Προς το περιεχόμενο

Πώληση Hyundai Kona Premium 1.0 120


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες

Το βάζω στο club γιατί είναι το αμάξι του αδερφού της γυναίκας μου οπότε το ξέρω.

Του έδωσαν εταιρικό οπότε το πουλάει

1000 κυβικά 120 άλογα

Ημ. Αγοράς : 01/2020

Χρώμα : Ανθρακί

Έκδοση : Premium

Καύσιμο : Βενζίνη

Κιβώτιο : Χειροκίνητο

25.000 Χλμ

Το αμάξι είναι όντως ατρακάριστο, ελληνικό με την εργοστασιακή εγγύηση εν ισχύ

Τιμή : 17.000Ε

Για οποιαδήποτε απορία πείτε μου , του είπα να το βάλω πρώτα εδώ επειδή το ξέρω το αμάξι μήπως βολέψουμε κανέναν δικό μας

Στείλτε και π.μ. ότι θέλετε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θωμα τι λες, να το κάνουμε πωλήσεις αυτοκινήτων ενεργών μελών του club γενικά και να κλείσουμε τα σχόλια;

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

Θωμα τι λες, να το κάνουμε πωλήσεις αυτοκινήτων ενεργών μελών του club γενικά και να κλείσουμε τα σχόλια;

Μου πέρασε απο το μυαλό να το πάρω εγώ και να σπρώξω το δικό μου , γλυτώνω κανα 7χιλιαρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μου πέρασε απο το μυαλό να το πάρω εγώ και να σπρώξω το δικό μου , γλυτώνω κανα 7χιλιαρο

Δενκακο

με τις αναρτήσεις κ τα καθίσματα ωστόσο τα Χιουντάι δε το έχουν όποτε δε ξέρω αν θα σε βολέψει…

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Δενκακο

με τις αναρτήσεις κ τα καθίσματα ωστόσο τα Χιουντάι δε το έχουν όποτε δε ξέρω αν θα σε βολέψει…

Μπα έχω δεθεί συναισθηματικά πλέον με το δικό μου

Για τα καθίσματα δίκιο έχεις, μου είχαν κάνει εντύπωση και στο i30 πολύ σκληρά και άβολα μου φάνηκαν

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2022 στις 8:43 ΜΜ, tsofras είπε

Μου πέρασε απο το μυαλό να το πάρω εγώ και να σπρώξω το δικό μου , γλυτώνω κανα 7χιλιαρο

δεν βάζεις μυαλό εσύ. είπαμε ένα ψευτοσουβ πέρασε απο τα χέρια μας και δεν μας άρεσε. δεν είμαστε εμείς για αυτή την κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mp123 είπε

δεν βάζεις μυαλό εσύ. είπαμε ένα ψευτοσουβ πέρασε απο τα χέρια μας και δεν μας άρεσε. δεν είμαστε εμείς για αυτή την κατηγορία.

Δεν θα το έπαιρνα για να γούσταρα , για να γλυτώσω κανα 7αρι χιλιάρικα και να κάνω την δουλειά μου. Η ιστορία έδειξε ότι δεν είμαι τέτοιος τύπος βέβαια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...