Προς το περιεχόμενο

Το νέο DJI Mavic 3 Pro είναι το πρώτο drone με σύστημα τριπλής κάμερας


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι το πρωτο πουλι της εταιρειας με 3πλη καμερα...για καποιον που τον ενδιαφερει η αεροφωτογραφια,θα το παρει σιγουρα...

θα δειτε...θα γινει χαμουλης με αυτο...ολοι θα πουλησουν το παλιο τους drone(mavic 3)για το pro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Diavolos666 είπε

εμείς απλά ανήκουμε σε τριτοκοσμικό μοντέλο οικονομίας, είμαστε η Λατινική Αμερική της ΕΕ, έχουμε τουρισμό, ένα σωρό ορυκτά, γόνιμη γη και ζούμε σαν τις κατσαρίδες.

 

και την ιδια στιγμη ειμαστε η πιο πλουσια χωρα στα βαλκανια. Η χωρα που ολες οι γυρω απο εμας, θα ηθελαν να ζουν εδω.

ολα εχουν κα κανουν με το σημειο αναφορας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Έχει άπειρα μοντέλα για να διαλέξεις και κάτι φθηνότερο. :)

Καλημέρα και καλό μήνα Έχω διαλέξει εδώ και καιρό το Air2 s πολύ αξιόλογο και εκεί θα μείνω φυσικά γιατί όπως βλέπεις οι αναβαθμίσεις πλέον είναι πολύ ακριβές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, trelos_ είπε

Καλημέρα και καλό μήνα Έχω διαλέξει εδώ και καιρό το Air2 s πολύ αξιόλογο και εκεί θα μείνω φυσικά γιατί όπως βλέπεις οι αναβαθμίσεις πλέον είναι πολύ ακριβές

Ακριβώς αυτό λέω! Δεν υπάρχει ένα μοντέλο μόνο ώστε να το κράξουμε για την τιμή του. Το συγκκεριμένο ανήκει στα pro μοντέλα που δεν υπάρχει λόγος να το αγοράσει ένας ερασιτέχνης που θέλει απλά ένα drone για τις διακοπές του κλπ. 

Και γω το mini 3 pro έχω καθώς ήθελα ένα μικρό και ελαφρύ drone που θα με συνοδεύει σχεδόν παντού χωρίς το άγχος για ειδικές άδειες χρήσεις κλπ...

:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, lneam είπε

και την ιδια στιγμη ειμαστε η πιο πλουσια χωρα στα βαλκανια. Η χωρα που ολες οι γυρω απο εμας, θα ηθελαν να ζουν εδω.

ολα εχουν κα κανουν με το σημειο αναφορας

Η πιο πλούσια χώρα... στα Βαλκάνια, μόνος σου το είπες.

Αν το μέτρο σύγκρισης είναι η Αλβανία, τα Σκόπια και η Βουλγαρία ναι είμαστε καλύτερα, όπως είμαστε καλύτερα και από την Βραζιλία και την Ζιμπάμπουε. Αλλά αυτό δεν λέει κάτι καλό για εμάς.

Βέβαια είπα για την ΕΕ (Ευρωπαϊκή Ένωση) όχι μόνο Ευρώπη. Δεν είμαστε μόνο εμε΄ςι η Λατινική Αμερική της ΕΕ, είναι και η Βουλγαρία και η Ισπανία σίγουρα.

Επεξ/σία από Diavolos666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ με το DJI Mavic mini 1 που το βρήκα ελαφρώς μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση κομπλέ όλο το πακέτο με το βαλιτσάκι σε μία πολύ καλή τιμή των 250 ευρω Με τα 2K που έχει Ανάλυση  βίντεο Και αφού πείραξα και την συχνότητα του και έχω περάσει την αμερικανική FCC Όπου έχω μεγαλώσει την απόσταση γύρω στα τέσσερα χιλιόμετρα  Μία χαρά είμαι ευχαριστημένος Την πλάκα μου την κάνω και χωρίς να μου Στοιχίσει μία Περιουσία ,βέβαια το συγκεκριμένο το Mavic 3 Pro Σίγουρα απευθύνεται σε επαγγελματίες Οπότε εκεί Ίσως να δικαιολογεί και τα λεφτά του  Αλλά για κάποιον που το θέλει για το χόμπι του και την πλάκα του γενικώς θεωρώ ότι δεν αξίζει ο κόπος να προβεί σε μία τέτοια Αγορά . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σκέψου ότι μέχρι πριν λίγους μήνες θα μπορούσες να το είχες "αγοράσει" από το Multicopter. Και να έκλαιγες τα λεφτά σου!

ΥΓ. Το Multicopter ξεκίνησε κυρίως για πώληση drones, εξ'ού και το όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2023 στις 9:33 ΜΜ, kotronas είπε

Να διορθωθεί το άρθρο το πρώτο drone με τριπλή κάμερα είναι το PARROT USA , όπως και το mini το έβγαλε βάση του parrot Anafi,  το επόμενο που θα βγάλει η DJi θα υποστηρίζει  LTE όπως έχει κάνει πάλι πρώτη η Parrot με το AI , κάποια πράγματα να τα γνωρίζουμε καλύτερα.

Σαν την apple ένα πράγμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...