 15 ή τελος του Μαρτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nemesi54 είπε

Αραγε να προστίθεται σε ενεργό δωρεάν τρίμηνο?

Αυτο θα ηθελα να μαθω κι εγω αλλα δε το ρισκαρω γιατι εχω ακομα το τριμηνο του viber, το οποιο ληγει σε 25 μερες.

Τωρα για το υλικο εχω δει Ted Lasso (μαγικο), Black Bird (δυνατο mini series), και Severance (mindfuck). Σκεφτομαι να ξεκινησω το For All Mankind αλλα με αποτρεπει λιγο το οτι τα επεισοδια του ειναι 1 ωρας. Επισης Acapulco φαινεται καλουτσικο.

Γενικα νομιζω οτι εχει ποιοτικοτερο υλικο απο το Netflix αλλα καμια σχεση η ποσοτητα. Δηλαδη αυτοι οι δωρεαν μηνες που δινει ειναι οτι πρεπει για να δεις τα "καλα" του, και του χρονου παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Aυτο σκεφτηκα και εγω οταν ειδα 14-1, ποτε ειπαμε ληγει του xbox; 15 ή τελος του Μαρτη;

Τέλη Μαρτίου πάει η εξαργύρωση στο xbox

(μπορεί να μου δώσει αυτό 7 μέρες όπως έγραψαν προηγουμένως, 14/12 λήγει το δικό μου όποτε και θα ξέρουμε) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όλα αυτά που είπατε (σαν σειρές) συν Mythic quest παιδια διαμαντάκι.

...αλλά συμφωνώ ότι τo apple+ ειναι για 1-2 μήνες κάθε χρονο να βλέπεις τους νεους κύκλους απο τις 2-3 (αλλα πολυ καλές 2-3) σειρές που εχει.

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Georgram είπε

Δεν προστίθεται δυστυχώς σε ήδη ενεργό δωρεάν τρίμηνο! 

Αν η συνδρομη σου ληγει πριν τις 14/1, ενεργοποιησε τη οταν ληξει και υποθετω θα γινει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δουλεύει μια χαρά σε υπάρχον λογαριασμό που δεν έχει ενεργή συνδρομή. 

Thnx TS

Επεξ/σία από GreekReaper
Typo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δέχτηκε και σε μένα, μια χαρά, Ευχαριστούμε TS.

το μόνο που λείπει είναι ένας φθηνός και αξιόπιστος αντάπτορας για να συνδέσουμε iPhone ή iPad με τηλεόραση (lightning to HDMI) και που θα συνεχίσει μετά το επόμενο update.

Επεξ/σία από deadp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Γενικα νομιζω οτι εχει ποιοτικοτερο υλικο απο το Netflix αλλα καμια σχεση η ποσοτητα. Δηλαδη αυτοι οι δωρεαν μηνες που δινει ειναι οτι πρεπει για να δεις τα "καλα" του, και του χρονου παλι.

Όπως το είπες, αξίζει για τους δωρεάν μήνες να τα δεις όλα όχι για παραπάνω και όχι για να πληρώνεις(μετα πας stremio). Αλλά όχι καλύτερο περιεχόμενο από το netflix και σίγουρα όχι από άλλες πλατφόρμες πχ hbo max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει λογαριασμό πέρυσι όταν είχα πάρει το ipad που έδινε δωρεάν 3 μήνες και σήμερα που μπήκα από το link που έδωσε ο Chrisfm94 το ενεργοποίησα πάλι και μου γράφει βρίσκεστε σε δωρεάν δοκιμή 7 ημέρες. Αλλά από κάτω μου γράφει επίσης ότι "από 16 Φεβρουαρίου 2023, το πρόγραμμά σας θα ανανεώνεται με την κανονική τιμή των 6,99 το μήνα μέχρι να ακυρωθεί". Πάτησα να ακυρώσω τη συνδρομή για καλό και για κακό βέβαια... thanks Chrisfm94!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
58 λεπτά πριν, dimis_pj είπε

Είχα κάνει λογαριασμό πέρυσι όταν είχα πάρει το ipad που έδινε δωρεάν 3 μήνες και σήμερα που μπήκα από το link που έδωσε ο Chrisfm94 το ενεργοποίησα πάλι και μου γράφει βρίσκεστε σε δωρεάν δοκιμή 7 ημέρες. Αλλά από κάτω μου γράφει επίσης ότι "από 16 Φεβρουαρίου 2023, το πρόγραμμά σας θα ανανεώνεται με την κανονική τιμή των 6,99 το μήνα μέχρι να ακυρωθεί". Πάτησα να ακυρώσω τη συνδρομή για καλό και για κακό βέβαια... thanks Chrisfm94!

Nαι, σου εδωσε τους 2 μηνες και πριν απο αυτους το κλασικο 7ημερο δωρεαν δοκιμης. Ολα καλα λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Nαι, σου εδωσε τους 2 μηνες και πριν απο αυτους το κλασικο 7ημερο δωρεαν δοκιμης. Ολα καλα λοιπον.

Αα εδωσε και έξτρα επταημερο για αυτό λήγει 16 Φλεβάρη..Όλα καλά ναι! 

Επεξ/σία από dimis_pj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πως γίνεται η ακύρωση πριν τελειώσει η προθεσμία τον Φεβρουάριο; δεν βρίσκω πουθενά τον τρόπο, παλιά που είχα πάρει πάλι το 3μηνο δωρεάν υπήρχε στο προφίλ η ακύρωση συνδρομής. Παίζει να λήγει αυτόματα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rattlehead είπε

Αλλά όχι καλύτερο περιεχόμενο από το netflix

Απο νετφλιξ εχει σιγουρα καλυτερο περιεχομενο. Εκτος αν εννοουσες περισσοτερο περιεχομενο, που ναι, δεν εχει

Οτι εχει βγει μεχρι τωρα, ειναι ΑΑΑ 

3 λεπτά πριν, GangMW είπε

Ξέρει κανείς πως γίνεται η ακύρωση πριν τελειώσει η προθεσμία τον Φεβρουάριο; δεν βρίσκω πουθενά τον τρόπο, παλιά που είχα πάρει πάλι το 3μηνο δωρεάν υπήρχε στο προφίλ η ακύρωση συνδρομής. Παίζει να λήγει αυτόματα ;

Πατα apple tv στο γοογλη για να σε παει σε σελιδα του browser version, και αν συνδεθεις πανω δεξια εχει γραναζι για το προφιλ/ρυθμισεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...