Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για youtube premium


savvas15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/4/2023 στις 1:36 ΠΜ, sdikr είπε

Για το Youtube δεν θέλει να αλλάξεις χώρα τον αρχικό λογαριασμό,   καθώς ειδικά για αυτό αν πας μέσω του app ή της σελίδας youtube καθώς είσαι με vpn σε άλλη χώρα κάνει και δεύτερο Payment profile (βάζεις πχ revolut Και δηλώνεις διεύθυνση της χώρας του vpn),  δυστήχως δεν πιάνει το ίδιο με το One, εκεί θέλει να αλλάξεις την διεύθυνση για όλο τον λογαριασμό.

Αρα ειμαι στο android κινητο μου, μπαινω με vpn πχ ινδια, ανοιγω την εφαρμογη του youtube παω στο youtube premium πακετο παταω αγορα και πληρωνω με καρτα revolut και τελος θα το εχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Titos301 είπε

Αρα ειμαι στο android κινητο μου, μπαινω με vpn πχ ινδια, ανοιγω την εφαρμογη του youtube παω στο youtube premium πακετο παταω αγορα και πληρωνω με καρτα revolut και τελος θα το εχω;

Σωστά,  αν δεν σου βγάζει τιμές σε ινδικό νόμισμα, δοκίμασε άλλο vpn

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ρε παίδες, τι κάνω λάθος? βαζω vpn για αργεντινή μου βγάζει νομισματα κτλ και μετά δεν μου περνάει με καμία κάρτα την πληρωμή, ούτε με ελληνικές, ούτε με revolut, μου βγάζει σφαλμα οτι χρειάζεται κάρτας της ίδιας χωρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ParafronGR είπε

ρε παίδες, τι κάνω λάθος? βαζω vpn για αργεντινή μου βγάζει νομισματα κτλ και μετά δεν μου περνάει με καμία κάρτα την πληρωμή, ούτε με ελληνικές, ούτε με revolut, μου βγάζει σφαλμα οτι χρειάζεται κάρτας της ίδιας χωρας. 

Ήταν Mastercard κάποια απ αυτές ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 4/8/2023 στις 1:20 ΜΜ, ParafronGR είπε

ρε παίδες, τι κάνω λάθος? βαζω vpn για αργεντινή μου βγάζει νομισματα κτλ και μετά δεν μου περνάει με καμία κάρτα την πληρωμή, ούτε με ελληνικές, ούτε με revolut, μου βγάζει σφαλμα οτι χρειάζεται κάρτας της ίδιας χωρας. 

Ουτε Αργεντινή, ούτε Τουρκία, ούτε Ινδία πλεον . 

Θελει καρτα της ίδιας χώρας. 

Οσοι το ειχατε κανει παλια , μην το πειράξετε !!!

Μονο μεσω Ουκρανίας γίνεται ευκολα με περιπου 3.8€ το family . Με revolut . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

YouTube Premium Family plan price update

To continue delivering great service and features, we’re increasing your price to TRY 115.99 /month.

You will see the change reflected on your December , 2023 billing date.

Επεξ/σία από malaperda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 12/04/2023 at 17:13, thanasis00 said:

 @kormos

Edit: τελικά γίνεται και χωρίς να αλλάξεις τη χώρα στο Google play store, το μόνο που θέλει είναι να σβήσεις εντελώς το payment profile από τη Google, και μετά να περάσεις μια κάρτα με τουρκική διεύθυνση, και περνάει στο τουρκικό family μια χαρά. Το μόνο που θέλω να δοκιμάσω είναι να περάσω μετά τις κανονικές μου κάρτες στο Google wallet και να δοκιμάσω να πληρώσω για να δω ότι περνάνε οκ.

Τελικά γίνεται επαναφορά του google wallet? Το δοκίμασες?

Έχω YouTube family από Τουρκία, αλλά τρώω πόρτα στην προσθήκη members από Ελλάδα και είμαι σε αναζήτηση λύσης.

Επεξ/σία από kirmis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kirmis είπε

Τελικά γίνεται επαναφορά του google wallet? Το δοκίμασες?

Έχω YouTube family από Τουρκία, αλλά τρώω πόρτα στην προσθήκη members από Ελλάδα και είμαι σε αναζήτηση λύσης.

πρωτα θα προσκαλεσεις και μετα θα κανεις εγγραφη απο Τουρκια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...