Προς το περιεχόμενο

Spotify Premium 3 μήνες δωρεάν για νέους χρήστες//6.99€ για 3 μήνες για ληγμένες συνδρομες


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για νέους λογαριασμούς δώρο οι τρεις μήνες ,να μην ξεχάσετε να κάνετε cancel subscription  μετά την ενεργοποίηση.Ισχυει εως 16/5/23

https://www.spotify.com/gr/premium/

Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις όπως :

1)3 μήνες με 6.99€ για το individual ,αρκεί να έχετε ληγμένη συνδρομή πριν από 19/4/23(εν συνεχεία 6.99€/ μήνα).Και εδώ cancel ,για να μην χρεωθείτε μετά.

Ισχύει μόνο για χρήστες που δεν έχουν δοκιμάσει το Premium

2)2 μήνες Duo με 9.99€ (2 χρήστες) 

Ο ένας μήνας δωρεάν δεν είναι διαθέσιμος σε χρήστες που έχουν ήδη δοκιμάσει το Premium.

3)2 μήνες family 11.99€(6 χρήστες)

Ο ένας μήνας δωρεάν δεν είναι διαθέσιμος σε χρήστες που έχουν ήδη δοκιμάσει το Premium

4)2 μήνες Student με 3.49€

Ο ένας μήνας δωρεάν δεν είναι διαθέσιμος σε χρήστες που έχουν ήδη δοκιμάσει το Premium

Όροι και προϋποθέσεις 

Επεξ/σία από Rattlehead
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, marios02 είπε

Γιατί να πληρώνω όταν έχω παραπάνω επιλογές από youtube με jdownloader και πέρασμα στο κινητο ώστε να τα ακουω με musicolet χωρίς internet?

Γιατί μιλάμε να το ακούς εκείνη τη στιγμή χωρίς κατέβασμα,χωρίς επεξεργασία,χωρίς υπολογιστη και χωρίς ίντερνετ και αυτό,αποθηκεύοντας τη λίστα σου.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Γιατί μιλάμε να το ακούς εκείνη τη στιγμή χωρίς κατέβασμα,χωρίς επεξεργασία,χωρίς υπολογιστη και χωρίς ίντερνετ και αυτό,αποθηκεύοντας τη λίστα σου.

μα χρειαζομαι ιντερνετ αν θελω να ακουσω τραγουδι που δεν εχω ηδη κατεβασει στο spotify. Επομένως είναι το ιδιο βολικό με το να το κατεβασω απο το youtube και να το αντιγραψω στο κινητο ωστε να το ακουω. Εγώ πχ έχω 900 τραγουδια κατεβασμένα μαζικά με jdownloader και μπορώ να τα ακουω όποτε θέλω χωρίς ίντερνετ και χωρίς να πληρώνω spotify. Κυριολεκτικά δυο κλικ είναι από την στιγμή που θέλω να κατεβασω καινουργιο τραγουδι μεχρι να το περασω κινητό. Επίσης το youtube έχει πολλές εκδόσεις του ίδιου τραγουδιού, πχ από συναυλίες, επομένως έχω πολλές παραπάνω επιλογές χωρίς να πληρώνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης η χρηση data απο Spotify ειναι απειροελαχιστη εναντι του youtube. Για μουσικη ακροαση πλεον στο τρεξιμο, περπατημα, αυτοκινητο το spotify ειναι μονοδρομος. Συν του οτι γλιτωνεις με το premium απο τις σπαστικες διαφημισεις του youtube καθε τρεις και λιγο που στη μεση της ασκησης επρεπε να σταματησεις να βγαλεις το κινητο για να πατησεις παραλειψη διαφημισης ή να κανεις πατεντες με αλλους browser στο κινητο.

Spotify με premium και ξενοιαζεις, ισως απο τα λιγα χρηματα που δεν μετανιωνω τη συνδρομη αν και θα την ηθελα λιγο φθηνοτερη (1-2 ευρω) εντουτοις τα δινω.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, marios02 είπε

μα χρειαζομαι ιντερνετ αν θελω να ακουσω τραγουδι που δεν εχω ηδη κατεβασει στο spotify. Επομένως είναι το ιδιο βολικό με το να το κατεβασω απο το youtube και να το αντιγραψω στο κινητο ωστε να το ακουω. Εγώ πχ έχω 900 τραγουδια κατεβασμένα μαζικά με jdownloader και μπορώ να τα ακουω όποτε θέλω χωρίς ίντερνετ και χωρίς να πληρώνω spotify. Κυριολεκτικά δυο κλικ είναι από την στιγμή που θέλω να κατεβασω καινουργιο τραγουδι μεχρι να το περασω κινητό. Επίσης το youtube έχει πολλές εκδόσεις του ίδιου τραγουδιού, πχ από συναυλίες, επομένως έχω πολλές παραπάνω επιλογές χωρίς να πληρώνω.

