Προς το περιεχόμενο

ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ Α33 5G ΣΕ A34 5G?


Kizakis
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από osfp1978,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα τους φίλους ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι που με απασχολεί έχω το A33 5G που τονίζω δεν έχω κανένα πρόβλημα και έφαγα σκάλωμα να το κάνω αλλαγή στο A34 5G?  Αξίζει τον κόπο! Η όχι

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας σεβαστή κάθε γνώμη σας

Επεξ/σία από Kizakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Kizakis είπε

Καλησπέρα τους φίλους ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι που με απασχολεί έχω το A33 5G που τονίζω δεν έχω κανένα πρόβλημα και έφαγα σκάλωμα να το κάνω αλλαγή στο A34 5G?  Αξίζει τον κόπο! Η όχι

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας σεβαστή κάθε γνώμη σας

Μπες στο kimovil και κάνε σύγκριση το δικό σου με αυτό που θες να πάρεις και θα δεις αν αξίζει να το πάρεις η όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Kizakis είπε

Καλησπέρα τους φίλους ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι που με απασχολεί έχω το A33 5G που τονίζω δεν έχω κανένα πρόβλημα και έφαγα σκάλωμα να το κάνω αλλαγή στο A34 5G?  Αξίζει τον κόπο! Η όχι

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας σεβαστή κάθε γνώμη σας

Εάν θελεις να είσαι αντικειμενικος για κανένα απολύτως τηλέφωνο δεν αξίζε ή δεν αξίζει ούτε και θα αξιζει να περνάς στο επόμενο μοντέλο.  

Απο την άλλη εάν υπάρχει όντως κάτι που το θέλεις τόσο πολύ και το έχει το νέο που δεν στο παρέχει το παλιό τότε μονο τον εαυτό σου θα ρωτήσεις εάν αξίζει.

Αλλιώς απλά ψάχνεις να βρεις δικαιολογίες

Γνώμη μου παντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την ειλικρινή απάντηση σου όχι δεν παίζει αυτο απλά το στυλ με τις κάμερες μου άρεσε το νέο ας πούμε design και αν υπάρχουν σημαντικές αλλαγές ή όχι αν αξίζει η αλλαγή ή όχι τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Kizakis είπε

Σε ευχαριστώ για την ειλικρινή απάντηση σου όχι δεν παίζει αυτο απλά το στυλ με τις κάμερες μου άρεσε το νέο ας πούμε design και αν υπάρχουν σημαντικές αλλαγές ή όχι αν αξίζει η αλλαγή ή όχι τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο 

Για αυτό και σου έγραψα πόιο πάνω φίλε να μπεις στο kimovil και να κάνεις σύγκριση το κινητό σου με το νεότερο μοντέλο ...για να δεις και της διάφορες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το design που αγγίζει το s23 και την ελαφρώς ανεβασμένη ταχύτητα νομίζω ότι οι διαφορές είναι απυροελαχιστες εσύ σαν γνωστής πως το βλέπεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Kizakis είπε

Πέρα από το design που αγγίζει το s23 και την ελαφρώς ανεβασμένη ταχύτητα νομίζω ότι οι διαφορές είναι απυροελαχιστες εσύ σαν γνωστής πως το βλέπεις 

εγω σαν σωτηρης δεν θα πηγαινα σε ενα νεοτερο κινητο ...που μπορει να εχει απειροελαχιστες διαφορες μην σου πω και μηδαμινές ....κρατα το κινητο σου 1,5 χρονο ακομα και οταν δεις και πεσουν οι τιμες στα κινητα ....τοτε ελα να ξαναμιλησουμε και να βρουμε ενα κινητο που να ταιριαζει στης δικιες σου προδιαγραφες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που δεν αναφέρθηκε ,είναι πολυ νέο κινητό σε κυκλοφορία το Α34 για συμπεράσματα  ,χώρια η τσιμπημένη τιμή του σε σχέση με το Α33  όταν κυκλοφόρησε .

Αν διαβάσει κανείς απόψεις έχει κάποια θέματα ,ενώ αντίθετα τα υπάρχοντα ως τώρα review ,το βγάζουν καλό κινητό ,επειδή είναι samsung ...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας φίλε μου τελικά λέει τα δικά του έχω τύχει να πάρω τηλέφωνα τις Samsung που είχαν πολλά αρνητικά σχόλια και είδα ότι εγώ προσωπικά δεν είχα προβλήματα άσχετα με το τι λενε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα τι αρέσει σε καθένα ,ενας λόγος ίσως είναι  και η προέλευση ,η παρτίδα και κάθε χώρα που απευθύνεται ενα προιόν  .

Εδώ έχουμε και απο που τα φέρνει κάθε κατάστημα να πωλήσει . Η Samsung έχει εργοστάσια σε πολλές χώρες .

Στην Ελλάδα έχω δει κυκλοφορούν Samsung κινητά από Κίνα ,Βιετνάμ ,Κορέα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίκιο έχεις φίλε μου κοίταξε για να είμαι ειλικρινής πάντα από το skroutz ψωνίζω από δημοφιλή μαγαζιά δεν αντιμετώπισα ποτέ κανένα πρόβλημα να μου τύχει κανένα ελαττωματικό  τηλέφωνο  μάλλον θέμα τύχης αλλά ισχύει αυτό που λες π.χ το A33 5G το πήρα από τα pumplic μέσω κλαρνα  μια χαρά το κινητό αλλά γενικά ακούω έχουν προβλήματα πολλοί κολλήματα λαγκαρισματα και τέτοια 

Επεξ/σία από Kizakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...