Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν EON+ και απεριόριστα δεδομένα για συνδρομητές Nova και Wind μέχρι 19/1


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο eon.nova.gr και λήγει 19/1 άσχετα με το πότε το ενεργοποιείτε.

Ισχύει μόνο για συνδρομητές συμβολαίου κινητής Wind ή σταθερής Wind και Nova χωρίς συνδρομή τηλεόρασης EON.

Οι υφιστάμενοι συνδρομητές τηλεόρασης EON παίρνουν αυτόματα και δωρεάν αναβάθμιση στο EON+ μέχρι 19/1.

Οι συνδρομητές συμβολαίου κινητής παίρνουν απεριόριστα λεπτά και δεδομένα με ενεργοποίηση μέσω my Wind μέχρι 19/1 και ισχύουν για 1 μήνα. Χρήση μόνο εντός Ελλάδας.

Καρτοκινητά δεν παίρνουν δώρο αλλά έχουν διπλάσια λεπτά και δεδομένα στα πακέτα (F2G). 

Επίσης οι 4000 πρώτοι που έχουν συνδρομή τηλεόρασης μπορούν να πάρουν το παιδικό τηλεκοντρόλ δωρεάν στο eon-kids.nova.gr 

Καλές γιορτές :)

 

Όροι προσφοράς

Επεξ/σία από panos-
  • Like 8
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Κυρια νοβα(γουιντ), δεν κοιτας να δωσεις τον δωρεαν διπλασιασμο στους πελατες σου; Μηνες εχουν περασει και ακομα σιγη... Τι μηνες, χρονος κλεινει απο το ξεκινημα του.

Λεπροι ειναι ή κακοπληρωτες οι συνδρομητες σας και ειναι οι μονοι στην Ελλαδα που ενω εχουν τις προϋποθεσεις δεν δικαιουνται τον δωρεαν διπλασιασμο μια παροχη που εδωσαν ολοι οι αλλοι; Και βεβαια οι σχετικοι φορεις δεν ξερω τι κανουν...

  • Like 25
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
25 λεπτά πριν, panos- είπε

@matrixxx περιμενε μέχρι τις 11/1. Ο νέος τιμοκατάλογος θα έχει ελαφρώς μειωμένες τιμές ακούγεται 

Μειωμενες απο τις αυξημενες; Ή απο τις τιμες που ειχε πασχα-καλοκαιρι; Μηπως εχει ανεβασει τιμες η wind τους τελευταιους 3-4 μηνες στα προγραμματα; Σχεδον εφτασε την cosmote ή μηπως οχι; Εγω αυτο βλεπω παρακολουθωντας κατα διαστηματα 1-2 μηνων την αγορα εδω και σχεδον ενα χρονο σκεφτομενος να φυγω. Πλεον εχει τιμες "εναλλακτικου"; 

Οι τιμες δεν με ενδιαφερουν, δωρεαν διπλασιασμο θελω, κατι που θα ειχα συμφωνα και με τις ανακοινωσεις αν ημουν σε οποιονδηποτε απο τους αλλους δυο. Ηταν λαθος που εμεινα και δεν εφυγα, θα ειχα παρει διπλασιασμο απο τον νεο παροχο και σε χαμηλοτερη τιμη μαλιστα. Τωρα περιμενω μονο μεχρι να τελειωσει η υπομονη και να φυγω αν δεν το κανει. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, panos- είπε

@matrixxx περιμενε μέχρι τις 11/1. Ο νέος τιμοκατάλογος θα έχει ελαφρώς μειωμένες τιμές ακούγεται 

μακαρι εχεις ενα point, μπορει να ριξουν λιγο τις τιμες μπας και δελεασουν νεους πελατες

28 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μειωμενες απο τις αυξημενες; Ή απο τις τιμες που ειχε πασχα-καλοκαιρι; Μηπως εχει ανεβασει τιμες η wind τους τελευταιους 3-4 μηνες στα προγραμματα; Σχεδον εφτασε την cosmote ή μηπως οχι; Εγω αυτο βλεπω παρακολουθωντας κατα διαστηματα 1-2 μηνων την αγορα εδω και σχεδον ενα χρονο σκεφτομενος να φυγω. Πλεον εχει τιμες "εναλλακτικου"; 

Οι τιμες δεν με ενδιαφερουν, δωρεαν διπλασιασμο θελω, κατι που θα ειχα συμφωνα και με τις ανακοινωσεις αν ημουν σε οποιονδηποτε απο τους αλλους δυο. Ηταν λαθος που εμεινα και δεν εφυγα, θα ειχα παρει διπλασιασμο απο τον νεο παροχο και σε χαμηλοτερη τιμη μαλιστα. Τωρα περιμενω μονο μεχρι να τελειωσει η υπομονη και να φυγω αν δεν το κανει. 

