Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch Ultimate Review - Ο ορισμός του Premium smartwatch


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OS: HarmonyOS 3.0 😑

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_ultimate-12190.php

Πράγμα που σημαίνει όχι WearOS apps και όχι συμβατότηα με Play Services δηλαδή Google Account (πρέπει να κατεβάσεις δικά του app store και services). Πήρε ο πατέρας μου ένα τέτοιο Huawei Watch, και αν δεν ήμουνα εγώ να του περάσω το Huawei app store και Huawei services και να του δημιουργήσω τον αντίστοιχο λογαριασμό ακόμα θα ψαχνόταν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kurkosdr είπε

OS: HarmonyOS 3.0 😑

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_ultimate-12190.php

Πράγμα που σημαίνει όχι WearOS apps και όχι συμβατότηα με Play Services δηλαδή Google Account (πρέπει να κατεβάσεις δικά του app store και services). Πήρε ο πατέρας μου ένα τέτοιο Huawei Watch, και αν δεν ήμουνα εγώ να του περάσω το Huawei app store και Huawei services και να του δημιουργήσω τον αντίστοιχο λογαριασμό ακόμα θα ψαχνόταν...

Είναι χρόνια γνωστό η λυσσαλέα υπονόμευση της Αμερικής λόγω apple στην Huawei.

Κολοσσός ποιότητας στα πάντα....

Έχω το gt2 και μου έχει λύσει τα χέρια 2 χρόνια τώρα.

Αψεγάδιαστο λειτουργικά σε βαριά καθημερινή χρήση.

Μπαταρια θηρίο,βλέπω όλες τις ειδοποιήσεις και μερικές φορές μιλάω από αυτό......

*Έχω και ένα sansung watch,δεν βλέπω οποιαδήποτε λογική να έχεις ρόλοι με playstore εφαρμογών  σε τέτοιες διαστάσεις......

Αφού έχεις πάντα το κινητό μαζί......

Αν τώρα τα ρολόγια γίνουν όπως στην φώτο,οκ.....

 

Screenshot_20230421_102746_edit_76997704720541.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Sortfich είπε

Με αυτό μπορείς να απαντάς σε κλήσεις γιατί έχει ενσωματωμένο μικρόφωνο και έχει πολύ ανώτερα υλικά κατασκευής ! 

Και με τα δύο, μπορείς να απαντάς σε κλήσεις. Πραγματικά έχει πολύ ανώτερα υλικά κατασκευής. Όμως τα 900€ περίπου, που στοιχίζει το ultimate, το κάνει έστω και ως σκέψη απαγορευτική !!! Είναι ρολογαρα, αλλά αν βάλω κάτω και απλώσω τα 900€  για το ultimate, τότε θα κρατήσω το GT2  και θα μαζέψω αμέσως το 900αρι, για διακοπές το καλοκαίρι ας πούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

900 ευρω για ρολόι και δεν μπορεις να πληρώσεις με NFC ωρες ωρες εκεί στην Huawei βάζουν μονοι τους αυτογκόλ. Το ιδιο ισχύει και σε ολες τις προτασεις ρολογιών της κάτοχος Huawei Watch 3 Pro. Κατα τα αλλα πανέμορφο και η γνωστή Huawei έβαλε την ποιότητα ως πρώτη προτεραιότητα και σωστά. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη σχεδίαση και ποιότητα, το μόνο αρνητικό είναι το λειτουργικό του, που εξαιτίας του ban που έχει πάρει απο την Google δεν μπορείς να το αξιοποιήσεις άνετα όσον αφορά τα apps  και τις δυνατότητες που αυτά σου δίνουν. Η τιμή είναι λίγο τσουχτερή για αυτό το gap και θα την θεωρούσα λογική μόνο εάν είχαν λύσει αυτά τα θέματα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...