Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, panagiotisspu είπε

Ναι παίζουν συνεχεια τα παιδιά .. πως μπορεί να σχετίζονται μεταξύ τους ;;

To Fall Guys σε καποια φάση σου ζηταει ηλικια και τα πιτσιρίκια ανυποψιαστα βαζουν την κανονική τους. Απο εκεινη την στιγμη αρχιζουν οι περιορισμοί στο account με αποκορύφωμα να σου κοβει το voice chat στο fortnite.

Ειχε γίνει λιγο χαμος με αυτο παλια στο Reddit.

I've got this exact same issue with my son's account. He set his age on his Epic account accidentally when logging into Fall Guys. This has now prevented him from chatting with his friends in Fortnite.

No amount of changing the settings fixes it. And Epic Support are being useless, saying they can't remove the restrictions and giving scripted answers to any of my questions. I've even sent screenshots of the error when saving any of the settings.

Επεξ/σία από fauci
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, fauci είπε

To Fall Guys σε καποια φάση σου ζηταει ηλικια και τα πιτσιρίκια ανυποψιαστα βαζουν την κανονική τους. Απο εκεινη την στιγμη αρχιζουν οι περιορισμοί στο account με αποκορύφωμα να σου κοβει το voice chat στο fortnite.

Ειχε γίνει λιγο χαμος με αυτο παλια στο Reddit.

I've got this exact same issue with my son's account. He set his age on his Epic account accidentally when logging into Fall Guys. This has now prevented him from chatting with his friends in Fortnite.

No amount of changing the settings fixes it. And Epic Support are being useless, saying they can't remove the restrictions and giving scripted answers to any of my questions. I've even sent screenshots of the error when saving any of the settings.

 Πιθανόν , θα έχει γίνει αυτό που λες .. πως μπορω να κάνω άρση ; Γίνεται από το προφίλ τις επικ ;; Η πρέπει να κάνω κάτι άλλο ..; Ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω. Λιγοι εχουν καταφερει να το επαναφερουν γιατι δεν βγαζουν ακρη με την epic.

Η γρηγορη λυση ειναι νεος λογαριασμος για forthnite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panagiotisspu είπε

 Πιθανόν , θα έχει γίνει αυτό που λες .. πως μπορω να κάνω άρση ; Γίνεται από το προφίλ τις επικ ;; Η πρέπει να κάνω κάτι άλλο ..; Ευχαριστώ πολύ !

Από discord δοκίμασαν να κάνουν κλήση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/3/2024 στις 3:54 ΜΜ, Tigio13 είπε

Από discord δοκίμασαν να κάνουν κλήση? 

Τι ακριβώς Είναι αυτό ; Το μόνο που δοκιμάσαμε είναι κλήση μέσου αλλου Xbox κ μιλούσαμε , κανονικά ! Στο παιχνίδι μόνο δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2024 στις 6:39 ΜΜ, D.Luffy είπε

Δεν είχα κάποιο crash (ακόμα) με το τελευταίο update. Δοκίμασε να το κάνεις πάλι install μήπως έχει γίνει κανένα αρχείο corrupted.

Παρόλα αυτά, εγώ όταν επιλέγω να κάνω skip το practice, το loading είναι υπερβολικά μεγάλο γύρω στο λεπτό σε σημείο που να νομίζεις ότι κόλλησε.  

Δυστυχώς μετά το fresh install, τα πράγματα είναι χειρότερα. Παγώνει η εικόνα σε διαφορα σημεία, ακόμα και στην αρχική οθόνη πριν πατήσεις Play. Πρέπει να κάνω quit το παιχνίδι κάθε φορά. Μια μόνο φορά κατάφερα μετά από πολλές προσπάθειες να φορτώσει πίστα και αφού ξεκίνησα να παίζω μετά από ούτε ένα λεπτό κρασαρε και με πέταξε έξω στο Home. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στο support της microsoft αν θέλουμε να στείλουμε για πρόβλημα συσκευής μέσα στην εγγύηση γράφουμε ελληνικά ή αγγλικά?

Έχω πρόβλημα με το Power Button των ασύρματων ακουστικών που πήρα από δω δεύτερο χέρι. Δεν έχω απόδειξη, αλλά το έχω περάσει στο λογαρισμό μου και είναι ακόμα μέσα στην εγγύηση. 

Τι να περιμένω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, BillT είπε

παιδιά στο support της microsoft αν θέλουμε να στείλουμε για πρόβλημα συσκευής μέσα στην εγγύηση γράφουμε ελληνικά ή αγγλικά?

Έχω πρόβλημα με το Power Button των ασύρματων ακουστικών που πήρα από δω δεύτερο χέρι. Δεν έχω απόδειξη, αλλά το έχω περάσει στο λογαρισμό μου και είναι ακόμα μέσα στην εγγύηση. 

Τι να περιμένω? 

Απαντάνε και στα ελληνικά, αλλά καλλίτερα στα Αγγλικά. Θα σου ζητήσουν απόδειξη αγοράς όμως κατά πάσα πιθανότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, gdal73 said:

Απαντάνε και στα ελληνικά, αλλά καλλίτερα στα Αγγλικά. Θα σου ζητήσουν απόδειξη αγοράς όμως κατά πάσα πιθανότητα...

ok, θα το στείλω στα αγγλικά.

Απ΄ότι βλέπω το σύστημα αναγνωρίζει αμέσως ότι είναι σε εγγύηση. Να το στείλω στη συσκευασία του κανονικά φαντάζομαι ότι εννοεί στο παρακάτω, απλά να μην βάλω καλώδιο?

2024-03-19.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, BillT είπε

ok, θα το στείλω στα αγγλικά.

Απ΄ότι βλέπω το σύστημα αναγνωρίζει αμέσως ότι είναι σε εγγύηση. Να το στείλω στη συσκευασία του κανονικά φαντάζομαι ότι εννοεί στο παρακάτω, απλά να μην βάλω καλώδιο?

2024-03-19.png

Αν σε ενδιαφερει να εχεις την αρχικη συσκευασια για μελλοντικη χρηση, να μη τα στειλεις με αυτη, γιατι ενδεχεται να μη στα επιστρεψουν εντος της...

Κανε μια δικη σου συσκευασια με αεροπλαστ εν ολιγοις και στειλε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kostiger said:

Αν σε ενδιαφερει να εχεις την αρχικη συσκευασια για μελλοντικη χρηση, να μη τα στειλεις με αυτη, γιατι ενδεχεται να μη στα επιστρεψουν εντος της...

Κανε μια δικη σου συσκευασια με αεροπλαστ εν ολιγοις και στειλε τα.

Προφανώς και με ενδιαφέρει, γι αυτό ρωτάω. Θα κάνω μια μπακαλίστικη να στείλω. Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...