Προς το περιεχόμενο

ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ Α33 5G ΣΕ A34 5G?


Kizakis
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από osfp1978,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, osfp1978 είπε

Μια διαφορά που για κάποιους είναι σημαντική είναι το always on display υποστηρίζεται μόνο από το Α34.

Αν το έβαλαν στο  One UI 5.1 ,  λογικά θα το βάλουν και στα υπόλοιπα με αναβάθμιση ...

Επεξ/σία από Fotia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Fotia είπε

 

Αν το έβαλαν στο  One UI 5.1 ,  λογικά θα το βάλουν και στα υπόλοιπα με αναβάθμιση ...

υπαρχει περιπτωση μετα απο security updates ...μια εταιρεία να εχει βελτιωσει κατι στην καμερα ?

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fotia είπε

Αν γράφει στο κείμενο που στέλνουν για την αναβάθμιση ,ότι περιλαμβάνει και άλλες βελτιώσεις .

Κατάλαβα και σε ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αυτό που λες φιλος αλλά  ποτέ δεν το χρησιμοποίησα το always on display και από ότι είδα γενικά που μίλησα που συγκρινα για να κάνω μετάβαση στο A34 όλα είναι ξυστά με τις 2 με 3 διάφορες που έχουν μεταξύ τους απλώς έφαγα κόλλημα που σε design αγγίζει το s23 άρα μένω εδώ δεν αξίζει τον κόπο  

Μόλις τώρα, Kizakis είπε

Σωστό αυτό που λες φιλος αλλά  ποτέ δεν το χρησιμοποίησα το always on display και από ότι είδα γενικά που μίλησα που συγκρινα για να κάνω μετάβαση στο A34 όλα είναι ξυστά με τις 2 με 3 διάφορες που έχουν μεταξύ τους απλώς έφαγα κόλλημα που σε design αγγίζει το s23 άρα μένω εδώ δεν αξίζει τον κόπο  

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Νομίζω για exynos επεξεργαστή καλά τρέχει κατά την ταπεινή άποψη μου για σειράς Α

5 ώρες πριν, osfp1978 είπε

Μια διαφορά που για κάποιους είναι σημαντική είναι το always on display υποστηρίζεται μόνο από το Α34.

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Kizakis είπε

Σωστό αυτό που λες φιλος αλλά  ποτέ δεν το χρησιμοποίησα το always on display και από ότι είδα γενικά που μίλησα που συγκρινα για να κάνω μετάβαση στο A34 όλα είναι ξυστά με τις 2 με 3 διάφορες που έχουν μεταξύ τους απλώς έφαγα κόλλημα που σε design αγγίζει το s23 άρα μένω εδώ δεν αξίζει τον κόπο  

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Νομίζω για exynos επεξεργαστή καλά τρέχει κατά την ταπεινή άποψη μου για σειράς Α

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Και εμένα πρόσφατα  που χάλασε το κινητό ...έψαχνα κινητό μέχρι 250 ευρώ τελικά στα λεφτά αυτά δεν έβρισκα κάτι αξιόλογο ...και πήρα το 10 pro το χιαομι ...Είχα πάει να δω και το 11 pro 5g της χιαομι ....αλλά είχε κάποια αρνητικά από το 10 pro και δεν το πήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, life is music είπε

Και εμένα πρόσφατα  που χάλασε το κινητό ...έψαχνα κινητό μέχρι 250 ευρώ τελικά στα λεφτά αυτά δεν έβρισκα κάτι αξιόλογο ...και πήρα το 10 pro το χιαομι ...Είχα πάει να δω και το 11 pro 5g της χιαομι ....αλλά είχε κάποια αρνητικά από το 10 pro και δεν το πήρα 

5 λεπτά πριν, life is music είπε

Και εμένα πρόσφατα  που χάλασε το κινητό ...έψαχνα κινητό μέχρι 250 ευρώ τελικά στα λεφτά αυτά δεν έβρισκα κάτι αξιόλογο ...και πήρα το 10 pro το χιαομι ...Είχα πάει να δω και το 11 pro 5g της χιαομι ....αλλά είχε κάποια αρνητικά από το 10 pro και δεν το πήρα 

