Προς το περιεχόμενο

Samsung s8 14.6


sankostas
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Vista32,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και 2 μέρες  στο ταβλετ  δεν ξέρω  τι έγινε και  η οθονη  του δεν κάνει  την αυτοματη  περιστροφή  μόνο  στο facebook ενώ σε όλες της  άλλες  σελίδες  γυρίζει  κανονικά  το πήγε  και στο πλαίσιο  στο σέρβις  αλλά  δεν μπόρεσε  μου είπε  να το αφήσω  να το ψάξει  μήπως είχε  κάποιος  άλλος  τέτοιο  θέμα  με το samsung  s8 14.6  ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε προτού τους το πας να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μπας και στρώσει.

Μην νομίζεις και αυτοί το ίδιο θα κάνουν για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, sankostas είπε

Εδώ και 2 μέρες  στο ταβλετ  δεν ξέρω  τι έγινε και  η οθονη  του δεν κάνει  την αυτοματη  περιστροφή  μόνο  στο facebook ενώ σε όλες της  άλλες  σελίδες  γυρίζει  κανονικά  το πήγε  και στο πλαίσιο  στο σέρβις  αλλά  δεν μπόρεσε  μου είπε  να το αφήσω  να το ψάξει  μήπως είχε  κάποιος  άλλος  τέτοιο  θέμα  με το samsung  s8 14.6  ευχαριστώ 

Επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων ή Uninstall & re-install την εφαρμογή που στο βγαζει κ καθαρισμο cache έπρεπε να γίνει. Κ τα σερβις τους ίδιους ελέγχους κάνουν επί της ουσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εφαρμογή την έχω κάνει  απεγκατασταση  και την ξαναβαλα αλλά  τίποτα  τώρα μένει εργοστασιακες ρυθμίσεις  να το κάνω μήπως και  στρώσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά  αποφύγαμε εργοστασιακες  ρυθμίσεις  επανήλθε με απεγκατασταση εφαρμογής αλλά  με uninstall  όπως λεη ο φίλος  πιο πάνω και έκανα  και  επανεκκίνηση  και είναι  οκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα  τελικά  το πρόβλημα  επανήλθε  μετά της εργοστασιακες  ρυθμίσεις  επανήλθε  το ίδιο πρόβλημα  και ξανά αμπεκατασταση  εφαρμογης  δουλεύει  μόνο μια μέρα  και  ξανά το  πρόβλημα   ούτε  η samsung  έδειξε  κάποιο  ενδιαφέρον  μήπως  κάποιος  έχει  ιδέα  τη ρύθμιση  θέλει  πάντως  από το κινητό  που μπαίνω  όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...