Προς το περιεχόμενο

Mini PC Ace Magician AM06 Pro AMD Ryzen 5 5600U , 16GB DDR4 3200 RAM , 512GB NVMe SSD , Windows 11 391 € @amazon.de


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, marksk είπε

Έτοιμος να πατήσω και γω το κουμπί. προσπαθώ να κρατηθώ. έχω κάνει και register στη σελίδα τους. αξίζει λέτε ;

Όχι ρε συ, σε καμμία περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πως γινεται απο 285$ να βγαινει 280? 20€ για μετατροπη συναλλαγματος?😅

ποσο κλεφτες

πληρωσα με paypal και καρτα εθνικης..

Στις 28/3/2023 στις 7:23 ΜΜ, milios είπε

Έκανα το βήμα και το παρήγγειλα χθες από το site του κατασκευαστή. Πληρωμή με paypal με συνδεδεμένη κάρτα revolut (για να μην έχω τις προμήθειες μετατροπής συναλλάγματος) βγήκε τελική 265,16€. Πιστεύω τιμή super για το συγκεκριμένο και γι' αυτό αρχίζω ήδη να προετοιμάζομαι ψυχολογικά ότι δεν θα παραλάβω ποτέ και θα μπλέξω με επιστολές και ταλαιπωρία για refund. Τώρα από την άλλη αν θα φάμε τελωνείο αν έρθει είναι άλλη κουβέντα. Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ τον TS για το αρχικό post της προσφοράς αλλά και όσους συνέβαλαν στη συζήτηση (κωδικό έκπτωσης, επιβεβαίωση για διαθεσιμότητα αποθήκης Γερμανίας)

τι νομισμα εβαλες ως κύριο στην καρτα στο paypal?

εχεις βαλει δολαριο φανταζομαι και κανεις την μετατροπη στην revolut

Επεξ/σία από dimos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dimos15 είπε

πως γινεται απο 285$ να βγαινει 280? 20€ για μετατροπη συναλλαγματος?😅

ποσο κλεφτες

πληρωσα με paypal και καρτα εθνικης..

Γι αυτό έχουμε φτιάξει Revolut. Πάνε χρόνια που την έχω φτιάξει πραγματικά όμως δεν μου πήρε ούτε 20 λεπτά. Δεν νομίζω να έχει δυσκολέψει η διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να αφησεις να κανει την μετατροπη απο δολλαρια

η εθνικη τραπεζα και οχι το paypal

το ιδιο εκανα καιγω και πληρωσα 269 ευ. το σαββατο με την χρηση πιστωτικης απο εθνικη(πληρωνεις 2% προμηθεια δηλ. 5ευ +264)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, dimos15 είπε

τι νομισμα εβαλες ως κύριο στην καρτα στο paypal?

εχεις βαλει δολαριο φανταζομαι και κανεις την μετατροπη στην revolut

Ανάλογα με το νόμισμα της αγοράς και τον προμηθευτή, μπαίνω κάθε φορά πριν το checkout στο app της paypal και δηλώνω ότι η συγκεκριμένη κάρτα revolut είναι στο ανάλογο νόμισμα USD (για δολάριο) ή EUR (ακόμα και GBP παλιότερα όταν ψώνιζα από Αγγλία)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, manolis940 είπε

Γι αυτό έχουμε φτιάξει Revolut. Πάνε χρόνια που την έχω φτιάξει πραγματικά όμως δεν μου πήρε ούτε 20 λεπτά. Δεν νομίζω να έχει δυσκολέψει η διαδικασία.

ειχα revolut αλλα οταν εφυγε η Αγγλια απο την Ευρωπη ζητουσαν εξτρα εγγραφα και πληροφοριες τα οποια δεν τους τα εδωσα και μου παγωσαν την καρτα. Μονο με bitcoin θα πληρωνω στο τελος😝

 

Μόλις τώρα, milios είπε

Ανάλογα με το νόμισμα της αγοράς και τον προμηθευτή, μπαίνω κάθε φορά πριν το checkout στο app της paypal και δηλώνω ότι η συγκεκριμένη κάρτα revolut είναι στο ανάλογο νόμισμα USD (για δολάριο) ή EUR (ακόμα και GBP παλιότερα όταν ψώνιζα από Αγγλία)

κτλβα thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έφερε σήμερα το πρωί η courier (ACS) - το πότε θα βρω χρόνο να το ανοίξω/δουλέψω, παίζεται... 😋

edit
και 2 φωτογραφίες από το κουτί:

image.jpeg.98ac6f2cdc841b3cf052a54e11d9a889.jpegimage.jpeg.b133aae351793d3386615a5432826039.jpeg

Επεξ/σία από Maitre
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Maitre είπε

Το έφερε σήμερα το πρωί η courier (ACS) - το πότε θα βρω χρόνο να το ανοίξω/δουλέψω, παίζεται... 😋

 

Πρεπει να το ανοιξεις φιλε μου για να τσεκαρεις αν ολα ειναι οκ με μνημες, δηλ οτι δουλευει σαν 16αρα κανονικα, και εκκινει σαν μηχανημα απο το ssd. Υπηρχαν θεματακια παλιοτερα οταν η επvωνυμια της ηταν T-bao που σε καποια δεν σουλευε το ενα slot που εμπαινε η μνημη, η και θεμα με τον ssd

Ενα απλο τσεκαρισμα λιγων λεπτων θα πρεπει να το κανεις αμεσα και μην το παραμελησεις

(γνωμη μου)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Πρεπει να το ανοιξεις φιλε μου για να τσεκαρεις αν ολα ειναι οκ με μνημες, δηλ οτι δουλευει σαν 16αρα κανονικα, και εκκινει σαν μηχανημα απο το ssd. Υπηρχαν θεματακια παλιοτερα οταν η επvωνυμια της ηταν T-bao που σε καποια δεν σουλευε το ενα slot που εμπαινε η μνημη, η και θεμα με τον ssd

Ενα απλο τσεκαρισμα λιγων λεπτων θα πρεπει να το κανεις αμεσα και μην το παραμελησεις

(γνωμη μου)

Ναι εννοείτε, απλά δεν ξέρω αν το κάνω το βράδυ που θα ξεμπερδέψω από την δουλεία (δύσκολο) ή αύριο κάποια ώρα οπωσδήποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Πότε είχες κάνει την παραγγελία?

Το Σάββατο, πριν 8 ημέρες

Επεξ/σία από Maitre
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...