Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft τερματίζει τη δοκιμαστική προσφορά του Xbox Game Pass αξίας 1€ 


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, NickTG είπε

Τι λέγατε? 

Ότι θα κοπεί η τιμή γνωριμίας που ισχύει μόνο για νέους λογαριασμούς? 

Ναι τα λεγανε "αυτοι" αφού το είχαν κάνει και pin. Ξέχασαν να πουν όμως νόμιμα με friend  share 5 accounts 4 μιση ευρω το μήνα, χωρίς να κάνεις share το account και ιστοριες για αγρίους .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, NickTG είπε

Τι λέγατε? 

Ότι θα κοπεί η τιμή γνωριμίας που ισχύει μόνο για νέους λογαριασμούς? 

Ότι θα αλλάξουν πολλά ! Δεν συμφέρει να δίνεις 10-15 € τον μήνα για gamepass στον καταναλωτή μπορεί να είναι τέλειο στην άπληστη MS δεν είναι ! Σταματά να το παίζεις fanboy , δεν σου ανήκει ούτε το 0,01% από την εταιρία αυτή το μόνο που θέλει είναι τα λεφτά σου ξυπνά ! 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, sxcite said:

Ότι θα αλλάξουν πολλά ! Δεν συμφέρει να δίνεις 10-15 € τον μήνα για gamepass στον καταναλωτή μπορεί να είναι τέλειο στην άπληστη MS δεν είναι ! Σταματά να το παίζεις fanboy , δεν σου ανήκει ούτε το 0,01% από την εταιρία αυτή το μόνο που θέλει είναι τα λεφτά σου ξυπνά ! 

Καλά ποιος είναι όντως fanboy φαίνεται. 

Προς το παρόν έκοψε την προσφορά γνωριμίας μετά από τόσα χρόνια και έχει ξεκινήσει πιλοτικά αυτό όπου βγαίνει ακόμα φθηνότερα η κανονική συνδρομή. 

https://www.xbox.com/en-IE/xbox-game-pass/friends-and-family#join

Τώρα το να πει κάποιος γενικά θα ανέβει η τιμή και να γίνει μετά από τόσα χρόνια θα είναι λίγο αστείο να βγει και να πει σας τα έλεγα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να κάνω μια ερώτηση γιατί είμαι τελείως άσχετος και έχω μπερδευτεί.
Έχω μια gift card Live Gold για ένα χρόνο και μια gift card Ultimate για 2 μήνες και δε τα έχω ενεργοποιήσει.
Αν τα ενεργοποιήσω ξέρουμε αν το Ultimate να κρατήσει για τον ένα χρόνο ή μόνο για τους 2 μήνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...