Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για youtube premium


savvas15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thanasis00 είπε

Μόνο ο @kormos και εσύ είπατε ότι πρέπει να γίνει αυτή η αλλαγή, οι υπόλοιποι αναφέρουν (μαζί και ο σωτος στο fb) προσθήκη απλά κάρτας και διεύθυνση πληρωμής με Tουρκία... Και αυτό είναι που με ενδιαφέρει κιόλας. Αν είναι να αλλάξω όλα τα gmail στη τουρκία, καλύτερα να δημιουργήσω ξεχωριστά gmail για όλους να τελειώνουμε, γιατί χρησιμοποιούμε και άλλου τους λογαριασμούς google, όχι μόνο για προβολή περιεχομένου στο youtube...

Και αυτό μπορεί να γίνει αν θες... Δεν είναι κακή ιδέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, gorge18 είπε

Εγω με Ελληνικά accounts ειμαι premium απο αργεντινη 3,κατι ευρω για 5 ατομα με revolut..

Καλημέρα, ποια μέθοδο ακολούθησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Γενάρη το ειχα κανει, θα σε γελασω δεν θυμάμαι. Απο το κινητό ηταν παντως με vpn. Νομίζω με ανοικτο vpn αργεντινής εκανα την πληρωμή με revolut. Μετα εβαλα αλλα μελη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το Youtube δεν θέλει να αλλάξεις χώρα τον αρχικό λογαριασμό,   καθώς ειδικά για αυτό αν πας μέσω του app ή της σελίδας youtube καθώς είσαι με vpn σε άλλη χώρα κάνει και δεύτερο Payment profile (βάζεις πχ revolut Και δηλώνεις διεύθυνση της χώρας του vpn),  δυστήχως δεν πιάνει το ίδιο με το One, εκεί θέλει να αλλάξεις την διεύθυνση για όλο τον λογαριασμό.

 

Το δοκίμασα στο ανάποδο, να κάνω σε gmail με turkey λογαριασμό Youtube Ελλάδα  και πέρασε κανονικά και έκανε και 2ο profil, αλλά δεν μπορούσα να το μοιράσω σε άλλο ελληνικό λογαριασμό, μάλλον είναι ειδική περίπτωση το 2ο profile, μάλιστα ειδικά σε αυτό αναφέρει Use youtube, ενώ στο 1ο  έχει και τις άλλες υπηρεσίες

 

 

Επεξ/σία από sdikr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gregory22 είπε

Μήπως έχει κάποιος απο Youtube Music family να μοιραστεί το κόστος?

...με τόσα που έχουν αναφερθεί πιστεύω πως θα μπορούσες να δημιουργήσεις μόνος σου

Επεξ/σία από kormos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, kormos είπε

...με τόσα που έχουν αναφερθεί πιστεύω πως θα μπορούσες να δημιουργήσεις μόνος σου

δεν θέλω να κάνω τούρκικο λογαριασμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gregory22 είπε

δεν θέλω να κάνω τούρκικο λογαριασμό

Κάνε ελληνικό🤔
 

Αλλά μιας και το ανέφερες, αν λέω αν κάποιος είχε να σου δώσει και ήταν από την χώρα που ανέφερες την ίδια ουσία δεν θα είχε; 
 

Από απορία το ρωτάω

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kormos είπε

Κάνε ελληνικό🤔
 

Αλλά μιας και το ανέφερες, αν λέω αν κάποιος είχε να σου δώσει και ήταν από την χώρα που ανέφερες την ίδια ουσία δεν θα είχε; 
 

Από απορία το ρωτάω

 

Μφχ

ε ναι εννοείται απλώς νόμισα πως έλεγες να κάνω εγώ με vpn κλπ συνδρομή και δεν τα μπορώ αυτά, θα μπερδευτώ. Οπότε αν κάποιος έχει ήδη συνδρομή, να τη μοιραστούμε, όπως γίνεται στο νετφλιξ πχ δηλαδή

Επεξ/σία από gregory22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsagod είπε

εχω YT premium απο Αργεντινή. Δεν βρίσκω το τρόπο να αλλάξω σε family.

Καποια βοήθεια?

 

https://support.google.com/families/answer/7507744?hl=en&co=GENIE.Platform%3DDesktop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα αυτό που εστειλες ειναι για μετα, να καλεσω δλδ τα μελη της οικογενειας.

Εγω θέλω το τρόπο ώστε να άλλαξω πρώτα απο απλή συνδομή youtube premium που έχω τώρα μεσω αργεντινής σε youtube family.

προφανως θα χρειαστω για την αλλάγη vpn και να συνδεθω σε Αργεντινη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsagod είπε

σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα αυτό που εστειλες ειναι για μετα, να καλεσω δλδ τα μελη της οικογενειας.

Εγω θέλω το τρόπο ώστε να άλλαξω πρώτα απο απλή συνδομή youtube premium που έχω τώρα μεσω αργεντινής σε youtube family.

προφανως θα χρειαστω για την αλλάγη vpn και να συνδεθω σε Αργεντινη. 

Μάλλον δεν διάβασες καθόλου το σύνδεσμο 🤔

Προς το τέλος της σελίδας αναφέρει:

Existing YouTube Premium or Music Premium members

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...