Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν EON+ και απεριόριστα δεδομένα για συνδρομητές Nova και Wind μέχρι 19/1


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλησπερα. Είμαι συνδρομητής wind και ενεργοποίησα κανονικά μέχρι 19 Ιανουαρίου. Βλέπω μέσω του box που έδινε παλια η wind visio και το έχω κόψει εδώ και 1 χρόνο αλλά δεν μου το ζήτησαν ποτε πίσω. Ο πεθερος μου στο σπίτι του έχει wind και έχει το φουλ πακετο τηλεόρασης. Μπορώ να βλέπω και εγώ σπίτι μου μέσω του application και να γίνεται μοίρασμα? Ξέρει κανεις τον τρόπο? Για όταν λήξει η δωρεάν περιοδος

Τελικά για όσους το ψάξουν μελλοντικά. Μπήκα με τους κωδικους που έστειλε στο κινητό του πεθερου μου που είναι σε άλλο σπίτι και λειτουργεί κανονικά και σε μένα και σε αυτόν. Εγώ βλέπω μέσω wind visio αποκωδικοποιητή υπάρχει εφαρμογή στο playstore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με τις συσκευές αν μπείτε στις πληροφορίες του ΕΟΝ θα δείτε ότι μπορεί να εγκατασταθεί σε ένα box της Νόβα ή wind αντίστοιχα , σε μια τηλεόραση (περιλαμβάνονται και τα android box) και σε φορητές συσκευές κινητά κτλ. Δηλαδή το android box το βλέπει σαν smart tv!

Γι'αυτό έχετε αυτό το πρόβλημα. Αν το έχετε ενεργοποιήσει σε android box δεν μπορείτε πλέον να το βάλετε σε app της τηλεόρασης σας. 

Αν δείτε σε κινητό μπαίνει κανονικα.

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/12/2022 στις 11:11 ΜΜ, pankostas είπε

Σχετικά με τις συσκευές αν μπείτε στις πληροφορίες του ΕΟΝ θα δείτε ότι μπορεί να εγκατασταθεί σε ένα box της Νόβα ή wind αντίστοιχα , σε μια τηλεόραση (περιλαμβάνονται και τα android box) και σε φορητές συσκευές κινητά κτλ. Δηλαδή το android box το βλέπει σαν smart tv!

Γι'αυτό έχετε αυτό το πρόβλημα. Αν το έχετε ενεργοποιήσει σε android box δεν μπορείτε πλέον να το βάλετε σε app της τηλεόρασης σας. 

Αν δείτε σε κινητό μπαίνει κανονικα.

Άρα απάτη. Μόνο σε μια τηλεόραση μπορείς να δεις. Οι συσκευές android δεν είναι τηλεοράσεις. Ας το διευκρίνιζαν από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kastoria74 είπε

Άρα απάτη. Μόνο σε μια τηλεόραση μπορείς να δεις. Οι συσκευές android δεν είναι τηλεοράσεις. Ας το διευκρίνιζαν από την αρχή.

Σε 2 τηλεοράσεις. Στη μία (αναγκαστικά) με το κουτάκι της Wind/Nova και στην άλλη με το δικό σου κουτάκι ή με το app της TV.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ενεργοποίησα και εγώ την προσφορά.

Πώς μπορώ να βλέπω high definition τα κανάλια;

Είναι η ιδέα μου ή υπάρχουν λιγότερα κανάλια από την κανονική NOVA;

Screenshot.png.dea269bc0c7b547e9da68f80b3869331.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

Σε 2 τηλεοράσεις. Στη μία (αναγκαστικά) με το κουτάκι της Wind/Nova και στην άλλη με το δικό σου κουτάκι ή με το app της TV.

Μα μιλάμε για την προσφορά που δινουν σε αυτό το τόπικ! 

Κανένας μας δεν έχει το κουτάκι! Οπότε 1 τηλεόραση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pankostas είπε

Μα μιλάμε για την προσφορά που δινουν σε αυτό το τόπικ! 

Κανένας μας δεν έχει το κουτάκι! Οπότε 1 τηλεόραση!

Σωστός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GangMW είπε

Στις 19/1 που λήγει η προσφορά πρέπει να κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια ακύρωσης ή γίνεται αυτόματα  ; 

πολυ σωστη ερωτηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Pure είπε

καλησπέρα στην παρέα μια ερώτηση έχω πως διαγράφω μια συσκευή γιατί έχω υπερβεί το όριο συσκευών ?

Μπαίνεις εδώ: https://www.wind.gr/gr/mywind/cauthnp/credentials/

Δίνεις username και password. Στην επόμενη σελίδα πας στη διαχείριση συσκευών. Διαγράφεις τη συσκευή που θέλεις.

Έχεις δικαίωμα για μία διαγραφή ανά μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, GangMW είπε

Στις 19/1 που λήγει η προσφορά πρέπει να κάνουμε εμείς κάποια ενέργεια ακύρωσης ή γίνεται αυτόματα  ; 

Διακόπτεται αυτόματα η πρόσβαση. Αν έχεις ήδη τηλεόραση ΕΟΝ σκέτο απενεργοποιείται αυτόματα το ΕΟΝ+

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/1/2023 στις 10:02 ΜΜ, greeklish είπε

Ευχαριστώ ενεργοποίησα και εγώ την προσφορά.

Πώς μπορώ να βλέπω high definition τα κανάλια;

Είναι η ιδέα μου ή υπάρχουν λιγότερα κανάλια από την κανονική NOVA;

Screenshot.png.dea269bc0c7b547e9da68f80b3869331.png

Δεν μπορείς. Ότι βλέπεις μόνο 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...