Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου smartphone μεχρι 200ευρω


LOLgamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/5/2023 στις 9:09 ΜΜ, Psyber είπε

Πήρα αυτή τη θήκη για το moto g32: https://www.skroutz.gr/s/41590680/Motorola-Moto-G32-3mk-Matt-Case-black.html

Είναι ιδιαίτερα εύκαμπτη και ωραία στο χέρι. Αν κάποιος δε θέλει τη stock διάφανη, την προτείνω.

εντυπωσεις πες μας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το κινητό; Κάνει τη δουλειά του αλλά συνολικά η επιτομή της μετριότητας. Νομίζω το one plus σε αυτά τα λεφτά θα ήταν καλύτερη επιλογή.

 

Η θήκη άριστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psyber είπε

Για το κινητό; Κάνει τη δουλειά του αλλά συνολικά η επιτομή της μετριότητας. Νομίζω το one plus σε αυτά τα λεφτά θα ήταν καλύτερη επιλογή.

 

Η θήκη άριστη!

μόλις κανεις την αναβαθμιση θα δεις αλλο κινητο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, life is music είπε

μόλις κανεις την αναβαθμιση θα δεις αλλο κινητο !

Το δικό μου ,g32 τρέχει την έκδοση Android 12. Μπορεί να πάρει την 13? Αν ναι πως γίνεται αυτό? Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tzitzikas2 είπε

Το δικό μου ,g32 τρέχει την έκδοση Android 12. Μπορεί να πάρει την 13? Αν ναι πως γίνεται αυτό? Ευχαριστώ!

Πήγαινε στης ρυθμίσεις .... πληροφορίες συστήματος και κάπου λέει ενημέρωση λογισμικού και δες αν σου βγάζει νέο update !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, life is music είπε

Πήγαινε στης ρυθμίσεις .... πληροφορίες συστήματος και κάπου λέει ενημέρωση λογισμικού και δες αν σου βγάζει νέο update !

Δεν βγάζει κάτι, λέει χρησιμοποιείτε το πιο πρόσφατο λογισμικό. Έχω την έκδοση 12. Πότε θα βγάλει διαθέσιμη την 13? Ευχαριστώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, tzitzikas2 said:

Δεν βγάζει κάτι, λέει χρησιμοποιείτε το πιο πρόσφατο λογισμικό. Έχω την έκδοση 12. Πότε θα βγάλει διαθέσιμη την 13? Ευχαριστώ 

 Το ίδιο συμβαίνει και στο δικό μου.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κάμερα πως τα πάει?

Θέλω να πάρω στη μαμά μου νέο κινητό ως περίπου 250 ευρώ, από κωτσοβολο ή πλαίσιο και σκέφτομαι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, s2117 είπε

Από κάμερα πως τα πάει?

Θέλω να πάρω στη μαμά μου νέο κινητό ως περίπου 250 ευρώ, από κωτσοβολο ή πλαίσιο και σκέφτομαι αυτό

Έχω και εγώ το g32, με gcam που του πέρασα βγάζει πολύ καλές φωτό για τα χρήματα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, tzitzikas2 είπε

Έχω και εγώ το g32, με gcam που του πέρασα βγάζει πολύ καλές φωτό για τα χρήματα του.

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Θέλει τίποτα tweaks η gcam, η έχει αυτόματα καλές ρυθμίσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, s2117 είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Θέλει τίποτα tweaks η gcam, η έχει αυτόματα καλές ρυθμίσεις?

Εγώ τα άφησα default γενικά. Τα μόνα που τσεκαρα είναι HDR+ βελτιωμένο και στις πρόσθετες ρυθμίσεις στην ανάλυση έβαλα max resolution γιατί το default ήταν πλήρης ανάλυση το οποίο έβγαζε πιο χαμηλή ανάλυση και μέγεθος αρχείου φωτό. Το google AWB το έχω ανενεργό γιατί στις βραδινές φωτό βάζει μωβ χρώμα όταν είναι on.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tzitzikas2 είπε

Εγώ τα άφησα default γενικά. Τα μόνα που τσεκαρα είναι HDR+ βελτιωμένο και στις πρόσθετες ρυθμίσεις στην ανάλυση έβαλα max resolution γιατί το default ήταν πλήρης ανάλυση το οποίο έβγαζε πιο χαμηλή ανάλυση και μέγεθος αρχείου φωτό. Το google AWB το έχω ανενεργό γιατί στις βραδινές φωτό βάζει μωβ χρώμα όταν είναι on.

Αυτές οι ρυθμίσεις που έβαλες είναι μόνο για το δικό σου κινητό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, life is music είπε

Αυτές οι ρυθμίσεις που έβαλες είναι μόνο για το δικό σου κινητό ?

όχι απλά  η συγκεκριμένη έκδοση είχα διαβάσει οτι δουλεύει με το μοντέλο και για αυτό πέρασα αυτήν. Τις έβαλα ψάχνωντας στο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...