Προς το περιεχόμενο

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μπαίνει στον κόσμο του Fortnite


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, nan78 είπε

Μέχρι στιγμής έχει δείξει πως νοιώθει Έλληνας. Το αν κάποια στιγμή θα πάρει την Αμερικάνικη υπηκοότητα είναι άλλο θέμα. Το τι νιώθεις δεν έχει να κάνει με την υπηκοότητα. Νομίζω έχει δηλώσει ότι τα παιδιά του θα μεγαλώσουν Αμερικάνοι, πράγμα κατανοητό αφού εκεί σκοπεύει να τα μεγαλώσει. Προφανώς δεν έχει πρόθεση να επιστρέψει εδώ, να παίξει στην Κάτω Ραχούλα που τον ζήτησε.

Είδωμεν. Καλά να είναι, να συνεχίσει με τα μυαλά μέσα στο κεφάλι και όχι από πάνω και να εννοεί ότι λέει.

 

Προφανώς και θα μεγαλώσουν US τα παιδιά του.Ελλαδιστάν ακόμα και τα παιδιά ενός διασήμου θα υποστούν ρατσισμό - νταιλίκι - κοροϊδία κλπ ωραία.Πράγματα προφανώς που πέρασε και ο ίδιος πριν γίνει γνωστός.

Μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας , εαν δεν ήταν διάσημος θα σου έλεγα εγώ πόσο αποδεκτός ως “Έλληνας” θα ήταν.  
Να προσθέσω πως γεννήθηκε Ελλάδα το 1994 αλλά πήρε υπηκοότητα το 2013….κλάφτα Χαράλαμπε..

Επεξ/σία από Chocobo
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διαβάζοντας τα σχόλια, για μια ακόμα φορά καταλαβαίνεις που έχει φτάσει πλέον ο Έλληνας...

 

Όλοι οι εναπομείναντες λογικοί, απλά φύγετε να γλιτώσετε αδέρφια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαιω με τα σχολια αρκετων 

μεχρι και για τα χρωματα π φοραει διαβασα που παραπεμπουν σε νιγηρια και δεν ειχε μπλε της ελλαδας 🤣🤣🤣

μιζεριαααα ,φθονος, ρατσιστικες αντιληψεις.... δυστυχως το προφιλ τ μεσου ελληναρα 

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιάννης εκτός από πολύ καλός μπασκετμπολίστας είναι και influencer και αρπάζει οποιαδήποτε ευκαιρία του προσφέρεται για να βγάλει φράγκα.

μαγκιά του.. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν δύο απλές λέξεις με τεράστια σημασία. Δικαίωμα επιλογής.

Ας αφήσουμε τον άνθρωπο να κάνει ότι θέλει, στην τελική δεν έβλαψε κανέναν, το αντίθετο με τη στάση ζωής του ως τώρα.

Eιδικά ο συγκεκριμένος που μάτωσε για να ζήσει το όνειρό του, έχει αυτό το δικαίωμα.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Chocobo είπε

Μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας , εαν δεν ήταν διάσημος θα σου έλεγα εγώ πόσο αποδεκτός ως “Έλληνας” θα ήταν.  

Εδώ τώρα που είναι διάσημος και πάλι δεν ειναι απο πολλούς .

 

 

19 ώρες πριν, Chocobo είπε

Προφανώς και θα μεγαλώσουν US τα παιδιά του.Ελλαδιστάν ακόμα και τα παιδιά ενός διασήμου θα υποστούν ρατσισμό - νταιλίκι - κοροϊδία κλπ ωραία.

Εδώ εγώ που είμαι Έλληνας και ξέρω 6 γενιές πίσω το οικογενειακό μου δέντρο και δεν ξέρω αν τα παιδιά μου μεγαλώσουν στην Ελλάδα
 

Spoiler

Επίσης δεν ξέρω αν έτσι όπως πάμε θα υπάρχει ακόμη Ελλάδα γιατί αν συνεχίσουμε έτσι οικονομοπολιτικά με μηδενική σχεδόν παραγωγή και πρότυπα για βαριά βιομηχανία τουρισμού σαν της Ταΐλάνδης + πληθυσμός που εξ αρχής δεν ήταν μεγάλος γιατί πολύ σφαγιάστηκαν στην μικρά ασία και στον πόντο άλλοι ξεχάστηκαν στην νότια Ιταλία και Αίγυπτο  αλλά και στην βόρεια ήπειρο και ανατολική Θράκη και Κριμαία Και αντί να μεγαλώνει έχει αρχίσει ήδη να συρρικνώνεται επικίνδυνα 

image.png.cb4a39fb5eae8d764d3abe31bdded28a.png/'


Επίσης τα παραπάνω νούμερα περιέχουν το πληθυσμό όλων των πολιτών δηλαδή και των Ρομά (που αυξάνονται με το χρόνο αντί να μειώνονται όπως κάνουμε εμείς) και των Αλβανών που υπηρετούν 3 μήνες Ι5 στον στρατό για να πάρουν υπηκοότητα και τα πολλά στρατόπεδα πλέον έχουν παραπάνω αλβανούς απότι Έλληνες και δεν κάνω πλάκα ρωτήστε τα παιδιά σας αν πήγαν στρατό να σας πούνε πόσοι ήταν συνολικά στην μονάδα και πόσοι ήταν αλβανοί.. (φυσικά αν υπηρέτησαν βυσματικά δεν ισχύει αυτό μιλάμε για παραμεθορίους και κανονικές μονάδες όχι βυσματικές ΓΕΕΘΑ κτλ) 

Οπότε πληθυσμιακά μιλώντας η κατάσταση ειναι ακόμη χειρότερη.   

