Προς το περιεχόμενο

Το Android 14 ίσως απαγορεύσει την «κρυφή λήψη στιγμιότυπων οθόνης» από τις εφαρμογές


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/4/2023 στις 11:03 ΠΜ, nikoselpida είπε

Τα στιγμιότυπα θα απαγορεύσουν. Δεν βλέπουν να φτιάξουν το λογισμικό που βλέπω γράμματα πάνω σε γράμματα, που για να λειτουργήσει μία ενέργεια πρέπει να την απενεργοποιήσεις και να την ενεργοποιήσεις μέσα από τις ρυθμίσεις, που τα email έρχονται όποτε γουστάρουν και όχι άμεσα, το ίδιο και στο messenger και πόσα αλλά, όχι όμως θα απαγορεύσουν τα στιγμιότυπα για την ασφάλεια μας. Αυτή θα είναι η μεγάλη αλλαγή, σωθήκαμε 

Αδερφε πρεπει να αλλαξεις κινητο. Εχω android μια δεκαετια και τετοια προβληματα δεν ειχα ποτε. Τι κινητο εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, Filip Katund είπε

Αδερφε πρεπει να αλλαξεις κινητο. Εχω android μια δεκαετια και τετοια προβληματα δεν ειχα ποτε. Τι κινητο εχεις?

Έχω πει στα παραπάνω μηνύματα πως είχα το poco x3 αλλά και ένα Samsung πριν από αυτό. Και στα δύο είχα παρόμοια προβλήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 09/04/2023 at 16:32, petranc2 said:

Εχω το iphone 11, το πειρα και αυτο οπως ολα τα iphone που ειχα used... για 100 ευρω που εδωσα δε νομιζω να ειναι fanboysmos... 

αν το πηρες 100 ευρω ειναι τιμη χωμα και δεν το συζητω.και εγω παιζω με samsung γιατι μαρεσει που ειναι αδιαβροχα αλλα παντα μεταχειρισμενα. αλλα δυστυχως δεν ειναι ολοι σαν εμας.υπαρχει και κοσμος που καθε χρονο θα παρει το νεο κινητο καινουριο με την αναλογη τιμη.,επιλογες βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...