Ε μη το κατεβασεις. Καμια σχεση το youtube με το spotify. Υπαρχουν και αλλοι που θελουν να ακουνε ετσι μουσικη κ.α..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sebu είπε

Επισης η χρηση data απο Spotify ειναι απειροελαχιστη εναντι του youtube. Για μουσικη ακροαση πλεον στο τρεξιμο, περπατημα, αυτοκινητο το spotify ειναι μονοδρομος. Συν του οτι γλιτωνεις με το premium απο τις σπαστικες διαφημισεις του youtube καθε τρεις και λιγο που στη μεση της ασκησης επρεπε να σταματησεις να βγαλεις το κινητο για να πατησεις παραλειψη διαφημισης ή να κανεις πατεντες με αλλους browser στο κινητο.

Spotify με premium και ξενοιαζεις, ισως απο τα λιγα χρηματα που δεν μετανιωνω τη συνδρομη αν και θα την ηθελα λιγο φθηνοτερη (1-2 ευρω) εντουτοις τα δινω.

Υπάρχουν και μονταρισμένες εκδόσεις spotify και στον υπολογιστη και στο κινητό που γλιτώνεις τις διαφημίσεις. Φυσικά το offline mode δεν το έχεις γιατί εκεί συνδέεσαι στους servers του spotify κάτι που δεν μπορεί να κάνει η μονταρισμένη έκδοση. Για μένα είναι ακριβή υπηρεσία το premium. Αν το είχαν πιο φθηνό ναι. Κυρίως για το offline mode μιας και τρώει αρκετά mb (περίπου 3-4 Mb το τραγούδι και δεν πρέπει να είσαι και μέσα στο τραγούδι που παίζει ένα απόσπασμα του video clip που εκεί τρώει περισσότερα). Οπότε το "απειροελάχιστη" δεν ισχύει κατά τη γνώμη μου εκτός αν έχεις πολλά mb. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sebu είπε

Επισης η χρηση data απο Spotify ειναι απειροελαχιστη εναντι του youtube. Για μουσικη ακροαση πλεον στο τρεξιμο, περπατημα, αυτοκινητο το spotify ειναι μονοδρομος. Συν του οτι γλιτωνεις με το premium απο τις σπαστικες διαφημισεις του youtube καθε τρεις και λιγο που στη μεση της ασκησης επρεπε να σταματησεις να βγαλεις το κινητο για να πατησεις παραλειψη διαφημισης ή να κανεις πατεντες με αλλους browser στο κινητο.

Spotify με premium και ξενοιαζεις, ισως απο τα λιγα χρηματα που δεν μετανιωνω τη συνδρομη αν και θα την ηθελα λιγο φθηνοτερη (1-2 ευρω) εντουτοις τα δινω.

Youtube vanced και τέλος.. 0 διαφημίσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Sebu είπε

Επισης η χρηση data απο Spotify ειναι απειροελαχιστη εναντι του youtube. Για μουσικη ακροαση πλεον στο τρεξιμο, περπατημα, αυτοκινητο το spotify ειναι μονοδρομος. Συν του οτι γλιτωνεις με το premium απο τις σπαστικες διαφημισεις του youtube καθε τρεις και λιγο που στη μεση της ασκησης επρεπε να σταματησεις να βγαλεις το κινητο για να πατησεις παραλειψη διαφημισης ή να κανεις πατεντες με αλλους browser στο κινητο.

Spotify με premium και ξενοιαζεις, ισως απο τα λιγα χρηματα που δεν μετανιωνω τη συνδρομη αν και θα την ηθελα λιγο φθηνοτερη (1-2 ευρω) εντουτοις τα δινω.

Υπάρχει λύση για 3€/μήνα χωρίς φοιτητικό,νομίζω έχει αναφερθεί παλιότερα(για να μην μας σβήσουν τα σχόλια)

3 λεπτά πριν, AwOv είπε

Youtube vanced και τέλος.. 0 διαφημίσεις

Revanced με ότι συνεπάγεται σε ασφάλεια,δες πριν λίγο καιρό το άρθρο εδώ στο insomnia για αυτο(+την ποιότητα του youtube/revanced έναντι του spotify)

5 λεπτά πριν, oraiustepe είπε

Υπάρχουν και μονταρισμένες εκδόσεις spotify και στον υπολογιστη και στο κινητό που γλιτώνεις τις διαφημίσεις. Φυσικά το offline mode δεν το έχεις γιατί εκεί συνδέεσαι στους servers του spotify κάτι που δεν μπορεί να κάνει η μονταρισμένη έκδοση. Για μένα είναι ακριβή υπηρεσία το premium. Αν το είχαν πιο φθηνό ναι. Κυρίως για το offline mode μιας και τρώει αρκετά mb (περίπου 3-4 Mb το τραγούδι και δεν πρέπει να είσαι και μέσα στο τραγούδι που παίζει ένα απόσπασμα του video clip που εκεί τρώει περισσότερα). Οπότε το "απειροελάχιστη" δεν ισχύει κατά τη γνώμη μου εκτός αν έχεις πολλά mb. 

