Προς το περιεχόμενο

[ΕΠΙΠΛΑ / ΚΑΡΕΚΛΑ] ΙΚΕΑ, LERHAMN μόνο στα φυσικά καταστήματα 15€ ΙΚΕΑ


baggosGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μυρίζει ξεστοκάρισμα.

https://www.ikea.gr/proioda/karekles/karekles/karekles-me-ufasma/lerhamn-karekla/20259423

Σχετικά καλή προσφορά στα 15€ καρέκλες που τις έδιναν στα 50€.

Φαίνεται να υπάρχει απόθεμα στα καταστήματα της Λάρισας, ενώ στου Κηφισού και του Αεροδρομίου ανανεώνεται συνεχώς.

(Μην ξεγελιέστε με το "Προσωρινά εξαντλημένο, αναφέρεται στο e-shop)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Εξαντλημένο, αεροδρόμιο 2 και Θεσσαλία πολλά

Ανανεώνεται συνεχώς το απόθεμα.

Αύριο/από Δευτέρα δηλαδή παίζει να έχουν.

Έχω έναν γνωστό απ' ότι μου λέει έχουν πάνω από 200 κομμάτια σε καθένα από τα καταστήματα των Αθηνών,

απλά για κάποιο λόγο τα φέρνουν λίγα λίγα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Titos301 είπε

οι καρεκλες αυτες δεν αξιζουν ουτε 5€ καλυτερα να πατε σε πλαστικες παρα σε αυτες 

Αν δεις πάντως, οι καρέκλες τραπεζαρίας ξεκινάνε από 18 ευρώ και πάνω και νομίζω ότι κυκλοφορούν πολύ χειρότερες.

Οι πλαστικές είναι διαχρονική αξία βέβαια :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Titos301 είπε

οι καρεκλες αυτες δεν αξιζουν ουτε 5€ καλυτερα να πατε σε πλαστικες παρα σε αυτες 

Είχα πάρει 4, πετάχτηκαν όλες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Titos301 είπε

οι καρεκλες αυτες δεν αξιζουν ουτε 5€ καλυτερα να πατε σε πλαστικες παρα σε αυτες 

 

13 λεπτά πριν, lightname είπε

Είχα πάρει 4, πετάχτηκαν όλες

Προσωπικά τις έχουμε 2μιση χρόνια για καρέκλες στην τραπεζαρία και δεν έχουν το παραμικρό. Μια μόνο την έσπασα στις αρχές και πήρα άλλη όταν δοκίμασα να την χρησιμοποιήσω για χρέη σκάλας επειδή δεν είχαμε, αλλά δεν είμαι και αδύνατος.

 

Τότε τις είχαμε πάρει 35, για 50 όντως δεν λένε, αλλά για 15 μια χαρά είναι μην λέμε ότι θέλουμε, μια αναδιπλούμενη έχει τα ίδια λεφτά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να τις ξέρω, ούτε το τρόπο που έσπασαν σε όσους είχαν....:
ίσως με ένα οριζόντιο δέσιμο στα εμπρός και αντίστοιχα πίσω πόδια να γινόντουσαν και πιο γερές.
Βλέπω στις φωτό πως δέσιμο/στίριγμα υπάρχει μόνο στα δεξιά και αριστερά ως ζευγάρια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2023 στις 4:05 ΜΜ, kaktos77 είπε

 

Προσωπικά τις έχουμε 2μιση χρόνια για καρέκλες στην τραπεζαρία και δεν έχουν το παραμικρό. Μια μόνο την έσπασα στις αρχές και πήρα άλλη όταν δοκίμασα να την χρησιμοποιήσω για χρέη σκάλας επειδή δεν είχαμε, αλλά δεν είμαι και αδύνατος.

 

Τότε τις είχαμε πάρει 35, για 50 όντως δεν λένε, αλλά για 15 μια χαρά είναι μην λέμε ότι θέλουμε, μια αναδιπλούμενη έχει τα ίδια λεφτά...

5 χρόνια με τις καρέκλες ειμαι και εγώ κομπλέ χωρίς κανένα θέμα.

