Προς το περιεχόμενο

Φωτο για Διπλωμα


mumra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.Προσπαθω να ανεβασω φωτογραφια και υπογραφη για να αντικαταστησω το διπλωμα. Η φωτο που ανεβαζω ειναι 1200x1072 περιπου και το συστημα δεν την δεχεται, και μου γραφει οτι ελαχιστες απιτησεις η1200x800 pixels η αναλογια 4:6. Ξερετε τι μπορω να κανω?Γενικα το photoshop δεν το εχω.Εχω ενα αλλο προγραμματακι το GIMP αλλα και παλι δεν βρισκω ακρη. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, mumra είπε

Καλημερα σε ολους.Προσπαθω να ανεβασω φωτογραφια και υπογραφη για να αντικαταστησω το διπλωμα. Η φωτο που ανεβαζω ειναι 1200x1072 περιπου και το συστημα δεν την δεχεται, και μου γραφει οτι ελαχιστες απιτησεις η1200x800 pixels η αναλογια 4:6. Ξερετε τι μπορω να κανω?Γενικα το photoshop δεν το εχω.Εχω ενα αλλο προγραμματακι το GIMP αλλα και παλι δεν βρισκω ακρη. Ευχαριστω

Προσωπικά όταν το είχα κάνει για ανανέωση διπλώματος, ακόμα και καθαρή φωτογραφία που είχα ανεβάσει με DSLR μου την ακύρωσαν(περίμενα πάνω από 3 εβδομάδες να το ελέγξουν) για το ότι έπρεπε να είναι πιο κοντινή, και αναγκάστηκα για να γλυτώσω την ταλαιπωρία πήγα και το έκανα σε φωτογραφείο....

με το GIMP για να αλλάξεις τις διαστάσεις, δες το παρακάτω βίντεο

 

Επεξ/σία από Phoenix7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...