Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν EON+ και απεριόριστα δεδομένα για συνδρομητές Nova και Wind μέχρι 19/1


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, pankostas είπε

Αν διαβάσεις λίγο πίσω θα έβλεπες ότι έχει απαντηθεί πως πηγαίνει 7mbs! Λίγο διάβασμα καλο είναι.

 

Σε ποια σελιδα ειναι;

Αν μπορεις κανε το μια παράθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εμένα έκανε ρεσέτ η εφαρμογή στην smart tv και τώρα δεν μπορώ να ξανασυνδεθώ.  Μου πετάει ειδοποίηση ότι είμαι ήδη συνδεδεμένος σε smart tv. Δεν υπάρχει προφανώς κάπως πρόσβαση σε ρυθμίσεις. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το φτιάξουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, pankostas είπε

Αν διαβάσεις λίγο πίσω θα έβλεπες ότι έχει απαντηθεί πως πηγαίνει 7mbs! Λίγο διάβασμα καλο είναι.

 

Μη με μαλωνεις...Αν πηγαινει 7 δεν με ενδιαφερει η επιλογη που εχει μεσα για high bit rate λεει 4.Αλλα και να ¨"διαβαζα" οτι υποστηριζει 25mbps παλι δε θα αλλαζε την αποψη μου οτι ειναι αισχος.Αληθεια εσυ που το "διαβασες" οτι πηγαινει στα 7?Απο τη νοβα η επειδη το ειπε καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2022 στις 1:35 ΠΜ, thedius είπε

Πόσο ανάπηροι δηλαδή πρέπει να είναι για να μην μπορούν να βγάλουν ένα promo που να παίζει? 

Έχεις δίκιο, μόνο μη χρησιμοποιείς αυτή τη λέξη σε παρακαλώ γιατί και μεις άτομα με δυσκολίες είμαστε αλλά όχι άχρηστοι σαν την nova

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, nyne είπε

Μη με μαλωνεις...Αν πηγαινει 7 δεν με ενδιαφερει η επιλογη που εχει μεσα για high bit rate λεει 4.Αλλα και να ¨"διαβαζα" οτι υποστηριζει 25mbps παλι δε θα αλλαζε την αποψη μου οτι ειναι αισχος.Αληθεια εσυ που το "διαβασες" οτι πηγαινει στα 7?Απο τη νοβα η επειδη το ειπε καποιος?

Όχι φίλε μου. Εννοείται δεν υποστηρίζω τη Νοβα. Έβαλα το δωρεάν για συνδρομητές wind.

Και στο 7 δεν θα δεις τεράστια διαφορά! Αλλά τουλάχιστον το live πρόγραμμα βλέπεται! Ελπίζω πάντως η Νόβα να το διορθώσει! Δεν είναι ποιότητα αυτη, ειδικά στα ondemand!

Σε τι συσκευή βλέπεις Νόβα? Εγώ σε android Box έβλεπα μέσω wifi. Με το που το συνδέσεις σε ethernet , η ταχύτητα ανεβαίνει στο 7mbs.

Σε προηγούμενα ποστ , ανέβασα και screenshots από τα στατιστικά του ρούτερ μου, που φαίνεται η διαφορά στο bitrate.

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, nosvasedis είπε

Παιδιά εμένα έκανε ρεσέτ η εφαρμογή στην smart tv και τώρα δεν μπορώ να ξανασυνδεθώ.  Μου πετάει ειδοποίηση ότι είμαι ήδη συνδεδεμένος σε smart tv. Δεν υπάρχει προφανώς κάπως πρόσβαση σε ρυθμίσεις. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το φτιάξουμε; 

Τα ίδια και εμένα, αντε τώρα βγάλε άκρη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Τα ίδια και εμένα, αντε τώρα βγάλε άκρη. 

Δεν βγάζεις άκρη, πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και η Wind σε στέλνει στη Nova, η Nova στη Wind. Παρωδία η υπόθεση. Ωστόσο και η ίδια η εφαρμογή είναι κλάσεις υποδεέστερη σε σχέση με αυτή της Cosmote TV.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nosvasedis είπε

Δεν βγάζεις άκρη, πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και η Wind σε στέλνει στη Nova, η Nova στη Wind. Παρωδία η υπόθεση. Ωστόσο και η ίδια η εφαρμογή είναι κλάσεις υποδεέστερη σε σχέση με αυτή της Cosmote TV.

Η εφαρμογή είναι τραγική και η ανάλυση χάλια με 200αρα γραμμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2022 στις 12:35 ΜΜ, Doubt είπε

Εννοείς δεν γίνεται F2G σε καρτοκινητό cosmote? 

Σε συμβόλαιο γίνεται;

Περίεργο μου φαίνεται πάντως.

https://www.whatsup.gr/ela-sto-whatsup

Πατάς "εχω ηδη αριθμό" και ακολουθείς την διαδικασια...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τι γινεται με τις εγγραφες ? 

Τις μπλοκαραν 

Προσπαθω και απο αλλο pc να βαλω στοιχεια και λεει λαθος μετα οτι ηδη υπαρχει το κινητο το email κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...