Προς το περιεχόμενο

MLS Palm Navigator Review


bandito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

makria apo to MLS file. DESTINATOR 3 kai pali DESTINATOR 3 http://www.ngi.gr. me diafora oti kalitero iparhei stin ellada twra, me tous kaliterous kai pliresterous hartes, hwris ta provlimata tis MLS pou anefere sto review tou o filos stin arhi tou topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file kai liga tous egrapses... kai krima gia ta 700 sou euro pou pigane hamena.

 

pare to destinator 3 i perimene to PN na vreis tin igia sou!!! kai to MLS petatw sta skoupidia,opos to ipes, pio polu pehnidaki gia pedia ine, para sistima ploigisis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file kai liga tous egrapses... kai krima gia ta 700 sou euro pou pigane hamena.

 

pare to destinator 3 i perimene to PN na vreis tin igia sou!!! kai to MLS petatw sta skoupidia,opos to ipes, pio polu pehnidaki gia pedia ine, para sistima ploigisis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Mias kai anaferthike to destinator as po ki ego me thn seira mou thn gnomh moy. To destinator san programma poly kalo, h analysh ton xarton mporo na po ypshlh alla ekei poy ysterei einai sto ethniko ki eparxiako diktyo (Sta lathi stis monodromiseis den tha anfertho katholou). Tha protina kai ena allo programma analogo me ayto tou destinator. To programma einai ths Teletype US kai exei polles dynatothtes san programma plohghshs alla kai kalyterh analysh sto eparxiako diktyo. H timh de tou programmatos me toys xartes Ellados arketa prosith.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα λέγατε εάν ανοίξουμε ένα νέο Θέμα με περιεχόμενο τις "αρπαχτές" των Ελληνικών εταιρειών λογισμικού προκειμένου να έχουμε πλήρη εικόνα των προιόντων τους για την δική μας προστασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παιδια και η δικη μου γνωμη ειναι οτι το Destinator 3 με τους χαρτες της NGI ειναι οτι καλυτερο υπαρχει...

Το δουλευω καθημερινα λογω της δουλειας μου (ταξι) και κατα 90% με βγαζει ασπροπροσωπο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι το Destinator3 ότι είναι αυτή τη στιγμή ότι πιο καλό υπάρχει στην Ελληνική αγορά. Αυτό βέβαια βασίζεται στην πολύ καλή χαρτογράφηση που έχει γίνει (NGI) περισσότερο και λιγότερο στο λογισμικό(ελπίζω να μην κερδοσκοπίσουν κι αυτοί σε βάρος των καταναλωτών με το παραμύθι του update).

Προσωπικά πιστεύω ότι υπάρχουν πολύ πιο καλά προιόντα, αλλά "κυκλοφορούν" στο εξωτερικό. Ένα από αυτά για παράδειγμα είναι το Tomtom (Αγγλία), το οποίο και έχω δουλέψει. Εάν αναφερθούμε και στις ανατολικές χώρες, εκεί θα δούμε προιόντα που βασίζονται σε Linux με απίστευτα καταπλικτικά αποτελέσματα (Sony).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ θα ήθελα μία διευκρίνηση απο τους υπευθυνους του Forum

 

Ο χρήστης ppatsppats είχε εκφράσει κάποια αρνητικά σχόλια για την εταιρεία MLS. Ξαφνικά παρατήρησα ότι δεν υπάρχει κανένα μήνυμα του συγκεκριμένου χρήστη.

Επειδή δεν γνωρίζω, τα διέγραψε ο ίδιος ή έπεσε σε λογοκρισία;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Παρακαλώ θα ήθελα μία διευκρίνηση απο τους υπευθυνους του Forum

 

Ο χρήστης ppatsppats είχε εκφράσει κάποια αρνητικά σχόλια για την εταιρεία MLS. Ξαφνικά παρατήρησα ότι δεν υπάρχει κανένα μήνυμα του συγκεκριμένου χρήστη.

Επειδή δεν γνωρίζω, τα διέγραψε ο ίδιος ή έπεσε σε λογοκρισία;

 

Ευχαριστώ.

Eιναι το προτελευταιο ποστ στην σελ 1. κοιτα λιγο καλυτερα!

 

Προσφατα μου εφεραν δωρο εκ γερμανιας το gps Traffic Assist Highspeed 7934

http://www.mybecker.com/beckerCms/www_root/ar03/templates/Ar03ProductMain.jsp?language=En&organisation=003&navSeq=136

Κατ αρχην θα ηθελα την γνωμη σας κ δευτερον να αναφερω οτι οι χαρτες που διαθετει ολης της ευρωπης κ απο ελλαδα περιλαμβανει μονο την αθηνα.

Δεν εχω ολοκληρωμενη εικονα του ποιοντος γιατι δεν ζω στην αθηνα, αλλα επιδη εχει και την εθνικη οδο αθηνων θεσσαλονικης εχω ενθουσιαστει με την ακριβεια του , καθως το βελακι που καθοριζε την θεση μου ηταν ακριβεστατο σε βαθμο που μου εκανε τρομερη εντυπωση!

 

Ποιο πανω αναφερθηκε το destinator 3,αυτο σαν λογισμικο εχει συμβατοτητα με καθε συσκευη gps η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...