 

Τώρα αν καποιοι θελουν να χορευουν πανω σε αυτες και να χοροπηδανε ε τοτε οκ ναι παρτε πλαστικες :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/2/2023 στις 3:32 ΜΜ, Titos301 είπε

οι καρεκλες αυτες δεν αξιζουν ουτε 5€ καλυτερα να πατε σε πλαστικες παρα σε αυτες 

απλά απορία, γιατί δεν αξίζουν ούτε 5€ καλύτερα πλαστικές;

οι καρεκλες αυτές ειναι σκελετός μασίφ ξύλο,
δε νομίζω σκελετός πλαστικό να είναι καλύτερος και να αξίζει περισσότερο...

Επεξ/σία από gurgi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, gurgi είπε

απλά απορία, γιατί δεν αξίζουν ούτε 5€ καλύτερα πλαστικές;

οι καρεκλες αυτές ειναι σκελετός μασίφ ξύλο,
δε νομίζω σκελετός πλαστικό να είναι καλύτερος και να αξίζει περισσότερο...

Δυστυχως ειναι πολυ κακης ποιοτητας για τα χρηματα τους, τις ειχα παρει μαζι με το τραπεζι το 2014 για το φοιτητικο σπιτι, ητανε μεν οικονομικο το πακετο 4 καρεκλες και τραπεζι 99€ αλλα ηταν απο τις χειροτερες αγορες, αν τις πιασεις θα καταλαβεις οτι ειναι παναλαφρες και ας ειναι μασιφ οπως λες, δεν ξερω πως να στο εξηγησω δεν ειναι καθολου ποιοτικες, https://www.google.com/search?q=καρεκλα.κουζινας&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=imnv&sxsrf=AJOqlzX_AZzn7Pr3Qh16DKDfO-7PZMr8yg:1676801422464&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiEuJOJrKH9AhWTbPEDHZ-jAmAQ_AUoAXoECAUQAQ&biw=412&bih=766&dpr=2.63#imgrc=EHUZtPTALLbQtM αυτες εδω πχ ειναι οντως μασιφ, οποιος εχει κατσει και στις 2 καταλαβαινει αμεσως τη διαφορα, οι πλαστικες εφρμοζουν καλυτερα στη πλατη και ειναι ανετες στο ποπουδακι ακομα και χωρις μαξιλαρι ενω οι ξυλινες του ικεα σε καμια περιπτωση

Επεξ/σία από Titos301
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Titos301 είπε

Δυστυχως ειναι πολυ κακης ποιοτητας για τα χρηματα τους, τις ειχα παρει μαζι με το τραπεζι το 2014 για το φοιτητικο σπιτι, ητανε μεν οικονομικο το πακετο 4 καρεκλες και τραπεζι 99€ αλλα ηταν απο τις χειροτερες αγορες, αν τις πιασεις θα καταλαβεις οτι ειναι παναλαφρες και ας ειναι μασιφ οπως λες, δεν ξερω πως να στο εξηγησω δεν ειναι καθολου ποιοτικες, https://www.google.com/search?q=καρεκλα.κουζινας&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=imnv&sxsrf=AJOqlzX_AZzn7Pr3Qh16DKDfO-7PZMr8yg:1676801422464&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiEuJOJrKH9AhWTbPEDHZ-jAmAQ_AUoAXoECAUQAQ&biw=412&bih=766&dpr=2.63#imgrc=EHUZtPTALLbQtM αυτες εδω πχ ειναι οντως μασιφ, οποιος εχει κατσει και στις 2 καταλαβαινει αμεσως τη διαφορα, οι πλαστικες εφρμοζουν καλυτερα στη πλατη και ειναι ανετες στο ποπουδακι ακομα και χωρις μαξιλαρι ενω οι ξυλινες του ικεα σε καμια περιπτωση

εντάξει αλλά νομίζω καταλαβαίνεις πως το προηγούμενο σχόλιό σου ήταν υπερβολή

οι καρέκλες στο λινκ σου στοιχίζουν 2-3 φορές περισσότερο
οι δε πλαστικές καρέκλες δε νομίζω να εννοείς σοβαρά πως συγκρίνονται με ο,τιδήποτε ξύλινο αν όχι τις καρέκλες του τόπικ

όσο για το ξύλο πεύκου που είναι ελαφρύ, δε νομίζω ότι είναι κακό απαραίτητα ή πρόβλημα ποιότητας

γνώμη μου πάντα

Επεξ/σία από gurgi
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...