Προς το περιεχόμενο

Η Nova ανακοινώνει την ενοποίησή της με τη Wind και νέα ανταγωνιστικά πακέτα σε κινητή, σταθερή και Internet


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σταθερό & ιντερνετ, το χαμηλότερο πακέτο είναι στα 26€ με εως 100 Mbps? Δεν υπάρχει πιο φθηνό πρόγραμμα? Γιατί δε βλέπω κάτι. Μήπως βγει πιο μετά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 λεπτά πριν, Thresh είπε

Έχει σκάψει στο δρόμο σου κάποιος για FTTH? Αν όχι δεν μπορείς να βάλεις FTTH, αν δεν είναι η Nova/Wind συγκεκριμένα δεν μπορείς να βάλεις πάνω από 200 προς το παρόν.

οχι κανεις :( το πιο κοντινο σε οπτικη ειναι στα 150 μετρα συμφωνα με το site της INALAN που λογικα αν ερθει η INALAN θα ερθουν ολοι :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά η Vodafone δίνει απεριόριστα δεδομένα-κλήσεις-sms στα 25€.
Βέβαια δεν ξέρω τι παίζει στα σταθερά αλλά μια χαρά βολεύτικα με 20€
σταθερο-ιντερνετ στη nova και κινητο από την vodafone.

Επεξ/σία από mirrage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, contravener said:

Για σταθερό & ιντερνετ, το χαμηλότερο πακέτο είναι στα 26€ με εως 100 Mbps? Δεν υπάρχει πιο φθηνό πρόγραμμα? Γιατί δε βλέπω κάτι. Μήπως βγει πιο μετά?

Νομίζω ότι υπάρχει και ADSL και VDSL 50αρι, τηλέφωνο για περισσότερες πληροφορίες.

1 minute ago, GaGaS_Thess said:

οχι κανεις :( το πιο κοντινο σε οπτικη ειναι στα 150 μετρα συμφωνα με το site της INALAN που λογικα αν ερθει η INALAN θα ερθουν ολοι :(

Τότε μένεις όπως είσαι στο 100αρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xariskk24 είπε

αν εννοεις αυτο που λεει για 24 μηνες νεες ενεργοποιησεις εννοει οτι θα πρεπει να κανεις συμβολαιο για 24μηνες , εγω εδινα 23 με wind για 50 και μου ζητουσαν 33 για 100, με το που αλλαξε και εγινε νοβα μου ειπαν 26! και το εχω προχωρησει περιμενω να ενεργοποιηθει. Απλα σου κανουν νεο συμβολαιο για 24 μηνες και οχι απλα να συνεχίζει το παλιο .

Πληρώνω 100αρα στην βοντα 20,70€, όσο πλήρωνα την 50αρα. Δωρεάν αναβάθμιση για 24 μήνες φυσικά. Πως να περπατήσουν αυτές οι τιμές? Ποιός το σκέφτηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Δηλαδη ρε παιδια οι χιλιαδες κοσμου που εχουν νοβα οπτικη αλλα σε υποδομη αλλων παροχων οπως και εγω με 200αρα, μενουν στην απεξω; Απαραδεκτη νοβα! Ποτε θα δωσουν δηλαδη 1000αρες και σε εμας; Του αγιου ποτε; Υπαρχει καποιο χρονοδιαγραμμα;

εσύ φίλε μου, έχεις 200αρα nova οπτική αλλά η υποδομή (σκαψίματα, περάσματα στην πολυκατοικία κλπ) είναι άλλων παρόχων. Η ερώτηση μου, τα 200 είναι σταθερά και εγγυημένα χωρίς προβλήματα και σκαμπανεβάσματα ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gherudos είπε

Μπορείς να κανεις με 25€ και δώρο το mifi. Στη nova δουλεύω οποτε ξέρω κάτι παραπάνω.

δεν το χρειαζομαι το mifi. εχω βαλει στο σπιτι router 4g+ γιατι εν ετη 2023 εχω γραμμη που βγαζει 7,8mbs και οχι σε κανενα βουνο αλλα στο μικρολιμανο και τωρα  με υποχρεωνει να πληρωνω 10 ευρω παραπανω για να εχω ιντερνετ τη προκοπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, tempo είπε

εσύ φίλε μου, έχεις 200αρα nova οπτική αλλά η υποδομή (σκαψίματα, περάσματα στην πολυκατοικία κλπ) είναι άλλων παρόχων. Η ερώτηση μου, τα 200 είναι σταθερά και εγγυημένα χωρίς προβλήματα και σκαμπανεβάσματα ή όχι;

Ξέρεις καμιά ftth γραμμή να μήν είναι σε ταχύτητα αυτό που υπόσχεται; Στον χαλκό μόνο γινόταν αυτό.

Δυστυχώς μένω σέ περιοχή που έχει σήματα Μορς και ADSL. Όταν έρθει ή Nv σέ εμάς θα είναι και η 5η αποκάλυψη.

Nova όχι Nvidia, πονηροί 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tempo είπε

εσύ φίλε μου, έχεις 200αρα nova οπτική αλλά η υποδομή (σκαψίματα, περάσματα στην πολυκατοικία κλπ) είναι άλλων παρόχων. Η ερώτηση μου, τα 200 είναι σταθερά και εγγυημένα χωρίς προβλήματα και σκαμπανεβάσματα ή όχι;

Εγγυημενα ειναι σε μενα μια εβδομαδα που την εχω την 200αρα. Και σκαμπανεβασματα δεν βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, azuli είπε

το κειμενο γραφει :

''Ακόμα η Nova επιθυμεί να τερματίσει την πολιτική δύο ταχυτήτων για νέους και υφιστάμενους πελάτες στο θέμα των τιμών, με την εταιρεία να ανακοινώνει καλύτερες τιμές για παλιούς πελάτες έναντι των νέων''

και μολις μπαινω στο site τους να επιβεβαιωσω βλεπω :

''Οι προσφορές ισχύουν μόνο για νέες ενεργοποιήσεις''

https://nova.gr/statheri-tilefonia/programmata/stathero-internet#package=1

Δουλεμα κανονικο.

Έκανα κανονική ενεργοποίηση της 100αρας στα 26€ ως παλιός συνδρομητής Wind, ενώ είχα ηδη πρόγραμμα 50αρας στην ίδια τιμή μέσω καταστήματος, όποτε δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα απο χθες πάντως στο nova my account μου δείχνει και τον αριθμό cosmote του από κάτω σπιτιου. Παίζει να συμβαίνει αυτό γιατί πιθανότατα παίρνω γραμμή από δίκτυο ΟΤΕ αλλά πόσο άκυρο να δείχνει αριθμό άλλου παρόχου και άλλου κατόχου μέσα στα ενεργά πακέτα μου. Πάντως τώρα με την συγχώνευση εμάς που δεν έχουμε οπτική ίνα και ούτε πρόκειται να έχουμε από τα 6-7Mbps μας βλέπω στα 3. Πληρώνω 22 τον μήνα για adsl24 με απεριόριστα κινητά και σταθερά.... Από το 1 έως το 10 πόσο με κλέβουν; 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...