Προς το περιεχόμενο

Κατά τη διάρκεια της Diablo IV closed beta «μπρίκαραν» ορισμένες GeForce RTX 3080 Ti


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, tazmaaaz είπε

Μόλις παρήγγειλα μια 7900xtx για να κοιμάμαι ήρεμος!χαχαχαχ

Μονο εαν παρεις developers θα εχεις προβλημα.Αν παρεις customized απο εταιρια δεν θα εχει χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Λάθος κατάλαβες. Διάβασε ξανά. Όχι δεν είμαι τύπε μάρκετινγκ εκπρόσωπος, απλά ανέφερε ο psycho λανθασμένα ότι ήταν κατασκευαστικό ελάττωμα φθηνής κατηγορίας μοντέλου της σειράς 40 της εταιρείας. Κάτι που δεν ισχύει. 

Αυτο που λέω ειναι ότι για να παίρνουν φωτιά δεν έχουν καλά υλικά/σχεδίαση οπότε στα λόγια/marketing  και ας ειναι "εφάμιλλα" με ferrari δεν έχει και τόσο σημασία αν στην πράξη αρπάζει φωτιά. Άρα δεν βλέπω να έκανε ο psycho κανένα λάθος. 


 

 

3 ώρες πριν, Losraio είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω πως κάτι τέτοιο είναι δυνατόν... αν είναι να δίνουμε τα διπλάσια χρήματα που κοστίζει ο υπολογιστής για μία κάρτα γραφικών η οποία δεν έχει τις βασικές δικλείδες ασφαλείας τότε τι να πω...


Τι δεν μπορείς να καταλάβεις; 

image.png.b6242cebd61e343ce7fcd9cee41c4158.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Losraio είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω πως κάτι τέτοιο είναι δυνατόν... αν είναι να δίνουμε τα διπλάσια χρήματα που κοστίζει ο υπολογιστής για μία κάρτα γραφικών η οποία δεν έχει τις βασικές δικλείδες ασφαλείας τότε τι να πω...

Ότι πιο σωστό έχω διαβάσει…

Επίσης το beta είναι beta παίρνεις τη ευθύνη γίνεσαι «πειραματόζωο» αλλά όχι και να πάθει ζημιά το hardware.

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπέρασμα: Δεν παίζουμε κανένα καινούργιο τίτλο πλέον πρώτοι! Αφήνουμε τους youtubers να απολαύσουν την εμπειρία χρήσης, βλέπουμε τους Unboxholics ζωντανά να παίζουν όλο το παιχνίδι και μετά το δοκιμάζουμε και σε κανενός φίλου τον υπολογιστή πριν από τον δικό μας. Αν περάσει όλα αυτά και θέλουμε ακόμα το αγορ...βάζουμε και στον δικό μας υπολογιστή.

Τώρα εξηγούνται όλα! Είπα και εγώ το eshop αποφάσισε στο Crazy Sundays να βάλει σε προσφορά την Rtx 4080 της Gigabyte σε OC έκδοση. 'Ασχετα που δεν είναι προσφορά δηλαδή αλλά λέμε...τώρα ότι είναι μια απόφαση ενός τίμιου Scalper.

https://www.e-shop.gr/vga-gigabyte-eagle-oc-nvidia-geforce-rtx-4080gv-n4080eagle-oc-16gd-16gb-gddr6x-pci-e-retail-p-PER.517089

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, MarlonBr είπε

Μέσος γκέιμερ που χρησιμοποιεί AMD..

Happy College Basketball GIF by NCAA March Madness

Δεν ξερω αν εχει σχεση, αλλα η 5700XT μου, σε κατι ανυποπτες φασεις, αρχισε να ρουφαει ρευμα και να τερματιζουν τα ανεμιστηρακια, κατι που δεν χει ξανακανει ποτε σε αλλο παιχνιδι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς πωληση η παρακατω η καρτουλα👇👇

Gigabyte GeForce RTX 3080 Ti 12GB GDDR6X Gaming OC💣💣

Δωρο το Game Diablo IV😈

Αστο Diabolo Closopen Beta 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το πρώτο παιχνίδι που το είχε κάνει αυτό, και το New World απο την amazon είχε κάψει κάτι καρτούλες, επίσης 3080 και 3090,και τότε σε σκάρτα υλικά των κατασκευαστών το είχαν φορτώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι πως η blizzard κανει απιστευτα πραγματα

ακομα και σημερα μετα απο 10 χρονια το diablo3 ειναι ενα εξαιρετικα απαιτικο παιχνιδι που ναι μεν μπορει να φτασει και τα 200 fps σε καποιες περιπτωσεις αλλα υπ[αρχουν και αλλες που πεφτει στα 20!! αν τα παντα ειναι ενεργοποιημενα 4 party turbohud mantras και 10 elite group auras

εχω 1080ti και ναι υπαρχουν στιγμες που πεφτει στα 30fps  ειναι απιστευτο οτι βλεπεις διαφορες στην αποδοση απο 1070

ουτε το crisis ετσι

 

τα ιδια και με το starcraft2 

μιλαμε για παιχνιδι 20 χρονων και εχει τοσο μεγαλες απαιτησεις

μα θα πει καποιος τι λες ρε φιλε σιγα τα reviews εδειχναν καρτες τυπου 680 να χτυπανε 200 fps 

ναι για δοκιμασε 4v4 με motherships carrier και cloaking 4 armies και θα φας καλα

συνηθως οι εχθροι τρωνε disconnect γιατι οι υπολογιστες τους δεν αντεχουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Δεν ξερω αν εχει σχεση, αλλα η 5700XT μου, σε κατι ανυποπτες φασεις, αρχισε να ρουφαει ρευμα και να τερματιζουν τα ανεμιστηρακια, κατι που δεν χει ξανακανει ποτε σε αλλο παιχνιδι.

Εχω την 5700... οποτε καλυτερα να μεινω στο Diablo 2 ... δεν πειραζει καλα ειναι και τα βιντεακια απο youtubers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...