Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Να κλείσει εδώ η κουβέντα για αναλύσεις, καρέ κλπ, παρακαλώ. Αφενός it is what it is και αφετέρου γίνονται συγκρίσεις που είναι άσχετες μεταξύ τους και θα οδηγήσουν σε σφάξιμο με γεωμετρική ακρίβεια.

Συνεχίστε με κάτι πιο ουσιώδες.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα που δεν παιζει 1sh person, στα θετικα του show της ms η παρουσια του Ayoade ως αφηγητη, τη βρηκα πολυ ταιριαστη.
Το αρνητικο οτι δεν εδειξαν gameplay για ενα παιχνιδι που ανακοινωσαν πριν 3 χρονια.
Τα ιδια και για το hellblade

Dungeons of Hinterberg μου αρεσε πολυ το art  του, μακαρι να βγει καλο

Jusant αν βρει την ισορροπια μεταξυ του climbing και του puzzling, γιατι οχι.

το  Path of the Goddess απο τα πιο ομορφα πραγματα που εδειξαν.

και το metaphor μαλλον η σημαντικοτερη ανακοινωση χθες, δειχνει πολυ ομορφο μακαρι να ειναι στα επιπεδα των persona.

για το starfield μακαρι να με κανει να επιστρεψω σε παιχνιδι της bethesda, που εχω να το κανω απο το oblivion. Για μενα θα εξαρτηθει απο το αν εχει μια δεμενη ιστορια για το οποια μετα τη χθεσινη παρουσιαση δεν ειμαι σιγουρος. Απο τη μια βλεπω οτι εστιαζουν στην ομαδα των npc, αλλα mass effect. Απο την αλλη ολη αυτη η απεραντοσυνη με τρομαζει. Θα δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, xavier είπε

για μενα που δεν παιζει 1sh person, στα θετικα του show της ms η παρουσια του Ayoade ως αφηγητη, τη βρηκα πολυ ταιριαστη.
Το αρνητικο οτι δεν εδειξαν gameplay για ενα παιχνιδι που ανακοινωσαν πριν 3 χρονια.
Τα ιδια και για το hellblade

Dungeons of Hinterberg μου αρεσε πολυ το art  του, μακαρι να βγει καλο

Jusant αν βρει την ισορροπια μεταξυ του climbing και του puzzling, γιατι οχι.

το  Path of the Goddess απο τα πιο ομορφα πραγματα που εδειξαν.

και το metaphor μαλλον η σημαντικοτερη ανακοινωση χθες, δειχνει πολυ ομορφο μακαρι να ειναι στα επιπεδα των persona.

για το starfield μακαρι να με κανει να επιστρεψω σε παιχνιδι της bethesda, που εχω να το κανω απο το oblivion. Για μενα θα εξαρτηθει απο το αν εχει μια δεμενη ιστορια για το οποια μετα τη χθεσινη παρουσιαση δεν ειμαι σιγουρος. Απο τη μια βλεπω οτι εστιαζουν στην ομαδα των npc, αλλα mass effect. Απο την αλλη ολη αυτη η απεραντοσυνη με τρομαζει. Θα δουμε.

ο Ayoade γράφει ιστορία ότι κ αν κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Starfield έχεις δίκιο, και εμένα κάπως αυτό το χάος και ο απέραντος κόσμος κάπως με τρομάζει και με αγχώνει και γενικά δεν ξέρω αν θα έχει όπως είπες και ένα δεμενο story, είναι σημαντικό για μένα για να με κρατήσει ένα παιχνίδι. Πάντως θεωρώ ότι θα βγει καλό το παιχνίδι αν και στην αρχή θεωρώ ότι με ένα τέτοιο τεράστιο συμπαν θα υπάρχουν πολλά Bugs.

Για τους επόμενους 3 μήνες (Ιούνιος, Ιούλιος και Αύγουστος) έχουμε να περιμένουμε τίποτα ή να πάμε για μπάνια και το βλέπουμε πάλι το Gaming από Σεπτέμβριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, karamela693 είπε

Για το Starfield έχεις δίκιο, και εμένα κάπως αυτό το χάος και ο απέραντος κόσμος κάπως με τρομάζει και με αγχώνει και γενικά δεν ξέρω αν θα έχει όπως είπες και ένα δεμενο story, είναι σημαντικό για μένα για να με κρατήσει ένα παιχνίδι. Πάντως θεωρώ ότι θα βγει καλό το παιχνίδι αν και στην αρχή θεωρώ ότι με ένα τέτοιο τεράστιο συμπαν θα υπάρχουν πολλά Bugs.

Για τους επόμενους 3 μήνες (Ιούνιος, Ιούλιος και Αύγουστος) έχουμε να περιμένουμε τίποτα ή να πάμε για μπάνια και το βλέπουμε πάλι το Gaming από Σεπτέμβριο?

ρίξε μια ματιά 2-3 σελίδες πίσω από το framerate talk, τα έχουμε όλα με ημερομηνίες! 