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Dr_Pepper είπε

Εδώ τώρα που είναι διάσημος και πάλι δεν ειναι απο πολλούς .

Παντα και παντου υπαρχουν ρατσιστες, ευτυχως ομως λιγοι (ασχετως που κανουν πολυ ντορο στο ιντερνετ).

Στις 24/12/2022 στις 8:04 ΜΜ, Dr_Pepper είπε

Έγινε ήρωας στο fortnite ένα παιχνίδι παγκοσμίου βεληνεκούς με εκατοντάδες εκατομμύρια ενεργούς χρήστες (βασικά 2ο σε κατάταξη) ............................

Υποψιν οτι το fortnite προφατα εφαγε προστιμο >μισο δις $ μετα απο αγωγες δεκαδων χιλιαδων γονεων, γιατι εθιζει τα παιδια τους και τους πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες😄

 

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2022 στις 3:20 ΜΜ, aggelos87 είπε

Μόνο με σερβιέτες δεν έχει συνεργαστεί αυτός ο άνθρωπος. Κάπου ώπα δηλαδή.

Σου πήρε δουλειές και σε ενόχλησε ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Dr_Pepper είπε

Εδώ τώρα που είναι διάσημος και πάλι δεν ειναι απο πολλούς .

 

 

Εδώ εγώ που είμαι Έλληνας και ξέρω 6 γενιές πίσω το οικογενειακό μου δέντρο και δεν ξέρω αν τα παιδιά μου μεγαλώσουν στην Ελλάδα
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Επίσης δεν ξέρω αν έτσι όπως πάμε θα υπάρχει ακόμη Ελλάδα γιατί αν συνεχίσουμε έτσι οικονομοπολιτικά με μηδενική σχεδόν παραγωγή και πρότυπα για βαριά βιομηχανία τουρισμού σαν της Ταΐλάνδης + πληθυσμός που εξ αρχής δεν ήταν μεγάλος γιατί πολύ σφαγιάστηκαν στην μικρά ασία και στον πόντο άλλοι ξεχάστηκαν στην νότια Ιταλία και Αίγυπτο  αλλά και στην βόρεια ήπειρο και ανατολική Θράκη και Κριμαία Και αντί να μεγαλώνει έχει αρχίσει ήδη να συρρικνώνεται επικίνδυνα 

image.png.cb4a39fb5eae8d764d3abe31bdded28a.png/'


Επίσης τα παραπάνω νούμερα περιέχουν το πληθυσμό όλων των πολιτών δηλαδή και των Ρομά (που αυξάνονται με το χρόνο αντί να μειώνονται όπως κάνουμε εμείς) και των Αλβανών που υπηρετούν 3 μήνες Ι5 στον στρατό για να πάρουν υπηκοότητα και τα πολλά στρατόπεδα πλέον έχουν παραπάνω αλβανούς απότι Έλληνες και δεν κάνω πλάκα ρωτήστε τα παιδιά σας αν πήγαν στρατό να σας πούνε πόσοι ήταν συνολικά στην μονάδα και πόσοι ήταν αλβανοί.. (φυσικά αν υπηρέτησαν βυσματικά δεν ισχύει αυτό μιλάμε για παραμεθορίους και κανονικές μονάδες όχι βυσματικές ΓΕΕΘΑ κτλ) 

Οπότε πληθυσμιακά μιλώντας η κατάσταση ειναι ακόμη χειρότερη.   

 

Εμ,ολα καλα στο σπιτι;

Εδώ Αντετοκούμπο,φορτναιτ,κατι σκινς...αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μέσος Έλληνας την ψωνίζει επειδή του έκαναν πολλά like στο instαgram και νομίζει ότι είναι κάποιος και σας πείραξε  ο άνθρωπος αυτός επειδή αρπάζει κάθε ευκαιρία που του δίνεται. Πάμε καλά συνεχίστε το κράξιμο. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/12/2022 στις 10:55 ΠΜ, Crbull είπε

Τα σχόλια θα ήταν πολύ διαφορετικά αν ήταν ο lebron james στην είδηση. Για τον Γιάννη όμως χολή

 

υπάρχει ρατσισμός επειδή ο Γιάννης είναι Ελληνας ενώ για τον ξένο Lebron ήμαστε πιο δεκτικοί.

Είναι γνωστό άλλωστε πόσο φιλο-αμερικάνοι είναι οι Ελληνες.

Στις 25/12/2022 στις 12:16 ΠΜ, freegr είπε

Αν αρχίσουν να εμπορευματοποιούν με κιτς τρόπο τέτοιες προσωπικότητες σίγουρα κάτι δεν πάει καλά 

εντάξει δεν είναι και κανένας φιλόσοφος ή επιστήμονας για να μας προκαλεί εντύπωση

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...