 

απο το νοεμβριο του 2021 που εχω δει τις τιμες και τσεκαρω καθε τοσο, τις εχουν κρατησει ιδιες, προσωπικα τα 26€ για 50Mbps και απεριοριστα σταθερα,κινητα της wind ειναι πολλα σε σχεση με ευρωπη

12 λεπτά πριν, tsagod είπε

Το κατάφερε κανείς;

επισης δεν καταλαβαίνω, εγώ ειμαι συνδρομητής wind σταθερής και κινητής, θα πάρω την ΕΟΝ+ ή όχι;

αφου εισαι και στα 2 φανταζομαι ναι, εγω που ειμαι μονο σταθερης εχω μια αμφιβολια 

update απο το συνδεσμο που παρεθεσε ο φιλος:
 

Αναφορά σε κείμενο

Δικαίωμα συμμετοχής στην ενέργεια έχουν ενεργοί συνδρομητές οικιακών υπηρεσιών Nova και Wind σε προγράμματα Σταθερής ή/και Κινητής Τηλεφωνίας. Εξαιρούνται οι συνδρομητές προγραμμάτων Τηλεόρασης Nova και EON, καθώς και Καρτοκινητής. Επιτρέπεται μια συμμετοχή ανά ΑΦΜ.

 

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, Titos301 είπε

απο το νοεμβριο του 2021 που εχω δει τις τιμες και τσεκαρω καθε τοσο, τις εχουν κρατησει ιδιες, προσωπικα τα 26€ για 50Mbps και απεριοριστα σταθερα,κινητα της wind ειναι πολλα σε σχεση με ευρωπη

Απο ο,τι θυμαμαι 26€ ειχε την κατοσταρα επι αρκετους μηνες πριν μισο περιπου χρονο. Αρκετα μετα απο τον Νοεμβριο του 21. Θα το εχεις δει αφου τσεκαρεις, οχι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tsagod είπε

 

επισης δεν καταλαβαίνω, εγώ ειμαι συνδρομητής wind σταθερής και κινητής, θα πάρω την ΕΟΝ+ ή όχι;

Ναι θα την πάρεις. 

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Απο ο,τι θυμαμαι 26€ ειχε την κατοσταρα επι αρκετους μηνες πριν μισο περιπου χρονο. Αρκετα μετα απο τον Νοεμβριο του 21. Θα το εχεις δει αφου τσεκαρεις, οχι; 

Δεν το έχουν αναρτήσει αυτό στο site.. Όντως τόσο παίζει και σε ανανεώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

€26 κατοστάρα, €23 πενηντάρα είναι τιμές που τις έδινε μέσω διαφημίσεων, τηλεφωνικά, και σε 'κρυφά' μέρη του site. Τουλάχιστον από Φεβρουάριο του 22. Μία μόνο περίοδο δεν τα είδα κάπου να διαφημίζονται, τώρα ισχύουν ξανά. Ναι, με λίγη πίεση ισχύουν και για ανανεώσεις. Έτσι κι αλλιώς τις δίνει η Nova από όλα τα κανάλια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλαξε το μήνυμα όταν πατάς ενεργοποίηση. 

Η εγγραφή δεν ενεργοποιήθηκε.Δικαίωμα συμμετοχής στην ενέργεια έχουν ενεργοί συνδρομητές οικιακών υπηρεσιών Nova και Wind σε προγράμματα Σταθερής ή/και Κινητής Τηλεφωνίας. Εξαιρούνται οι συνδρομητές προγραμμάτων Τηλεόρασης Nova και EON, καθώς και Καρτοκινητής. 

Καλα κρασιά 

UPDATE: μετά από αρκετό σπαμαρισμα ενεργοποιηθηκε

Επεξ/σία από tsagod
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...