Αναμενόμενο Return to Monkey Island, Sea of Thieves free DLC για εμένα λόγω... ηλικίας! :)

Κ Necrom Elder Scrolls Online αν παίζει κάποιος για.. νεκραναστασεις. Χθες το είχε στα 30€ νομίζω το DLC προαγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, imr είπε

Ρε παιδιά το diablo 70 ευρώ δεν έχει παντού? 

Γιατί το βλέπω 80 στο store (79.99)

Γιατί αυτή είναι η κανονική του τιμή.

80ευρώ στις κονσόλες και 70ευρώ στο PC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν οι νέες προσφορές Deals with Gold στο store όπως κάθε Τρίτη. Και πάμε να δούμε πως κερδίζουμε μέσω... Ουγγαρίας σε επιλεγμένες προσφορές όπως είχα αναφέρει παλαιότερα. 

πχ. Pang Adventures, όσοι είστε παλιοί θα το θυμάστε από τα arcades-ηλεκτρονικά, είναι τρομερά fun game για couch coop. 

ss_9bc5a76927b0572ba7f6be3d6201d4cda55f5485.1920x1080.jpg.9e730ced23f42766c257c196d2f1cfb5.jpg

Αρχική τιμή ευρωπαϊκού κ ελληνικού store 9.99€. 

Το βγάζει προσφορά 60% στα 3.99€ για συνδρομητές Gold /Ultimate , δεν είναι κ κανενα μεγάλο ποσό σίγουρα. 

Στο Ουγγαρεζικο store η τιμή αντίστοιχα είναι 795HUF, δλδ περίπου 2€.  Η αγορά περνάει κανονικά με ελληνική κάρτα χωρίς vpn κ μπλεξίματα με κάρτες εξωτερικού κλπ. Ίσως απλά να ζητήσει διεύθυνση Ουγγαρίας την πρώτη φορά, βάλτε ενα ξενοδοχείο στη Βουδαπέστη εσείς. Κέρδος 50% επί της τιμής προσφοράς κ επί της αρχικής 80%.

σημείωση. Στο τουρκικό store η αντίστοιχη προσφορά βγαίνει περίπου 1.1€ αλλά θέλει μπλέξιμο με τουρκικές debit card κλπ κ δεν είναι τόσο εύκολο. 

Αντίστοιχα σε ότι προσφορά...τσιμπήσει το μάτι μας κερδίζουμε. Σε μικροποσα είναι μικρό το κέρδος σε πιο ακριβά Games μεγαλύτερο. 

Καλές αγορές. :)

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, karamela693 είπε

Το τσίμπησα το pang, μια χαρά για 2 ευρώ, να θυμηθούμε τα παλιά και θα παίξουμε και με τον γιο μου μαζί…ευχαριστούμε!!

ακριβώς, για να θυμηθούμε οι παλιοί και να μάθουν τα πιτσιρίκια είναι τέλειο! αντίστοιχα έχει πολλές προσφορές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Μπήκαν οι νέες προσφορές Deals with Gold στο store όπως κάθε Τρίτη. Και πάμε να δούμε πως κερδίζουμε μέσω... Ουγγαρίας σε επιλεγμένες προσφορές όπως είχα αναφέρει παλαιότερα. 

πχ. Pang Adventures, όσοι είστε παλιοί θα το θυμάστε από τα arcades-ηλεκτρονικά, είναι τρομερά fun game για couch coop. 

ss_9bc5a76927b0572ba7f6be3d6201d4cda55f5485.1920x1080.jpg.9e730ced23f42766c257c196d2f1cfb5.jpg

Αρχική τιμή ευρωπαϊκού κ ελληνικού store 9.99€. 

Το βγάζει προσφορά 60% στα 3.99€ για συνδρομητές Gold /Ultimate , δεν είναι κ κανενα μεγάλο ποσό σίγουρα. 

Στο Ουγγαρεζικο store η τιμή αντίστοιχα είναι 795HUF, δλδ περίπου 2€.  Η αγορά περνάει κανονικά με ελληνική κάρτα χωρίς vpn κ μπλεξίματα με κάρτες εξωτερικού κλπ. Ίσως απλά να ζητήσει διεύθυνση Ουγγαρίας την πρώτη φορά, βάλτε ενα ξενοδοχείο στη Βουδαπέστη εσείς. Κέρδος 50% επί της τιμής προσφοράς κ επί της αρχικής 80%.

σημείωση. Στο τουρκικό store η αντίστοιχη προσφορά βγαίνει περίπου 1.1€ αλλά θέλει μπλέξιμο με τουρκικές debit card κλπ κ δεν είναι τόσο εύκολο. 

Αντίστοιχα σε ότι προσφορά...τσιμπήσει το μάτι μας κερδίζουμε. Σε μικροποσα είναι μικρό το κέρδος σε πιο ακριβά Games μεγαλύτερο. 

Καλές αγορές. :)

0.34€ μου βγήκε από το τουρκικό κατάστημα 

IMG_0081 4.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...