Τόσες προσφορές με 12€/μήνα απεριόριστα σε όλες τις εταιρείες είδαμε ,δεν νομίζω να υπάρχει ανθρωπος να παλεύει ακόμα με 5-10gb

Επεξ/σία από Rattlehead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Sebu είπε

Επισης η χρηση data απο Spotify ειναι απειροελαχιστη εναντι του youtube. Για μουσικη ακροαση πλεον στο τρεξιμο, περπατημα, αυτοκινητο το spotify ειναι μονοδρομος. Συν του οτι γλιτωνεις με το premium απο τις σπαστικες διαφημισεις του youtube καθε τρεις και λιγο που στη μεση της ασκησης επρεπε να σταματησεις να βγαλεις το κινητο για να πατησεις παραλειψη διαφημισης ή να κανεις πατεντες με αλλους browser στο κινητο.

Spotify με premium και ξενοιαζεις, ισως απο τα λιγα χρηματα που δεν μετανιωνω τη συνδρομη αν και θα την ηθελα λιγο φθηνοτερη (1-2 ευρω) εντουτοις τα δινω.

μα δεν ακουω απο youtube, χωρια οτι δεν ισχυει αυτο με τα data που πες. Στον υπολογιστη, κατεβάζω πχ 20 τραγουδια που θέλω με jdownloader και τα πετάω μεσα στο κινητο. Στη συνέχεια τα παίζω με musicolet που χει παρόμοιο UI με του spotify. Είναι πανεύκολο, γρήγορο και κυρίως τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, marios02 είπε

μα δεν ακουω απο youtube, χωρια οτι δεν ισχυει αυτο με τα data που πες. Στον υπολογιστη, κατεβάζω πχ 20 τραγουδια που θέλω με jdownloader και τα πετάω μεσα στο κινητο. Στη συνέχεια τα παίζω με musicolet που χει παρόμοιο UI με του spotify. Είναι πανεύκολο, γρήγορο και κυρίως τζάμπα.

Ναι οκ ,αλλά συγκρίνεις ανομία πράγματα.με το ίδιο σκεπτικό κατέβασε 10 torrent ταινίες του netflix,βάλε τα στο κινητό σου και πες στον κόσμο ΜΗΝ πληρώνεται 2€/μήνα για να τα έχετε στο κινητό σας ,κατεβασμένα και offline να τα βλέπεις όποτε θες.ειναι ανομία κατά την άποψη μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marios02 είπε

Γιατί να πληρώνω όταν έχω παραπάνω επιλογές από youtube με jdownloader και πέρασμα στο κινητο ώστε να τα ακουω με musicolet χωρίς internet?

Ρε φίλε είναι 7 ευρώ το μήνα σαν να λες 2 καφέδες . Εάν χρησιμοποιείς μέσα σου λύνει τα χέρια . Όταν ήμουν πιτσιρικάς έκανα πατέντες αλλά πάντα κάτι συμβαίνει . Εδώ κατεβάζεις και ακούς χωρίς διαδίκτυο ότι θες , ενημερώνονται οι λίστες σου αυτόματα με ότι κυκλοφορεί , το συνδέεις με ότι συσκευή έχεις στο ίδιο δίκτυο , λύνει τα χέρια . Προσωπικά θεωρώ ότι η τιμή που ζητάει είναι πόλυ καλή . Αντί να πιεις 2 καφέδες σωστά εκεί πιστεύω είναι από τις συνδρομές που αξίζει. Δοκίμασε το δωρεάν και ένα δεν σου κάνει καλώς . Αλλά όπως προείπα άλλο να είσαι άρχοντας με ότι τελευταίο κυκλοφορεί και άλλο να παίζεις με προγρμαματα από εδώ και εκεί .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marios02 είπε

Γιατί να πληρώνω όταν έχω παραπάνω επιλογές από youtube με jdownloader και πέρασμα στο κινητο ώστε να τα ακουω με musicolet χωρίς internet?

