Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση) v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ριξτε καμια ιδεα. Η ubisoft εκλεισε τους server της απο το Crew το πρωτο. Στο steam το εχω αγορασμενο ομως κανονικα την ultimate. Ειδα οτι φτιαχνουν servers δικους τους τριτοι και για offline και ψηθηκα να το βαλω. Το κατεβασα απο το steam και οταν παω να το βαλω στο uplay εχω τα παρακατω. Εκανα link κανονικα steam με ubisoft account οταν παταω continue για να κανω bind το παιχνιδι με βγαζει authenticating θεμα. Υπαρχει καμια λυση η απλα το εχουν χασει τελειως εκει στην ubisoft? Εννοειται δεν το εχω βαλει πουθενα αλλου το παιχνιδι πρωτη φορα το κατεβασα σημερα και πηγα να το κανω bind. Να συμβαινει αυτο επειδη εκλεισαν τους servers? 

Screenshot-1.png
Screenshot-2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 minutes ago, Arkin said:

Για ριξτε καμια ιδεα. Η ubisoft εκλεισε τους server της απο το Crew το πρωτο. Στο steam το εχω αγορασμενο ομως κανονικα την ultimate. Ειδα οτι φτιαχνουν servers δικους τους τριτοι και για offline και ψηθηκα να το βαλω. Το κατεβασα απο το steam και οταν παω να το βαλω στο uplay εχω τα παρακατω. Εκανα link κανονικα steam με ubisoft account οταν παταω continue για να κανω bind το παιχνιδι με βγαζει authenticating θεμα. Υπαρχει καμια λυση η απλα το εχουν χασει τελειως εκει στην ubisoft? Εννοειται δεν το εχω βαλει πουθενα αλλου το παιχνιδι πρωτη φορα το κατεβασα σημερα και πηγα να το κανω bind. Να συμβαινει αυτο επειδη εκλεισαν τους servers? 

Screenshot-1.png
Screenshot-2.png

Steam support και refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Δεν ξεκινάς το Witcher 3 λέω εγώ τώρα που πήρες και OLED και να αφήσεις τις μετριάτζες ;

Παιζω hogwarts τωρα και death stranding αλλα το witcher δεν το επιασα ακομα περιμενω το witcher 1 remake και μετα. Γιατι δεν εχω ιδεα απο ιστορια και δεν θελω απλα να την δω στο youtube. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Arkin είπε

Παιζω hogwarts τωρα και death stranding αλλα το witcher δεν το επιασα ακομα περιμενω το witcher 1 remake και μετα. Γιατι δεν εχω ιδεα απο ιστορια και δεν θελω απλα να την δω στο youtube. 

Θα αργήσει το remake. Το λέω γιατί και εγώ αυτήν την σκέψη είχα αλλά πολλοί προτείνουν να παιχτεί το 1 όσο άθλιο και να φαίνεται στα γραφικά. Θα θέλει υπομονή σίγουρα αλλά το κάνεις (θέλω να πιστεύω). Δεν το ξεκινάω ακόμα γιατί θέλω να διαβάσω τα βιβλία πρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GreekMonkey είπε

Θα αργήσει το remake. Το λέω γιατί και εγώ αυτήν την σκέψη είχα αλλά πολλοί προτείνουν να παιχτεί το 1 όσο άθλιο και να φαίνεται στα γραφικά. Θα θέλει υπομονή σίγουρα αλλά το κάνεις (θέλω να πιστεύω). Δεν το ξεκινάω ακόμα γιατί θέλω να διαβάσω τα βιβλία πρώτα

Το ειχα ξεκινησει το 2015 το πρωτο αλλα δεν δειχνει τρομερα παλιο και ολος ο χειρισμος απλα δεν. Ενω το δευτερο ειναι σε πολυ καλυτερη μοιρα. Ποσο λες να αργησει το remake? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Το ειχα ξεκινησει το 2015 το πρωτο αλλα δεν δειχνει τρομερα παλιο και ολος ο χειρισμος απλα δεν. Ενω το δευτερο ειναι σε πολυ καλυτερη μοιρα. Ποσο λες να αργησει το remake? 

το 26 λένε θα βγει το 4 οπότε αλλά 2 χρόνια να μην θέλει το remake;

Το 2 το έχω παίξει, μου άφησε πολύ ωραίο feeling, ατμόσφαιρα κτλ και θέλω να το ξαναπαίξω όταν τα πάρω με την σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το ειχα ξεκινησει το 2015 το πρωτο αλλα δεν δειχνει τρομερα παλιο και ολος ο χειρισμος απλα δεν. Ενω το δευτερο ειναι σε πολυ καλυτερη μοιρα. Ποσο λες να αργησει το remake? 

Ξεκίνα την τριλογία μην περιμένεις. Μιλάμε για φοβερή εμπειρία x 3!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα άμα απαρτίζεται από μερακλήδες πρωταγωνιστές...

Please no, ελπίζω να είναι αντίστοιχο με το καταπλητικό remake του 1. Κλασικούς Αμερικανο-Ιταλιάνους μαφιόζους με thompsons και καλό story.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, Arkin said:

Για ριξτε καμια ιδεα. Η ubisoft εκλεισε τους server της απο το Crew το πρωτο. Στο steam το εχω αγορασμενο ομως κανονικα την ultimate. Ειδα οτι φτιαχνουν servers δικους τους τριτοι και για offline και ψηθηκα να το βαλω. Το κατεβασα απο το steam και οταν παω να το βαλω στο uplay εχω τα παρακατω. Εκανα link κανονικα steam με ubisoft account οταν παταω continue για να κανω bind το παιχνιδι με βγαζει authenticating θεμα. Υπαρχει καμια λυση η απλα το εχουν χασει τελειως εκει στην ubisoft? Εννοειται δεν το εχω βαλει πουθενα αλλου το παιχνιδι πρωτη φορα το κατεβασα σημερα και πηγα να το κανω bind. Να συμβαινει αυτο επειδη εκλεισαν τους servers? 

Screenshot-1.png
Screenshot-2.png

Enjoy The Ride GIF by UbisoftΔε κράτησε και πολυ μπουαχαχαχα - ubisoft 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Enjoy The Ride GIF by UbisoftΔε κράτησε και πολυ μπουαχαχαχα - ubisoft 

Ε καλα αν ξανα δουν λεφτα απο μενα. Και για το uplay+ θα το σκεφτομαι απο εδω και περα και μονο αν ειναι να τερματισω 2-3 παιχνιδια μαζι παλι καινουργια. Το motorfest ηταν αξιολογο παντως και μου αρεσε αρκετα το 2 δεν το επαιξα αν και το εχω και αυτο αγορασμενο πανω απο χρονο στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...