Προς το περιεχόμενο

Αποτυχια πληρωμης με Payzy σε Whats Up/Cosmote


iPhoners1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα και καλη Χρονια! 

Προσπαθω εδω και 2 μερες να ανανεωσω το υπολοιπο μου στην Whats up μεσω Payzy αλλα καθε προσπαθεια αποτυγχανει με error “Network Connection interrupted”(δοκιμασμενο και με 5G)

Εχω δοκιμασει να κανω την ανανεωση και μεσω του My Cosmote αλλα παλι το ιδιο θεμα. Εχω στειλει στην εξυπηρετηση του payzy και το διερευνουν.

Συμβαινει σε καποιον αλλον;

Γενικα επειδη προσπαθησα να πληρωσω και λογαριασμο με RF αντιπετωπισα πολλα θεματα. Το δεχτηκε μετα την 3η προσπαθεια ενω στην αρχη φορτωνε συνεχως (το ιντερνετ μου δουλευε κανονικοτατα). Επιπλεον κωδικο συναλλαγης δεν εμφανιζει στο pdf που εκδιδεται μετεπειτα. Η μεχρι τωρα εμπειρια οχι και τοσο ευχαριστη για συναλλαγες. Καταλαβαινω βεβαια οτι ειναι οι αρχικες εκδοσεις…

 

D3E0A785-F9C6-49B2-B54D-00248BFFCD9A.png

 

Ενημερωση : Απαραδεκτη συμπεριφορα απο το support της Payzy. Εκλεισαν το αιτημα μου με την αιτιολογια οτι επιλυθηκε, λεγοντας μου οτι πληκτρολογω λαθος την ημερομηνια της καρτας. Αντι για 01/27 ειναι 01/28. Το προβλημα οντως επιλυθηκε οταν εβαλα ως ημερομηνια 01/28 , αλλα η ημερομηνια ομως που εμφανιζει η καρτα μου στο Payzy ειναι 01/2027. Βεβαια ανοιξα παλι νεο τικετ για να διορθωσουν τα λαθος στοιχεια στην εμφανιση καρτων, αλλα η ολη συμπεριφορα με το κλεισιμο του τικετ χωρις να με ρωτησουν αν οντως επιλυθηκε το ζητημα, για μενα ειναι απαραδεκτη

Επεξ/σία από iPhoners1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρεπεται, για ποιο λογο / τι κινητρο ειχες να χρησιμοποιησεις το payzy και δεν εκανες την πληρωμη με αλλους καθιερωμενους τροπους; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...