Αλλαξα πολλα xiaomi τα poco ειναι ποιο δυνατα απο redmi αλλά είχα προβλήματα προσεχώς απο λαγκαρισματα proximity sensor περίμενα αναβαθμίσεις για να στρώσει κοίταξε πως το είδα αυτό έχω την δυνατότητα να πάρω και σειρά S πίστεψε με τα λυπάμαι τα χρήματα προτιμώ να τα φάω σε οτιδήποτε επειδή είμαι άπληστος στο θέμα του κινητού αποφάσισα να μείνω στην σειρά Α γιατί? Μια χαρά είναι επέλεξα αυτό γτ έχει 4 χρόνια ενημερώσεις λογισμικού και + 1 χρόνο patches ασφαλείας ταχύτητες καλές κάνεις τα πάντα όπως και να το κανουμε κάθε αναβάθμιση τις Samsung είναι σταθερό δεν έχει προβλήματα τρέχει άρτια και έχει το καλύτερο λογισμικό τα κινέζικα παίρνουν ποιο λίγες ενημερώσεις αλλά δεν έχει την ποιότητα τις Samsung ο καθένας λέει τα δικά του ότι ναναι

1 ώρα πριν, Kizakis είπε

Σωστό αυτό που λες φιλος αλλά  ποτέ δεν το χρησιμοποίησα το always on display και από ότι είδα γενικά που μίλησα που συγκρινα για να κάνω μετάβαση στο A34 όλα είναι ξυστά με τις 2 με 3 διάφορες που έχουν μεταξύ τους απλώς έφαγα κόλλημα που σε design αγγίζει το s23 άρα μένω εδώ δεν αξίζει τον κόπο  

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Νομίζω για exynos επεξεργαστή καλά τρέχει κατά την ταπεινή άποψη μου για σειράς Α

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

 

1 ώρα πριν, Kizakis είπε

Σωστό αυτό που λες φιλος αλλά  ποτέ δεν το χρησιμοποίησα το always on display και από ότι είδα γενικά που μίλησα που συγκρινα για να κάνω μετάβαση στο A34 όλα είναι ξυστά με τις 2 με 3 διάφορες που έχουν μεταξύ τους απλώς έφαγα κόλλημα που σε design αγγίζει το s23 άρα μένω εδώ δεν αξίζει τον κόπο  

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Νομίζω για exynos επεξεργαστή καλά τρέχει κατά την ταπεινή άποψη μου για σειράς Α

 

Screenshot_20230413_172646_Geekbench 6.jpg

Ναι έχεις δίκιο αλλά σε πολλά τηλέφωνα που το είχα ποτέ δεν με ενδιέφερε ο καθένας το ρυθμίζει στα δικά του τα γούστα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα απλα μια επισημανση.Εμενα παλι μου ειναι απαραιτητο λογω δουλειας οπου το τηλεφωνο δεν ακουγεται καλα για να βλεπω τις ειδοποιησεις μου.Τελος θεωρω το mediatek καλυτερο απο τους exynos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, osfp1978 είπε

Εκανα απλα μια επισημανση.Εμενα παλι μου ειναι απαραιτητο λογω δουλειας οπου το τηλεφωνο δεν ακουγεται καλα για να βλεπω τις ειδοποιησεις μου.Τελος θεωρω το mediatek καλυτερο απο τους exynos.

Ναι ισχύει αυτό που λες αλλά μέχρι τώρα ειλικρινά ποτέ δεν ειχα   πρόβλημα ούτε κολλήματα με exybos πάει σφαιρα. Αν έλεγα 3ον μηνών τηλέφωνο να το δώσω 322€ που το πήρα από pumplic μέσω κλαρνα εβαλα καλό γυαλι προστασίας και θήκη spigen γαματα πάνω από 250  δεν θα το δώσω και να δώσω 100 πάνω για το A34 και που όπως σε είχα αναφέρει πριν δεν έχω προβλήματα με αυτό που έχω θα ειμουν πολύ γελοίος και θα έκανα μάγκα άλλον? Όχι συζητηση κανουμε προς αποφυγή παρεξηγησεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Kizakis είπε

