Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με αρχεία dll


Arazoarazo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα εδώ και αρκετές ημέρες με εγκατάσταση παιχνιδιών αυθεντικά και μη. Καθώς εκτελώ το set up  όταν πάει να ολοκληρωθεί μου βγάζει μνμ error οτι έχω θέμα στο isdone.dll & unarc.dll. Έχω δοκιμάσει όλες τις πιθανές λύσεις που βρήκα στο διαδίκτυο (κατέβασμα αρχείων και χειροκίνητη επικόλληση στο σύστημα, αγορά προγράμματος driver fix , Fortect )κλπ. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει πραγματικά.

Το σύστημα μου είναι το εξής (μήπως φταίει κάτι από το hardware) αν και μερικά τα εκτελεί αυθεντικά η μη.

amd ryzen 7 2700

taichi x370

32 gb ram gskill trident

gforce 1070

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποια είναι τα αυθεντικά στα οποία έχεις αυτό το πρόβλημα, και έχεις κοιτάξει/ρωτήσει καθόλου στο support/forum των συγκεκριμένων;

Για "τα μη" το forum μας δεν παρέχει υποστηρίξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράδειγμα το metal gear solid 5 στο steam. Το ρώτησα και το διόρθωσα το συγκεκριμένο παιχνίδι!! Τώρα εμφανίστηκε στο wild heart άλλα οτι και να κάνω δεν ανοίγει βγάζει κάθε φορά το error στα συγκεκριμένα dll αρχεία, ακόμα και απο φορμάτ, με πλήρη εγκατάσταση.(τα windows είναι αυθεντικά)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Arazoarazo είπε

Τώρα εμφανίστηκε στο wild heart άλλα οτι και να κάνω δεν ανοίγει βγάζει κάθε φορά το error στα συγκεκριμένα dll αρχεία, ακόμα και απο φορμάτ, με πλήρη εγκατάσταση

Είναι από Steam? Τo Wild Hearts εννοείς;

Δοκίμασε το "verify integrity of local files". Βλέπω κάποια threads και από άλλους για προβλήματα στο launch, αλλα δεν αναφέρουν για dll που λείπουν.

Δοκίμασε να ενημερώσεις το EA App, μια και το παιχνίδι τρέχει μέσα από αυτό τελικά, και να έχεις γενικά enabled τα autoupdates για αυτό.

Σε κάθε περίπτωση, μην κατεβάζεις τυχαία dll από το internet και μη βάζεις τυχαία dlls σε Windows System paths.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...