Προς το περιεχόμενο

Tablet BlackView Tab 8e 10.1'' 32GB/3GB μαζί με keyboard 89€ στο you.gr


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρελαβα σημερα και το εστησα, εκανε μια μικρη αναβαθμιση στο λειτουργικο και στις εφαρμογες και ολα καλα.

Το ταμπλετ  εχει ψιλολαγγαρισμα, εγω εχω ipad, αλλα για την μικρη μια χαρα ειναι. youtube και disney που δοκιμασα μια χαρα παει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexzzz είπε

Μόλις παρέλαβα. Τελικά έχει και θήκη με flip cover μέσα εκτός από την θήκη πληκτρολόγιο, φορτιστή, αντάπτορα c σε a και ακουστικά. Εγώ για κομικ το θέλω μόνο, είναι λίγο μπαμπάτσικο από βάρος για αυτή τη δουλειά. Στα λεφτά αυτά βέβαια κλαϊν, απλά το λέω σαν γενική εικόνα 

Έχει και προεγκατεστημενο screen protector  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχη με οσους παρουν αυτην την μαρκα, εμενα ενα κινητο που ειχα δευτερο blackview στις 10 μερες δεν ξανανοιξε ποτε,οποτε black view 😁

Επεξ/σία από giannis123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ διάβασα τις κριτικές του Tab 8 και δεν προχώρησα αν και ψάχνω για 10αρι για συγγενή. Βέβαια οι περισσότεροι το αγόρασαν με μεγάλο καπέλο επί lock down οπότε φυσιολογικό το κράξιμο αν εσκασες 200€ για blackview.

Ο επεξεργαστής όσοι ρωτάτε είναι ένας  entry level του 2019, σε αυτή τη τιμή αναμενόμενο ολα τα blackview , Alcatel κλπ αυτόν χρησιμοποιούν.  όσο περνάνε τα χρόνια θα λαγκαρει περισσότερο στο browsing. Netflix κλπ δε θα έχει θέμα .

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zmaskos είπε

Το ταμπλετ  εχει ψιλολαγγαρισμα, εγω εχω ipad, αλλα για την μικρη μια χαρα ειναι. youtube και disney που δοκιμασα μια χαρα παει.

Λόγω soc και ram να υποθέσω...

Βέβαια σε τέτοια τιμή από Ελλάδα είναι οκ νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα ,Ερχεται σε θηκη ετοιμο-δεν προλαβα να κανω ΤΙΠΟΤΑ το αρπαξε !!! Αν εμειναν κομματια παραγγγελνω και δευτερο ΤΩΡΑ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Millennium είπε

Λόγω soc και ram να υποθέσω...

Βέβαια σε τέτοια τιμή από Ελλάδα είναι οκ νομίζω.

Λόγω soc κυρίως, ram με 6 εφαρμογές ανοιχτές είχε υπόλοιπο  1.2gb.

Αυτό που είπες ,για την τιμή του είναι καλό.Το αγόρασα και με απαλλαγή ΦΠΑ όποτε για 72ευρω είναι value for money.

Επεξ/σία από zmaskos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εβαλε ο μικρος πολλα παιχνιδια και απο κολληματα ειναι λιγα,πιστευω κανα ετος την βγαζει ανετα πριν αρχισει τα κολληματα ( Αν δεν σπασει).

Η θηκη μου αρεσε και το πληκτρολογιο παρα πολυ. Γενικη εντυπωση καλη για τα 90,5 Ευρω!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ θα με προβληματιζε το γεγονος οτι ειναι ξεχασμενος με android 10  παρα τα αναμενομενα κολληματακια .

Καλυτερα οσοι το πηρατε/παρετε μην του συνδεσετε λογαριασμους κλπ κλπ που σαν ενδιαφερουν .... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, alexzzz είπε

 

Και εγγύηση της Quest να προσθέσω.

Πώληση απο Quest αλλά εγγύηση και service απο cellcom στην Αργυρούπολη.

Στα του tablet, έχω την έκδοση 4/64 που πήρα υπερκοστολογημένο με επιδότηση απο τον ψηφιακό μετασχηματισμό. Όπως είπαν και όσοι το παρέλαβαν ήδη, έχει lag, είναι βαρύ και οι επιδόσεις του είναι για πολύ βασικά πράγματα. Για browsing, youtube, netflix και κανένα μικρό παιχνιδάκι είναι οκ, για κάτι πιο απαιτητικό (πχ Roblox) όχι.
Σε λιγότερο απο 6 μήνες άρχισε να ξεφορτίζει η μπαταρία στο μισάωρο και το πήγα στο service μαζί με φορτιστή & καλώδιο όπως μου ζητήσανε. Μου το επέστρεψαν μετά απο λίγες μέρες και μου έδωσαν καινούριο καλώδιο φόρτισης λέγοντάς μου οτι εκεί εντόπισαν το πρόβλημα. Το περίεργο είναι οτι τον φορτιστή και το καλώδιο που είχε στην συσκευασία δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ, ούτε τώρα τα χρησιμοποιώ οπότε μούφα η αιτιολόγησή τους, αλλά όλως περιέργως το πρόβλημα λύθηκε.
Επίσης, με κουμπωμένο το πληκτρολόγιο δεν φορτίζει, παρά μόνο αναβοσβήνει η οθόνη, ενώ και το wifi δεν συνδέεται αυτόματα για κανένα λόγο.

Στα €89 βέβαια δεν μπορεί κάποιος να έχει τρελές απαιτήσεις, απλά αναφέρω την εμπειρία μου ώστε να ξέρετε τι να περιμένετε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα,  αλλά δεν άναβε καν.  Το άφησα καμία ώρα να φορτίσει χωρίς αποτέλεσμα πάλι . Για 89 ευρώ είναι η αλήθεια πως το περιμένεις αυτό...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...