Ναι ισχύει αυτό που λες αλλά μέχρι τώρα ειλικρινά ποτέ δεν ειχα   πρόβλημα ούτε κολλήματα με exybos πάει σφαιρα. Αν έλεγα 3ον μηνών τηλέφωνο να το δώσω 322€ που το πήρα από pumplic μέσω κλαρνα εβαλα καλό γυαλι προστασίας και θήκη spigen γαματα πάνω από 250  δεν θα το δώσω και να δώσω 100 πάνω για το A34 και που όπως σε είχα αναφέρει πριν δεν έχω προβλήματα με αυτό που έχω θα ειμουν πολύ γελοίος και θα έκανα μάγκα άλλον? Όχι συζητηση κανουμε προς αποφυγή παρεξηγησεως

Εννοείται ότι συζητάμε....Ο καθένας έχει τις δικές του προτεραιότητες.Εχω και εγώ το δικό μου δίλημμα .Εχω το realme 8 και αναρωτιέμαι και εγώ να πάω στο realme 10 ή να μείνω και με το 8;Εαν πέσει η τιμή του κι άλλο τότε θα το σκεφτώ περισσότερο Προς το παρόν όχι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, osfp1978 είπε

Εννοείται ότι συζητάμε....Ο καθένας έχει τις δικές του προτεραιότητες.Εχω και εγώ το δικό μου δίλημμα .Εχω το realme 8 και αναρωτιέμαι και εγώ να πάω στο realme 10 ή να μείνω και με το 8;Εαν πέσει η τιμή του κι άλλο τότε θα το σκεφτώ περισσότερο Προς το παρόν όχι .

Καλημέρα φίλος σωστά σκέφτεσαι παίξτο έτσι κράτησε το και μόλις δεις ότι πέφτει εννοείται κάνε την μετάβαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, osfp1978 είπε

Εννοείται ότι συζητάμε....Ο καθένας έχει τις δικές του προτεραιότητες.Εχω και εγώ το δικό μου δίλημμα .Εχω το realme 8 και αναρωτιέμαι και εγώ να πάω στο realme 10 ή να μείνω και με το 8;Εαν πέσει η τιμή του κι άλλο τότε θα το σκεφτώ περισσότερο Προς το παρόν όχι .

τοσο καλα ειναι τα realme ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, life is music είπε

τοσο καλα ειναι τα realme ?

Εγώ προσωπικά φίλος δεν θα το επερνα ποτέ ο καθένας περνει και το ρυθμίζει ανάλογα με τις ανάγκες του εγώ δεν έχω απαιτήσεις π.χ παιχνίδια κάμερα ότι μου δώσει σε φώτο δεν έχω απαιτήσεις με ενδιαφέρει επεξεργαστής μπαταρία και ιδιαίτερα όπως έχω αυτό 4 χρόνια ενημερώσεις λογισμικού και + 1 χρόνο patches ασφαλείας μπορεί να είναι σειρά Α αλλά με καλυπτει πληρως πάντα πληρώνω με ανέπαφες και έχει IP67 πλήρως αδιαβροχο FUD οθόνη έχει 90 και δεν έχει 120 κλαιν μαιν και τι έγινε έχω πάρει από τηλέφωνα τα πάντα σε μάρκες αλλά σαν το λογισμικό τις Samsung πίστεψε με δεν είδα ο καθένας λέει τα δικά του αλλά απόψεις με απόψεις ποικίλουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, life is music είπε

τοσο καλα ειναι τα realme ?

Εδω και τρια χρόνια που τα δουλεύω είμαι πολύ ευχαριστημένος.Ειχα το 6s πριν το 8 και θα παραμείνω realme.

Για πάρα πολλά χρόνια sonακιας δυστυχώς πανάκριβα πλεον,μετά ενα επιτυχημένο πέρασμα από Huawei με google services και τώρα realme.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, osfp1978 είπε

Εδω και τρια χρόνια που τα δουλεύω είμαι πολύ ευχαριστημένος.Ειχα το 6s πριν το 8 και θα παραμείνω realme.

Για πάρα πολλά χρόνια sonακιας δυστυχώς πανάκριβα πλεον,μετά ενα επιτυχημένο πέρασμα από Huawei με google services και τώρα realme.

Ναι φίλε μου συμφωνώ πράξε όπως αγαπάς και θέλεις ότι σε καλύπτει εσένα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...