Προς το περιεχόμενο

Προσφορες Cosmote με φορητοτητες [ΤΕΛΟΣ]


paniti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Sellout είπε

Δηλαδη εμεις με φοιτητικο απο voda Κτλ κανουμε φορητοτητα για το συγκεκριμενο προγραμμα και το παιρνουμε στα 13 ή σε εχασα καπου;

Μαζί με φορητοτητα σταθερού ναι.

1 ώρα πριν, Sellout είπε

Και σταθερο να μεταφερουμε εννοειται. Το θεμα ειναι τι παγιο στο σταθερο.

27,90 100 unlimited. 32.90 200 unlimited 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισως ειμαι off topic αλλα NOVA παιρνεις το ιδιο πακετο με 27€ και με +5€ παιρνεις επιδοτηση 2 συσκευες δωρεαν. Και παλι ειναι φθηνοτερα απο τα 36€ της Cosmote...

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Ισως ειμαι off topic αλλα NOVA παιρνεις το ιδιο πακετο με 27€ και με +5€ παιρνεις επιδοτηση 2 συσκευες δωρεαν. Και παλι ειναι φθηνοτερα απο τα 36€ της Cosmote...

Δεν υπάρχει απεριόριστο πακέτο όμως στη Nova. Πραγματικά απεριόριστο εννοούμε.. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Πας σε ένα κατάστημα cosmote ή Γερμανό με την ταυτότητα σου και την παραλαμβάνεις άμεσα.

Τόσο εύκολο. 

Και μπορούν να παίζουν όλες ταυτόχρονα απλά οι έξτρα δεν έχουν ομιλία. 

Και αυτές έχουν την ίδια δέσμευση ή την πας πίσω και τέλος; 

Επεξ/σία από tiniakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Και μπορούν να παίζουν όλες ταυτόχρονα απλά οι έξτρα δεν έχουν ομιλία. 

Και αυτές έχουν την ίδια δέσμευση ή την πας πίσω και τέλος; 

Παίζουν όλες ταυτόχρονα.

Δεν δέχονται - Δεν έχουν ομιλία

Δέχονται αλλά δεν στέλνουν sms

Τις σταματάς όποτε θέλεις ακόμα και την επόμενη ημέρα, με μόνο πέναλτι 3 ευρώ αν θυμάμαι…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

13 και κατι δινουν το unlimited gigamax εφοσον γινει φορητοτητα απο αλλη εταιρια σταθερου και κινητου. 

Άμα συνδυάσω 5 κινητά λέτε να δώσουν το απεριόριστο με 13?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Παίζουν όλες ταυτόχρονα.

Δεν δέχονται - έχουν ομιλία

Δέχονται αλλά δεν στέλνουν sms

Τις σταματάς όποτε θέλεις ακόμα και την επόμενη ημέρα, με μόνο πέναλτι 3 ευρώ αν θυμάμαι…

Δηλαδή μπορείς να καλέσεις; 

Και ποιο νούμερο εμφανίζεται; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tiniakos είπε

Δηλαδή μπορείς να καλέσεις; 

Και ποιο νούμερο εμφανίζεται; 

 

Λάθος κατάλαβες ή λάθος το διατύπωσα για να μην βάζω δυο ΔΕΝ.

ΔΕΝ δέχονται - ΔΕΝ έχουν ομιλία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DjTony είπε

Δεν υπάρχει απεριόριστο πακέτο όμως στη Nova. Πραγματικά απεριόριστο εννοούμε.. 

Τα νεα πακετα τηϛ ΝΟΒΑ με 27/33 € αναλογα με το αν εχειϛ και σταθερο εκει, απο οτι εχω διαβασει ειναι πραγματικα απεριοριστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειμαι στο cosmote one με 4 καρτοκινητα και οτε σταθερό με 50 ταχύτητα ίντερνετ,  με συμφέρει;  εχει κάποια προσφορά για εμένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δική μου περίπτωση μετέφερα σταθερό από nova και μου έδωσαν 100αρι vdsl με απεριόριστα σταθερα και κινητά στα 28€. Στο κινητό που ήταν what's up φοιτητικό μου είπαν το gigamax unlimited στα 21€ και με το 10% των έως 29ετων πέφτει κάτω από 20αρικο. Αν μαζί με το σταθερό μετέφερα και το κινητό θα μου το έδιναν στα 14€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Arkin είπε

Πας στο πιο απλο. 24αρι adsl με 22.90 και τσιμπας και το κινητο με 13 unlimited. Και αν θες καλυτερη ταχυτητα πας σε VDSL 50αρα η fiber οτι εχεις. Η καλυτερη λυση?

Το πιο απλο προγραμμα σταθερου 22.90+13 το unlimited+3 ευρω extra sim την οποια κουμπωνεις πανω σε 4G router και κανεις παπαδες με τρελες ταχυτητες. 

Ποιό είναι το πρόγραμμα με 22,9€ ; Δεν το βρίσκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειμαι πελατης της Wind σταθερο και κινητο με 100αρα γραμμη στο σπιτι , δεν μπορουσα να εχω 100αρα γραμμη απο την Cosmote γιατι δεν υπαρχει εγκατασταση fiber to the home , αλλα το 100αρι intertnet παρεχεται απο τη Wind απο fiber to the cabinet.  Μου ειπαν ή 24αρι internet ή fiber to the home. Και ετσι χαλασε η δουλεια δυστυχως

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kosnis είπε

Εγω που ειμαι πελατης της Wind σταθερο και κινητο με 100αρα γραμμη στο σπιτι , δεν μπορουσα να εχω 100αρα γραμμη απο την Cosmote γιατι δεν υπαρχει εγκατασταση fiber to the home , αλλα το 100αρι intertnet παρεχεται απο τη Wind απο fiber to the cabinet.  Μου ειπαν ή 24αρι internet ή fiber to the home. Και ετσι χαλασε η δουλεια δυστυχως

Εμένα έψαχναν σε 2 ραντεβού να βρουν το καφαο να με συνδέσουν. Πρώτη φορά πάνε στο πάνω στενό. Δεν σας βρίσκουμε, δεν υπάρχετε. Τους λέω είμαι στο κάτω καφαο. Δεύτερο ραντεβού, πάνε πάλι στο πάνω δεν υπάρχετε δεν σας βρίσκουμε. Wind μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Cosmote ποτέ ξανά. Και με 5€ απεριόριστα να βγάλουν, δεν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...