Προς το περιεχόμενο

Την γνώμη σας για Ford focus 3D 2001 ...για ανταλλακτικα


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καταθέσει πινακίδες, νομικα ειμαι εντάξει απλά λογω αλλου οχήματος το εχω εδω και 5 μήνες και κάθεται...Μηχανικά κανένα πρόβλημα , δισκοι πλατο αλλαχτηκαν πριν εναμιση χρόνο. Ατρακαριστο εκτος του μπροστινου προφυλακτήρα που εχει ρωγμές  και δεν τον αλλαξα ποτε από το 2016 που το πήρα μεταχειρισμένο

Αν το δώσω σε ενα συνεργείο, φαναρτζιδικο καπου τελος παντων πόσο μπορώ να ζητήσω? Το εχω σε ιδοκτητη πυλωτή αλλά δεν εχω τον χρονο και την ορεξη να κατσω να πουλαω μηχανικα μέρη και μερη φανοποιίας στο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μπορεί να ξανατεθει σε κυκλοφορία το όχημα, βάλτο αγγελία σε μια νορμάλ τιμή και θα πουληθεί. Δεν υπάρχει λόγος να το πουλήσεις σαν ανταλλακτικα γτ θα χάσεις αρκετά λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Θα ρωτήσω και στα 2 συνεργεία που συνεργαζόμαστε στην εταιρία να πάρω τιμές. 1800 το πήρα το 2016. Και 800 να πάρω καλά είμαι . Απλά επειδή είχα.κατι ανάγκες αυτον τον καιρό και λόγω ύπαρξης δεύτερου αυτοκινήτου είπα να το κάνω. 5 μήνες κάθεται .θα σας πω εντός της μέρας . Καλή χρονιά να έχουμε .Zio χάρηκα που τα είπαμε έστω και έτσι μετά από καιρό .να περνάτε καλα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...