Προς το περιεχόμενο

Ένδυση για Αθλητικό Σύλλογο


snowman7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Βρίσκομαι σε ένα Αθλητικό Σύλλογο στην επαρχία με τμήματα βόλεϊ και μπάσκετ. Υπάρχει επαρκής εξοπλισμός εδώ και καιρό από διάφορους χορηγούς, διάφορα μαγαζιά και από διάφορες εταιρίες (ginova, zeus, errea) φόρμες, αγωνιστικές εμφανίσεις κτλ. Σε κάποιες η ποιότητα είναι κατώτερη των προσδοκιών, σε κάποιες το τύπωμα είναι απαράδεκτο....

Τώρα βρίσκομαι σε αναζήτηση για σετ φόρμα αποστολής και τσάντα προπόνησης για το νέο τμήμα μπάσκετ με παιδιά Δημοτικού ως και Α Γυμνασίου .

Μπορούν κάποιοι συνφορουμήτες που έχουν ασχοληθεί με τέτοιες αγορες να προτείνουν-βοηθήσουν? πχ δες αυτό το μαγαζί, σε μάρκα πχ errea αυτή την ποιότητα, αυτό το τύπωμα.

Το τύπωμα το θεωρώ αγκάθι και δεν έχω ιδέα, Τι είναι καλύτερο? Ραφτό? Ψηφιακή εκτύπωση? Κάτι άλλο?

Πέρυσι έγινε δωρεά στολές μπάσκετ αγωνιστικές της εταιρίας CAP με ψηφιακή εκτύπωση η οποίες είναι εντυπωσιακές, δε ξέρω τι διάρκεια θα έχουν τα τυπώματα. Εσείς τί λέτε?

Ευχαριστώ 

 

 

Βρήκα και μια φόρμα αποστολής από παλαιότερο σετ της errea που έχει εσωτερικά λεπτό φλις και εξωτερικά συνθετικό μεν αλλά σαν νεοπρέν . Ωραίο...δεν ξέρω που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα μείνει ευχαριστημένος με caan, macron και uhlsport

Αλλά έχουν περάσει λίγα χρόνια...

Θα έριχνα μια ματιά και σε joma, kappa, gsa, lotto (αν βρεις πουθενά) για να δω σε τι τιμές κυμαίνονται.

Θα προσπαθούσα να μην πήγαινα σε zeus.

Σ' αυτές τις εταιρείες (zeus, errea, uhlsport, givova, macron, admiral, caan, legea) μέσα στα χρόνια μπορεί να αλλάξει σε μεγάλο βαθμό η ποιότητα, οπότε θα ήταν καλό να τις δεις κι εσύ και να κρίνεις.

Επεξ/σία από pintourikio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...