Προς το περιεχόμενο

Qwertee - T-shirt geek day με μπλουζάκια από 4€ [TEΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.qwertee.com/shop/tees?sort=price

Τα μεταφορικά ξεκινάνε από 3,50€ για ένα μπλουζάκι και ανεβαίνουν. Στα 6 μπλουζάκια μηδενίζουν.

Με τον κωδικό EROSIUM έχετε έκπτωση 1€.

Οπότε μπορείτε να πάρετε 6 μπλουζάκια με 23€ στην καλύτερη ή ανεβαίνει ανάλογα το σχέδιο. Με του 5€ θα βρείτε και αρκετά σχέδια, οπότε εφικτό με 29€ να πάρετε μπλουζάκια της αρεσκείας σας.

Αποστολή από Ε.Ε.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 21
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, eliac7 είπε

Από ποιότητα γνωρίζουμε πως είναι; 

Gildan διαφημιστικα μπλουζακια χρησιμοποιουν προσωπικα και απο πιοτητα εκτυπωσης εχω αρκετα μπλουζακια του για τουλαχιστον 3 χρονια και εχουν μικρες φθορες στο σχεδιο καμια σχεση με κλασσικη σταμπα ανωτερα σε ποιοτητα

Επεξ/σία από vaggelis dogas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, venuets είπε

image.png.1ea5ad1fc55135662152b0338e1b125b.png
στο guaranteed ετσι ; και πληρωμη με paypal  :)

Προσωπικά δε θα πλήρωνα ούτε το 1€ πάνω εφόσον πλήρωνα με Paypal. Τί παραπάνω guarantee να προσφέρουν δηλαδή; Αλλά εσύ ξέρεις. Μη σε πάρω στο λαιμό μου και μου ζητάς μετά να σου στείλω δικά μου μπλουζάκια.:P

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Προσωπικά δε θα πλήρωνα ούτε το 1€ πάνω εφόσον πλήρωνα με Paypal. Τί παραπάνω guarantee να προσφέρουν δηλαδή; Αλλά εσύ ξέρεις. Μη σε πάρω στο λαιμό μου και μου ζητάς μετά να σου στείλω δικά μου μπλουζάκια.:P

θα σου ζηταω το ενα ευρω εξτρα :P
ασ ελπισουμε οτι με τα νουερα δεν θα φαμε φολα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παρει απο παλια προσφορα. Ειναι απιστευτα καλα. Ειχα δωσει και στο πεθερο μου και μου λεει απο που τα πηρες, να παρω και αλλα. Εννοειται οτι θα βαλω παραγγελια καμια 10αρια απο δαυτα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρήγγειλα 6 των 5€ , με τον κωδικο του topic και guaranteed shipping , 31€ με PayPal και 6 μήνες ασφάλεια αν δεν φτάσουν και το ζητήσω , να γίνει επιστροφή χρημάτων .

Επεξ/σία από ΓιώργοςΒ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είναι εξαιρετικά, πολύ καλής ποιότητας. Ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που ξέχασα την προσφορά τους την BF. Για μέγεθος τώρα, είμαι 1.85 και 85 κιλά, την κλασικά απλή μπάκα, το Large ήταν ακριβώς ότι πρέπει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thodoris_9 είπε

Παιδιά, είναι εξαιρετικά, πολύ καλής ποιότητας. Ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που ξέχασα την προσφορά τους την BF. Για μέγεθος τώρα, είμαι 1.85 και 85 κιλά, την κλασικά απλή μπάκα, το Large ήταν ακριβώς ότι πρέπει 

193 93 κιλα XL θα ειναι καλα; φοβαμαι μη μπαινουν στο πλυσιμο και μου ειναι βαφτιστικά μετά από 2 μήνες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια ποιότητα βρίσκεις και H&M  με 4 ευρώ σε slim, regular και loose fit αλλά δεν θα έχουν στάμπα. 

Επίσης όσοι πάρετε να θυμάστε πως το μέγεθος που φοράτε σε επώνυμα από εδώ θα σας είναι λίγο πιο φαρδύ από το qwerty

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...