Μπορείς απλά να προσπεράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oraiustepe είπε

Υπάρχουν και μονταρισμένες εκδόσεις spotify και στον υπολογιστη και στο κινητό που γλιτώνεις τις διαφημίσεις. Φυσικά το offline mode δεν το έχεις γιατί εκεί συνδέεσαι στους servers του spotify κάτι που δεν μπορεί να κάνει η μονταρισμένη έκδοση. Για μένα είναι ακριβή υπηρεσία το premium. Αν το είχαν πιο φθηνό ναι. Κυρίως για το offline mode μιας και τρώει αρκετά mb (περίπου 3-4 Mb το τραγούδι και δεν πρέπει να είσαι και μέσα στο τραγούδι που παίζει ένα απόσπασμα του video clip που εκεί τρώει περισσότερα). Οπότε το "απειροελάχιστη" δεν ισχύει κατά τη γνώμη μου εκτός αν έχεις πολλά mb. 

Δεν μιλαω για offline mode μιλαω για απλη κανονικη online συνδεση. 9 μηνες που εχω το premium εχω δει δραματικη μειωση στην καταναλωση data για τα ιδια πραγματα/δραστηριοτητες που πριν χρησιμοποιουσα το youtube στο κινητο για μουσικη λχ στο τρεξιμο. Χωρια την εξοικονομηση μπαταριας του κινητου. Στο spotify μπορω να εχω την οθονη κλειστη και να αλλαζω τραγουδια απο τα ακουστικα. Στο youtube επρεπε η οθονη να ειναι ανοικτη αλλιως σταματουσε να παιζει.

Μιλαω για απλοτητα χρησης δλδ βαζω και παιζει οχι να πρεπει να κατεβασω μονταρισμενες εκδοσεις και να παιξω με ρυθμισεις κτλ.

Αυτα τα εκανα στα νιατα μου 😂 οταν φτανεις σε μια ηλικια/ωριμοτητα και μετα θες απλα plug and play, θες το χρονο σου ή την προσπαθεια σου να τα αφιερωνεις/επενδυεις αλλου, τουλαχιστον οταν δεν εχεις οικονομικο θεμα και δεν ζοριζεσαι να δινεις 6-7 ευρω συνδρομη το μηνα για μια υπηρεσια. Καθως ακουω αρκετη μουσικη αλλα δεν βλεπω τηλεοραση ειμαι ισως το ισοδυναμο του μουσικου νετφλιξακια.

Να μην παρεξηγηθω εξακολουθω να χρησιμοποιω και youtube αλλα περισσοτερο πλεον σε desktop λυσεις και περιβαλλοντα οπου θελω να ακουσω απο τα wired ηχεια του υπολογιστη ή στη δουλεια που δεν θελω να παρεξηγηθω οτι κ@λοβαραω στο κινητο οπως αλλοι επειδη θα ακουω spotify ή δεν μπορω να εγκαταστησω εφαρμογες στη δουλεια γιατι ειναι κλειδωμενο.

Υπαρχουν ωρες και χρησεις για ολα κοινως αναλογα με τα ενδιαφεροντα, τις αναγκες και το βαλαντιο του καθενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, marios02 είπε

Γιατί να πληρώνω όταν έχω παραπάνω επιλογές από youtube με jdownloader και πέρασμα στο κινητο ώστε να τα ακουω με musicolet χωρίς internet?

 

2 ώρες πριν, marios02 είπε

μα χρειαζομαι ιντερνετ αν θελω να ακουσω τραγουδι που δεν εχω ηδη κατεβασει στο spotify. Επομένως είναι το ιδιο βολικό με το να το κατεβασω απο το youtube και να το αντιγραψω στο κινητο ωστε να το ακουω. Εγώ πχ έχω 900 τραγουδια κατεβασμένα μαζικά με jdownloader και μπορώ να τα ακουω όποτε θέλω χωρίς ίντερνετ και χωρίς να πληρώνω spotify. Κυριολεκτικά δυο κλικ είναι από την στιγμή που θέλω να κατεβασω καινουργιο τραγουδι μεχρι να το περασω κινητό. Επίσης το youtube έχει πολλές εκδόσεις του ίδιου τραγουδιού, πχ από συναυλίες, επομένως έχω πολλές παραπάνω επιλογές χωρίς να πληρώνω.

Αν δεν σε ενδιαφερει η προσφορα, μπορεις να προσπερασεις. 

edit: ξεχασα οτι δεν πληρωνεις καμια συνδρομη

1 ώρα πριν, Rattlehead είπε

Ναι οκ ,αλλά συγκρίνεις ανομία πράγματα.με το ίδιο σκεπτικό κατέβασε 10 torrent ταινίες

 

34 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ρε φίλε είναι 7 ευρώ το μήνα σαν να λες 2 καφέδες

Μην ασχολειστε. Αν δειτε το ιστορικο μηνυματων του, γενικα ζει ως πειρατης και τα ιδια λεει σε καθε τοπικ

  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...