Προς το περιεχόμενο

Αγορά S23 Ultra από σκρουτζ.


stelarasg7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια στην ομάδα. Έχω πάρει την απόφαση να αγοράσω το S23 ultra 512/12gb . Το θέμα μου είναι πως σε μαγαζιά του σκρουτζ έχει 200 ευρω λιγότερο από άλλα καταστήματα γνωστών αλυσίδων. Τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση? Πάμε σε μεγάλες αλυσίδες και +200 ευρώ ή πάμε σκρουτζ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, stelarasg7 είπε

Γεια στην ομάδα. Έχω πάρει την απόφαση να αγοράσω το S23 ultra 512/12gb . Το θέμα μου είναι πως σε μαγαζιά του σκρουτζ έχει 200 ευρω λιγότερο από άλλα καταστήματα γνωστών αλυσίδων. Τι κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση? Πάμε σε μεγάλες αλυσίδες και +200 ευρώ ή πάμε σκρουτζ?

Η εγγυηση ειναι 2 ετη. Η εισαγωγη στα  αλλα καταστηματα γινεται απο ΕΕ αρκετες συσκευές ερχονται απο Γερμανια ή Ιταλία πρακτικα κ λειτουργικα ειναι το ιδιο. Ελληνικο μενου, 5G τα ιδια κλπ 

Στην πραξη δεν εχει διαφορα αφου η samsung καλυπτει 2 ετη εγγυηση. Απλα να  διαβασεις κ αξιολογησεις καταστηματων αν επιλεξεις τη 2η λυση πριν την αγορα αλλιως πας στις γνωστες αλυσιδες αν η διαφορα ειναι μικρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις αμφιβολία, πάρε τη samsung τηλέφωνο και πηγαινε στο κατάστημα να το αγοράσεις και καλά. Ζήτα ενα κουτί να ελέγξεις το ΙΜΕΙ απο τη samsung και να σου πουν αν ειναι εντος ΕΕ η συσκευή η όχι. Μην σε πιάσει και κορόιδο το κατάστημα.

Τα γνωστά σκρουτζάδικα πάντως δεν έχουν φόβο να ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sattack είπε

Πότε λήγει η προσφορά? Υπάρχει ακόμα ή έληξε ήδη? 

το promo της samsung στα s23 πρέπει να έληξε με τον διπλάσιο αποθηκευτικό χώρο για αυτό κ πλέον φαίνεται διαφορά τιμής.

Αναφορά σε κείμενο

Mε κάθε προπαραγγελία Samsung Galaxy S23, S23+ & S23 Ultra έως τις 16/2, όλοι μπορούν να πάρουν δώρο διπλάσιο αποθηκευτικό χώρο, καθώς αποκτώντας την έκδοση με τη μεγάλη χωρητικότητα καταβάλουν την τιμή της μικρότερης. Επιπλέον με την επιστροφή της παλιάς τους συσκευής παίρνουν πίσω την αξία της και επιπλέον 100€ όφελος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ! Έγινε η αγορα! Οποιος θέλει καποια βοήθεια μελλοντικα για να μαθει απο που ψώνισα και πως πήγε το ολο θεμα μπορει να μου στειλει μήνυμα! (Για να μην κανουμε διαφημίσεις)   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το θέμα της εγγύησης με Samsung δεν είναι να το φοβάστε αρκεί να είναι Ευρωπαϊκό το κινητό. Μας είχε φέρει S7 Edge με καμμένη οθόνη φίλος από Γερμανία, το πήγα στο Χαϊδάρι στο service χωρίς απόδειξη χωρίς τίποτα και μέσα σε μια ώρα είχα καινούργια οθόνη και μπαταρία. Όσο το IMEI λέει ότι είναι σε εγγύηση, το ίδιο ισχύει αρκεί να είναι από ΕΕ το κινητό. 

Have fun με το θηρίο! :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/2/2023 στις 11:42 ΜΜ, stelarasg7 είπε

Σας ευχαριστώ πολύ! Έγινε η αγορα! Οποιος θέλει καποια βοήθεια μελλοντικα για να μαθει απο που ψώνισα και πως πήγε το ολο θεμα μπορει να μου στειλει μήνυμα! (Για να μην κανουμε διαφημίσεις)   

Δλδ για πες μας λεπτομέρειες ,θέλω να κάνω αγορά αυτή την εβδομάδα με τιμολόγιο..

Επεξ/σία από georsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2023 στις 2:43 ΠΜ, MrRush είπε

Πάντως το θέμα της εγγύησης με Samsung δεν είναι να το φοβάστε αρκεί να είναι Ευρωπαϊκό το κινητό. Μας είχε φέρει S7 Edge με καμμένη οθόνη φίλος από Γερμανία, το πήγα στο Χαϊδάρι στο service χωρίς απόδειξη χωρίς τίποτα και μέσα σε μια ώρα είχα καινούργια οθόνη και μπαταρία. Όσο το IMEI λέει ότι είναι σε εγγύηση, το ίδιο ισχύει αρκεί να είναι από ΕΕ το κινητό. 

Have fun με το θηρίο! :)

Smartec εγγύηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα.Πήρα και εγώ το S23 Ultra 512GB απο μαγαζί στην πόλη μου (Σέρρες) που είναι και μέλος του Σκρουτζ.Κανένα πρόβλημα με την αγορά (με τιμολόγιο και αποφορολόγηση),τιμολόγιο με αναγραφή του imei επάνω και η συσκευή άψογη σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, trackbytrack είπε

Καλησπέρα και απο μένα.Πήρα και εγώ το S23 Ultra 512GB απο μαγαζί στην πόλη μου (Σέρρες) που είναι και μέλος του Σκρουτζ.Κανένα πρόβλημα με την αγορά (με τιμολόγιο και αποφορολόγηση),τιμολόγιο με αναγραφή του imei επάνω και η συσκευή άψογη σε όλα.

Πόσο σου βγήκε περίπου?1100ε?τα 100ε υπάρχει τρόπος να τα πάρουμε με την απόσυρση?

Στις 26/2/2023 στις 9:54 ΜΜ, sattack είπε

Η απορία μου είναι γιατί δεν το αγοράσατε λίγες μέρες πριν που είχε και προσφορά?!

Γιατί θέλαμε να δούμε αν αξίζει ..και τώρα χωρίς την προσφορά μπορείς να το πάρεις τα 512γ στην ίδια τιμή ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανός έχει σε καλή τιμή το s23 ultra...το αγόρασα χθες με τιμολόγιο 1192 -10%payzy περίπου στα 1072ε περίπου για το 512gb

Άμα κατάφερνα να έβρισκα η να πάρω το voucher με τα 100ε που έδινε η samsung θα πήγαινε κάτω από 1κ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

 

Στις 4/3/2023 στις 1:53 ΜΜ, georsev είπε

Ο Γερμανός έχει σε καλή τιμή το s23 ultra...το αγόρασα χθες με τιμολόγιο 1192 -10%payzy περίπου στα 1072ε περίπου για το 512gb

Άμα κατάφερνα να έβρισκα η να πάρω το voucher με τα 100ε που έδινε η samsung θα πήγαινε κάτω από 1κ...

Για να αγοράσεις με τιμολόγιο-αποφορολόγηση κλπ, δεν πρέπει να πληρώσεις με την κάρτα της τράπεζας ( και όχι με Payzy ) ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...