Προς το περιεχόμενο

PS Plus Essentials 29.99, Extra 69.99, Premium 89.90 - για νεους και επιλεκτικα σε αλλους - (upd 17-12-2022, πλεον σε ολους με μη ενεργη συνδρομη)


RaNd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, Tecton είπε

Όχι δεν είχα βάλει, γενικά ποτέ δεν είχα δοκιμάσει trial.

Μάλλον θα πρέπει να έχει λήξει πρόσφατα η συνδρομή για να το δικαιούσαι αλλά στην σελίδα τους δεν είναι ξεκάθαρο 

"Η προσφορά είναι διαθέσιμη μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου 2022. Δεν είναι διαθέσιμη σε ενεργούς συνδρομητές PlayStation®Plus. Η βιβλιοθήκη παιχνιδιών διαφέρει ανά χρονική περίοδο, χώρα/περιοχή και πρόγραμμα. Το PS Plus υπόκειται σε επαναλαμβανόμενη χρέωση συνδρομής, η οποία χρεώνεται αυτόματα μέχρις ότου ακυρωθεί."

Εισαι σιγουρα συνδεδεμενος? Μηπως με αλλο browser? (ή και incognito)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εισαι σιγουρα συνδεδεμενος? Μηπως με αλλο browser? (ή και incognito)

Το δοκίμασα από την κονσόλα , το app , μέσω firefox, edge, opera, νομίζω εξάντλησα τις επιλογές μου 😁

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια  ληγει αυριο ( Πεμπτη 15 Δεκ)  η συνδρομη μου , και μεχρι στιγμης δεν βλεπω προσφορα .

Αν εμφανιστει μετα το deactivation της συνδρομης , θα επανελθω εδω , αλλιως ειχαμε PSN !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές στις 9 το βράδυ ενεργοποίησα PS plus με 30€.

Δεν ήμουν εν ενεργεία συνδρομητής όταν το ενεργοποίησα και δεν είναι η πρώτη φορά που ενεργοποιώ PS plus. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια υπόνοια, οτι όποιος είχε πάρει προσφορά στο παρελθόν στα 30 τώρα ακόμα και να έχει λήξει δεν του δίνει την προσφορά. Αν μπορούν άτομα τα οποία είχαν plus στα 30 και τώρα έχει λήξει να μας πουν αν τους βγάζει πάλι τώρα να βάλουν στα 30.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, grevoil είπε

Έχω μια υπόνοια, οτι όποιος είχε πάρει προσφορά στο παρελθόν στα 30 τώρα ακόμα και να έχει λήξει δεν του δίνει την προσφορά. Αν μπορούν άτομα τα οποία είχαν plus στα 30 και τώρα έχει λήξει να μας πουν αν τους βγάζει πάλι τώρα να βάλουν στα 30.

Αυτό ισχύει σε μένα. Είχα πάρει πέρυσι τον Αύγουστο του 2021 την ετήσια προσφορά με 30€, έληξε Αύγουστο του 2022, δεν έχω ενεργή συνδρομή αυτή τη στιγμή και όταν πάω να δω τα πακέτα, μου εμφανίζει την απλή στα 59,99€. Δεν μου τη δίνει στα 30€.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα βαλει παλι πριν ενα χρονο την προσφορα με 29.90 τοτε δεν ειχε τρεις επιλογες ηταν απλα PS Plus

Τοτε θυμαμαι ηταν μονο για αυτους που δεν ειχαν ποτε τους PS Plus και εγω δεν ειχα πρωτη φορα εβαζα.

Ειχα απενεργοποιησει την αυτοματη αναβαθμιση και ειχα αφαιρεσει εντελως την καρτα απο το PS Store μην κανουν καμια αγορα τα παιδια και κλαιμε ολοι μαζι.

Εμενα οπως εγραψα εληξε 9/12 και πηρα κανονικα την προσφορα εχθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λήγει σε 3 μέρες. Είχα βάλει κ εγώ την προσφορά πέρσι με -50%. Πάω να ανανεώσω αλλά μου βγάζει κανονικά 60€. Θα δοκιμάσω όταν λήξει μήπως κ αλλάξει. Αλλιώς απλά δεν θα ανανεώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dialteo είπε

Αυτό ισχύει σε μένα. Είχα πάρει πέρυσι τον Αύγουστο του 2021 την ετήσια προσφορά με 30€, έληξε Αύγουστο του 2022, δεν έχω ενεργή συνδρομή αυτή τη στιγμή και όταν πάω να δω τα πακέτα, μου εμφανίζει την απλή στα 59,99€. Δεν μου τη δίνει στα 30€.

μια από τα ίδια και εγώ ,

ίδια περίπτωση με εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, RaNd είπε

Μόλις μου ήρθε και  email σχετικά με την προσφορά, οπότε όσοι υποψήφιοι λογικά θα ενημερωθούν ....

Βαλε τους ορους, αν εχει καπου λινκ. Μαλλον αποκλειει οσους εχουν ηδη χρησιμοποιησει παρομοια προσφορα στο παρελθον (περα απο τις ενεργες συνδρομες που δεν ληγουν συντομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, RaNd είπε

Μόλις μου ήρθε και  email σχετικά με την προσφορά, οπότε όσοι υποψήφιοι λογικά θα ενημερωθούν ....

Μιλάμε για πολύ τρόμπες. Είμαι off προσφοράς αλλά μου έστειλαν email απόψε. Εσένα ισχύει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...