Προς το περιεχόμενο

PS Plus Essentials 29.99, Extra 69.99, Premium 89.90 - για νεους και επιλεκτικα σε αλλους - (upd 17-12-2022, πλεον σε ολους με μη ενεργη συνδρομη)


RaNd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, koslol8 είπε

Να κάνω καποιες άσχετες ερωτήσεις;

Έβαλα πρώτη φορά το ps plus και θα ήθελα να μην ανανεώνει αυτόματα τη συνδρομή μόλις λήξει η υπάρχουσα. Για να το κανω αυτό πάω στο "cancel subscription " ;

Θα συνεχίσω να έχω τη συνδρομή αν το κάνω; Θα μπορώ να παίρνω τα δωρεάν παιχνίδια κάθε μηνα μέχρι να λήξει η συνδρομή  ή θα μου ακυρώσει τελείως την αγορά της που μόλις έκανα;

Όχι είσαι κομπλέ... 

Και εγώ το ίδιο κάνω μετά από την αγορά... 

Ποτέ δεν ξέρεις, μην ξεχαστώ και τραβήξει στην λήξη λεφτά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, koslol8 είπε

Να κάνω καποιες άσχετες ερωτήσεις;

Έβαλα πρώτη φορά το ps plus και θα ήθελα να μην ανανεώνει αυτόματα τη συνδρομή μόλις λήξει η υπάρχουσα. Για να το κανω αυτό πάω στο "cancel subscription " ;

Θα συνεχίσω να έχω τη συνδρομή αν το κάνω; Θα μπορώ να παίρνω τα δωρεάν παιχνίδια κάθε μηνα μέχρι να λήξει η συνδρομή  ή θα μου ακυρώσει τελείως την αγορά της που μόλις έκανα;

Εφόσον γίνει η αγορά, ακόμα και να σβήσεις το billing information, δηλαδή την καταχωρημένη κάρτα η τον λογαριασμό PayPal, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αν θυμάμαι σωστά, παλιά που είχα απενεργοποιήσει την αυτόματη ανανέωση, με κάποιο update ενεργοποιήθηκε ξανά.Αυτό με επιφύλαξη, δεν είμαι σίγουρος.

20 ώρες πριν, Niko Bellic είπε

Είπα κι εγώ να πληρώσω συνδρομή στη Sony μετά από 2 χρόνια...Something went wrong και στη κονσόλα και στο κινητό...Ευτυχώς που έχουμε και 1 μηνα game pass στο Series X να βγάλουμε τις γιορτές.

Δοκίμσασε μέσω του site της Sony, εγώ απο'κεί πλήρωσα μέσω PayPal.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Δοκίμσασε μέσω του site της Sony, εγώ απο'κεί πλήρωσα μέσω PayPal.

Αυτό έκανα τελικά φίλε μου και δούλεψε.Πέρασα τη κάρτα στο paypal και δέχτηκε κανονικά τη πληρωμή.Σε ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κ εμένα που έβγαζε τα ίδια μήνυμα κ από κονσόλα κ από κινητό (An unidentified error occurred. something went wrong . Try a few moment later κ something went wrong αντιστοιχα). Μετά απο καμία ώρα κ βάλε κ αρκετές προσπάθειες ξεκόλλησε κ πέρασε. Αγορά με prepaid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...