Προς το περιεχόμενο

Tablet BlackView Tab 8e 10.1'' 32GB/3GB μαζί με keyboard 89€ στο you.gr


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, geomal77 είπε

Και εγω παρελαβα.Δεν αναβε καθολου.Το εβαλα για φορτιση και μετά απο 5λεπτα αρχισε να φορτιζει.Η μπαταρία ηταν 0%

α ναι ισχυει ,νομιζε ο μικρος οτι ηταν χαλασμενο και ουρλιαζε !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, BritGreek είπε

Ξέρει κανείς αν έχει GPS; Το θέλω για το αυτοκίνητο.

Φαίνεται να έχει...

1 ώρα πριν, greengr21 είπε

Οθονη ειναι αξιοπρεπης?ελευθερος χωρος καθαρος ποσο μενει?

Οθονή τώρα το αξιοπρεπής είναι σχετικό για τα 89 ευρώ , εγώ που είμαι λίγο περίεργος θα την έβαζα κάτω του μετρίου για αυτά τα χρήματα. Καθαρός χώρος μένει περίπου 24γίγα.

Υ.Γ. Παρέλαβα και γώ χωρίς μπαταρία εκ πρώτης άποψης υπάρχουν μερικά τυπικά κολλήματα όχι κατι ιδιαίτερο . Λες και υπάρχουν απλα και μόνο για να σου θυμίσουν ότι χρησιμοποιείς android 😅.. Από εκεί και πέρα λέω ''για να δοκιμάσουμε και την θήκη με το πληκτρολόγιο" που κυρίως για αυτό το πήρα. ΑΛΛΑ πάω να βγάλω το τάμπλετ από την αρχική θήκη και αντί να βγεί το τάμπλετ φαίνεται πως βγήκε η οθόνη του ... ΟΥΤΕ ΚΟΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΛΑΝΕ ΠΟΣΟ ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΕ ... Τελος πάντων την ξανα κούμπωσα και έβαλα το πληκτρολόγιο το οποίο φαίνεται να μην κάνει 100% σωστή επαφή με αποτέλεσμα να θέλει συγκεκριμένη θέση για να κάνει... Τι να πω μάλλον έπεσα σε ελλατωματικό.. Θα επικοινωνήσω για αντικατάσταση λογικά , αν γίνεται αλλιως θα γίνει ενα ωραιότατο δώρο...

 

AAA. επίσης η ποιότητα στο νετφλιξ απαράδεκτη...

Επεξ/σία από SpEcTer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, greengr21 είπε

Οθονη ειναι αξιοπρεπης?ελευθερος χωρος καθαρος ποσο μενει?

σημερα το πρωι που πηγε στο σχολειο ο σπορος το δοκιμασα, Οθονη : 4/10 , Κολληματα αρκετα αλλα οχι τρελα πραγματα.

Γενικα για να υπαρχει μια οθονη  10αρα σπιτι με 90 ευρω ειναι οκ-Εαν εδινα 150 θα ημουν νευριασμενος αλλα με 90 ευρω που τα τρως στο KFC ενα σαββατο ειναι μια χαρα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

σημερα το πρωι που πηγε στο σχολειο ο σπορος το δοκιμασα, Οθονη : 4/10 , Κολληματα αρκετα αλλα οχι τρελα πραγματα.

Γενικα για να υπαρχει μια οθονη  10αρα σπιτι με 90 ευρω ειναι οκ-Εαν εδινα 150 θα ημουν νευριασμενος αλλα με 90 ευρω που τα τρως στο KFC ενα σαββατο ειναι μια χαρα!

Ωραία χρόνια 90€ στα KFC... τώρα τρώμε 90€ στα FARMAKA

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, alexzzz είπε

Ωραία χρόνια 90€ στα KFC... τώρα τρώμε 90€ στα FARMAKA

Άμα πας με τα παιδιά εννοώ τόσα θα φας. 

Φάρμακα νταξει ρε συ στα 50 όχι. Εκτός αν είσαι μεγαλύτερος.

Εγω είμαι 48-49 και δόξα τω Θεό ακόμα μόνο depon παίρνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Άμα πας με τα παιδιά εννοώ τόσα θα φας. 

Φάρμακα νταξει ρε συ στα 50 όχι. Εκτός αν είσαι μεγαλύτερος.

Εγω είμαι 48-49 και δόξα τω Θεό ακόμα μόνο depon παίρνω.

Μη το λες.. και στα 40, και στα 50, πλεον πολλοι ειναι με φαρμακα φιλε μου δηστυχως

Κι εγω 54 ειμαι κι εχω αρθριτιδα, στομαχι και αλλα προβληματα γενικοτερα, δεν ειναι ολοι υγιεις φιλε μυυ μακαρι να ηταν

Σορρυ για το off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 και 

41 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Άμα πας με τα παιδιά εννοώ τόσα θα φας. 

Φάρμακα νταξει ρε συ στα 50 όχι. Εκτός αν είσαι μεγαλύτερος.

Εγω είμαι 48-49 και δόξα τω Θεό ακόμα μόνο depon παίρνω.

39 και όλα τέλεια αλλά σαν έλληνας επιχειρηματίας έχω μάθει να κλαίγομαι. Τέλος και από μένα το offtopic γιατί κλάφτικα να τσοντάρετε τίποτα και εσείς είστε χειρότερα από μένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, alexzzz είπε

39 και 

39 και όλα τέλεια αλλά σαν έλληνας επιχειρηματίας έχω μάθει να κλαίγομαι. Τέλος και από μένα το offtopic γιατί κλάφτικα να τσοντάρετε τίποτα και εσείς είστε χειρότερα από μένα 

Ε καλά όλοι κλαίγονται στην Ελλάδα ξέρω έχεις δίκιο... Όλα καλά θα πάνε έρχεται η επανάσταση φίλε 😁😁😁

55 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Μη το λες.. και στα 40, και στα 50, πλεον πολλοι ειναι με φαρμακα φιλε μου δηστυχως

Κι εγω 54 ειμαι κι εχω αρθριτιδα, στομαχι και αλλα προβληματα γενικοτερα, δεν ειναι ολοι υγιεις φιλε μυυ μακαρι να ηταν

Σορρυ για το off topic

Υγεία σε όλους παιδιά και στα παιδιά μας πάνω από όλα. Εμείς ζήσαμε πολλά στην τελική όλα καλά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα. Το φορτίζω 100% και μετά το χρησιμοποιώ για 1-2 ώρες. Μέχρι 70%. Όταν το ξαναεπιασα βλέπω μπαταρία 9%. Το βάζω να φορτίζει και έμεινε κάποια ώρα στο 9% αλλά μετά πήρε μπρος. 

Λέτε ελλατωματικη μπαταρία;

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, souxoumouxou είπε

Παρέλαβα σήμερα. Το φορτίζω 100% και μετά το χρησιμοποιώ για 1-2 ώρες. Μέχρι 70%. Όταν το ξαναεπιασα βλέπω μπαταρία 9%. Το βάζω να φορτίζει και έμεινε κάποια ώρα στο 9% αλλά μετά πήρε μπρος. 

Λέτε ελλατωματικη μπαταρία;

Θα το καταλάβεις μετά από 2-3 κύκλους φόρτισης, μπορεί να στρώσει μπορεί να κάνει και τα ίδια, όπως έγραψαν και άλλοι κλασσικό φαινόμενο συσκευής που έχει μείνει στις αποθήκες 2-3 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...