Προς το περιεχόμενο

MediaMarkt Τηλεοράσεις - δώρο o ΦΠΑ [ΤΕΛΟΣ]


Dimitris156

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ίδιο κ σε public (καθώς είναι κ το ίδιο καταστημα επι της ουσίας) 

 

βεβαια την άλλη βδομάδα έχουμε εκπτωσεις (τι μπορεί να κάνουν τότε άραγε;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πρόβλημα ειναι οτι κοιτούσα τηλεόραση, αλλά το άφηνα για πιο μετά....150€ κάτω όμως σε αυτή που θέλω, το λες και μεγάλο ποσό...πφφφ σε ησυχία δεν μας αφήνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antretng είπε

ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ. ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ;;;

Φιλαράκι, μήπως έχεις 399€ να πάρω μια τυρόπιτα τηλεόραση.

Ο Τζεφ ο Μπέζος πάντως είπε να μην πάρετε τηλεόραση φέτος, να κρατήσετε τα λεφτά σας. Αμα δε θέλετε να ακουσετε τον τζεφ, πάρτε να δώ τι θα καταλάβετε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τηλεοραση που πηρα στις μεγαλες εκπτωσεις του νοεμβρη σημερα την δινει σε τιμη υπερδιπλασια ,βεβαια τοτε η τιμη εβγαινε με προωθητικες (σαμσανγκ καρτα χρεωστικη ,δωροεπιταγη ΜΜ και επιστροφη eurobank) αλλα και παλι δεν ειναι για να τρεξεις να αγορασεις.

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/tileorasi-samsung-neo-qled-55-4k-smart-qe55qn90b/1683910

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μαυρο στο PUBLIC με δωρο το φπα βγαινει 100 ευρω ακριβοτερα απο σχεδον ολον τον ανταγωνισμο σε οτι και κοιταξω!!! μας δουλευουν στα μουτρα μας..,..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kanelos77 είπε

παιδια μαυρο στο PUBLIC με δωρο το φπα βγαινει 100 ευρω ακριβοτερα απο σχεδον ολον τον ανταγωνισμο σε οτι και κοιταξω!!! μας δουλευουν στα μουτρα μας..,..

 

Προχώρησες στο καλάθι να δεις τελική τιμή;

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Φιλαράκι, μήπως έχεις 399€ να πάρω μια τυρόπιτα τηλεόραση.

Ο Τζεφ ο Μπέζος πάντως είπε να μην πάρετε τηλεόραση φέτος, να κρατήσετε τα λεφτά σας. Αμα δε θέλετε να ακουσετε τον τζεφ, πάρτε να δώ τι θα καταλάβετε.

Εγώ, πάντως, τον άκουσα. Δεν αγόρασα τηλεόραση, μόνο κινητό και pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνουν οι γονείς μου τηλεόραση και με αφορμή την παραπάνω πρόσφορά πήγα να δω τι παίζει. Οι γονείς μου είναι της λογικής παίρνουμε μία καλή και την κρατάμε χρόνια.

Έπεσε το μάτι μου στην παρακάτω SONY,
https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/tileorasi-sony-oled-55-4k-android-xr55a75kaep/1697812

Βγαίνει στα 1100 περίπου με την προσφορά για το  ΦΠΑ, υπάρχει κάποια γνώμη;

ή κάτι πιο value για στις 55"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...