Προς το περιεχόμενο

MediaMarkt Τηλεοράσεις - δώρο o ΦΠΑ [ΤΕΛΟΣ]


Dimitris156

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, kirileman είπε

Προχώρησες στο καλάθι να δεις τελική τιμή;

Εγώ, πάντως, τον άκουσα. Δεν αγόρασα τηλεόραση, μόνο κινητό και pc.

ναι φυσικα...πχ Τηλεόραση Samsung Neo QLED 55" 4K Smart 55QN95B στο καλαθι βγαινει...1613!!!! στο https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/244915-samsung-qe55qn95ba-55 1499 και δωροεπιταγη 250 ευρω

 

p.s το πρωι που τα ειδα το πλαισιο την ειχε 1499 και  τωρα βλεπω εχει παει στα 1999 και δινει 300 ευρω δωρο και καλα...μας  δουλευουν!!! δεν υπαρχει κανεις να του βαλει χερι για την κοροιδια προς τον καταναλωτη δυστηχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καποιες τιμες παντως παιζει να ειναι οντως καλες,καθως πχ την LG c2 48” την εχουν 886(καλαθι) ,και ο αντιστοιχος κωδικος στο σκρουτζ ειναι στα 949.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mitch.dask είπε

Καποιες τιμες παντως παιζει να ειναι οντως καλες,καθως πχ την LG c2 48” την εχουν 886(καλαθι) ,και ο αντιστοιχος κωδικος στο σκρουτζ ειναι στα 949.

ούτε 10% κάτω δλδ

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά ποτέ δεν καταλάβαινα την λογική του 10%, την στιγμή που δεν μιλάμε για διάφορες 2 κ 3 ευρώ.Ειδικά όταν μπορεις να πάρεις το προϊόν που θέλεις κ να γλιτώσεις ένα ποσό της τάξης των 50-80ε. Προφανώς είναι επιλογή το καθενός να χαρίσει το ποσό την διαφοράς στο κάθε media markt, πλαίσιο κτλ την στιγμή που μπορεί να το γλιτώσει κ να το κρατήσει στην τσέπη του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η LG c2 η 55αρα που βγαίνει στα 1048 αξίζει ή μπορεί την επόμενη βδομάδα με τις εκπτώσεις να έχει κάτι καλύτερο; Ρωτάω αν κάποιος το έχει παρακολουθήσει τι παίζει γενικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, kanelos77 είπε

ναι φυσικα...πχ Τηλεόραση Samsung Neo QLED 55" 4K Smart 55QN95B στο καλαθι βγαινει...1613!!!! στο https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/244915-samsung-qe55qn95ba-55 1499 και δωροεπιταγη 250 ευρω

 

p.s το πρωι που τα ειδα το πλαισιο την ειχε 1499 και  τωρα βλεπω εχει παει στα 1999 και δινει 300 ευρω δωρο και καλα...μας  δουλευουν!!! δεν υπαρχει κανεις να του βαλει χερι για την κοροιδια προς τον καταναλωτη δυστηχως...

όχι μόνο αυτό αλλά και ο Κώτσος σε αναγκάζει, για να πάρεις δωροεπιταγή, σε  αγορά προιόντος διπλάσιας αξίας.

κουβαρνταλίκια.

Επεξ/σία από antnatal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/1/2023 στις 2:34 ΜΜ, Seldon68 είπε

520 τοτε και 1208 τωρα.

Οκ τώρα πρόσεξα λάθος μου το αρχικό ποστ καλή τύμη που τη πήρες όχι όμως πάνω από 700ε .

Επεξ/σία από Akisvicky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, malawi said:

Η LG c2 η 55αρα που βγαίνει στα 1048 αξίζει ή μπορεί την επόμενη βδομάδα με τις εκπτώσεις να έχει κάτι καλύτερο; Ρωτάω αν κάποιος το έχει παρακολουθήσει τι παίζει γενικά 

η μέση τιμή κανονικής πώλησης της C2 ήταν κάπου στα 1100-1200. Αν δε κάνω λάθος κάπου τέλος καλοκαιριού αρχές φθινοπώρου 22 όταν έτρεξε μια επιστροφή ΦΠΑ μαζί με πρόγραμμα τράπεζας έπαιζε έμμεσα έως 850-900ευρώ. Έμμεσα όμως που πρέπει να τύχει να έχεις και κάρτα συγκεκριμένης τράπεζας που θα τρέξει την επιστροφή πόντων για να γλιτώσεις τα λεφτά σε άλλες αγορές...δεν είναι δηλαδή direct έκπτωση.

Αν με ρωτάς γενικά αν αξίζει η συγκεκριμένη τηλεόραση ως αγορά στα 1100 ναι. Πιο κάτω είναι must buy.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, malawi said:

Πολύ ξεκάθαρος! Βγαίνει στα 1048 , οπότε να αδειάσω πορτ μπαγκαζ κ να πάω σιγά σιγά;;; 😊

το ξέρω αυτό το συναίσθημα. το χω φρέσκο πριν 2 μήνες που την τσίμπησα και γω. ρίξε καθίσματα και καλοδούλευτη. (η κούτα είναι αρκετά μακρουλή θέλει sedan να χωρέσει)

βασικό να πιάσεις διάβασμα ρυθμίσεων. θέλει χρόνο να αφιερώσεις για να φτιάξεις όλα τα προφίλ ανάλογα τη πηγή και το περιεχόμενο. επίσης στο μενού εικόνα προφίλ Standard πατάς 111-3-111 για να ενεργοποιήσεις το κρυφό BT2020 για ακόμα καλύτερη απόδοση χρωμάτων.

κάνε τις πρώτες 20-30 ώρες ένα στρώσιμο με ζουμαρισμένη ταινία (να πιάνει δηλαδή όλη την tv χωρίς μαύρες μπάρες)

δίχως υπότιτλους

εγώ έβαλα 300 Frank Miller λόγω grain και low lighting να παίζει λούπα ώστε να στρώσεις σωστά το πάνελ και το vertical banding που θα σου εμφανίσει. Κατέβασε και led brightness στο 30. Ανά 5-6 ώρες δηλαδή 2 λούπες ταινίας standby να κάνει pixel cleaning. προσοχή δε τη βγάζουμε από τη πρίζα όσο είναι standby.

πέρνα μια βόλτα και από rtings να δεις περισσότερα.

Επεξ/σία από greekfragma
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρήσιμα όλα αυτά που μου είπες αλλά ανάθεμα αν κατάλαβα καλά τη διαδικασία στρωσιματος (την ταινία από τι πηγή την έπαιξες; Συνεχόμενα 20-30 ώρες; Ζουμ από που; Πως ξέρουμε ότι έστρωσε; Μήπως είμαι χαζούλης; 😂)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, malawi said:

Πολύ χρήσιμα όλα αυτά που μου είπες αλλά ανάθεμα αν κατάλαβα καλά τη διαδικασία στρωσιματος (την ταινία από τι πηγή την έπαιξες; Συνεχόμενα 20-30 ώρες; Ζουμ από που; Πως ξέρουμε ότι έστρωσε; Μήπως είμαι χαζούλης; 😂)

 

ξεκίνα διάβασμα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LG C2 OLED 77' έχει στον skroutz 3.500€ (και διαθεσιμότητα 10-30 ημέρες)

Ιστορικό χαμηλό στον skroutz 2.798

Στα MediaMarkt αν τη βάλεις στο καλάθι πάει στα 2.822. Not bad

Επεξ/σία από transparent
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...