Προς το περιεχόμενο

Bun In δεν καλύπτει η έξτρα εγγύηση - επέκταση


APPLEGEEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

Δεν καλύπτει από plaisiο

 

Άλλη εταιρία που να καλύπτει ; 

 

 

 

 

 

Screenshot_2023-04-15-15-20-42-009_com.android.chrome.jpg

Αγορασε μια lg και κανε την επεκταση της εγγυησης στην lg.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manoskost είπε

Αγορασε μια lg και κανε την επεκταση της εγγυησης στην lg.

 

gia LG μιλουσαμε δεν το καλυπτει τιποτα το burn in 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

gia LG μιλουσαμε δεν το καλυπτει τιποτα το burn in 

Παμε ξανα.Η επεκταση πλαισιου δεν καλυπτει.Η επεκταση απο την ιδια την lg ειδες τι κανει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, filipprin είπε

Παμε ξανα.Η επεκταση πλαισιου δεν καλυπτει.Η επεκταση απο την ιδια την lg ειδες τι κανει??

δεν καλυπτει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

δεν καλυπτει 

πολλες φορες την καλυπτει και ισως ειναι η μονη εταιρεια που θα εχεις τυχη σε συγκριση με τις αλλες εταιρειες. Επισης οταν αγοραζεις oled ξερεις τα μειονεκτημα της οποτε πραττεις και αναλογα, αν δεν μπορεις να τηρεις ορισμενες προυποθεσεις μην την παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει πενταετή  επέκταση εγγύησης στο πλαίσιο για την c2.η εγγύηση λέει πως δεν καλύπτει αποτύπωμα από λογότυπο καναλιού και γενικά από στατικές εικονες κλπ.μιλησα τηλεφωνικα με την lg για το θέμα του burn in και μου είπε ο υπάλληλος ότι με καλύπτει το πλαίσιο κανονικα και αν δεν με καλύψει το πλαίσιο θα με καλύψει η lg.οποτε.. ή δεν ήξερε τι έλεγε ο υπάλληλος η όντως σε καλύπτουν .απλα υπάρχουν διαφόρων ειδών burn in, πιστεύω burn in με λογότυπο ant1 έχεις φάει άκυρο και από πλαίσιο και από lg.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Klosnic είπε

Έχω κάνει πενταετή  επέκταση εγγύησης στο πλαίσιο για την c2.η εγγύηση λέει πως δεν καλύπτει αποτύπωμα από λογότυπο καναλιού και γενικά από στατικές εικονες κλπ.μιλησα τηλεφωνικα με την lg για το θέμα του burn in και μου είπε ο υπάλληλος ότι με καλύπτει το πλαίσιο κανονικα και αν δεν με καλύψει το πλαίσιο θα με καλύψει η lg.οποτε.. ή δεν ήξερε τι έλεγε ο υπάλληλος η όντως σε καλύπτουν .απλα υπάρχουν διαφόρων ειδών burn in, πιστεύω burn in με λογότυπο ant1 έχεις φάει άκυρο και από πλαίσιο και από lg.

Για να πουλήσουν σου λένε ότι ότι ναναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η συζήτηση με την lg έγινε αφού την είχα αγοράσει ήδη κανα μήνα μετα.με ρώτησε μοντέλο και serial number και μου είπε αυτά που  έγραψα.τωρα θα δείξει.επισης σε μια άλλη συζήτηση ειπώθηκε ότι στην ουσία το πλαίσιο ,Κωτσόβολος public κλπ,στην ουσια κάνουν μεταπώληση την πενταετή εγγύηση της κάθε εταιρείας.παντως είναι γεγονός ότι η lg έχει πολύ κalo after sales service σε αντίθεση με sony και samsung.εχει καλύψει πολλούς καταναλωτές με εγγύηση ακόμα και σε burn in,άμα διαβάσεις στο av club οι χρήστες λένε τα καλύτερα για την lg.παντως μην τρελενεσαι μοντέλα από το 21 και μετά πρέπει να βάλεις τα δυνατά σου για κάψεις την τηλεόραση.αμα έχεις σκοπό να παίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ ant1 με φουλ φωτεινότητα τότε μην πάρεις oled.

Αναλυτικά οι όροι από την εγγύηση πλαισίου 

Screenshot_2023-04-16-10-53-03-849_com.mi.globalbrowser.jpg

Επεξ/σία από Klosnic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εγω που βλεπω ΑΝΤ1 απο τις 08.00 το πρωι μεχρι τις 10.00 το βραδυ και απο τις 10.00 μεχρι τις 12.00 παιζω  Gran Turismo

να μη παρω OLED γιατι θα παθει burn in και δεν θα την επισκευασουν;

Τοτε γιατι κανουν παραγωγη αυτων και μας τις πουλανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...