Προς το περιεχόμενο

Το Twitter θα απενεργοποιήσει σύντομα τους ανενεργούς λογαριασμούς


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο τοξικό μεσο κοινωνικής δικτύωσης.

Ο λόγος?

Η ανωνυμία που προσφέρουν οι ψεύτικοι λογαριασμοί.

Ανθρώπινα σκουπίδια που προφανώς στην πραγματική ζωή τρώνε φάπες, παίρνουν ζωή βγάζοντας τα σκατοεσώψυχά τους, το μίσος που είναι ποτισμένοι, την ζήλεια προς όποιον ζει καλύτερα από αυτούς, κρυμμένοι πίσω από ένα ψεύτικο προφίλ.

Αν δεν γίνουν όλα τα account επώνυμα και επαληθευμένα, το φαινόμενο διαρκώς θα γιγαντώνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Diavolos666 είπε

Δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω τι ακριβώς αρέσει στον κόσμο και το χρησιμοποιεί.

Γιατί βλέπεις πορνό χωρίς να χρειάζεται να μπαίνεις σε παρακμιακά site έχοντας ενεργά εκατό adblock και τρία antivirus να δουλεύουν υπερωρίες.Στα υπόλοιπα έχεις δίκιο.Εγώ το χρησιμοποιώ μόνο για να βλέπω κάποιες ειδήσεις που αργούν να ανέβουν στα υπόλοιπα social.Στο twitter ανεβαίνουν πιο γρήγορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Γιατί βλέπεις πορνό χωρίς να χρειάζεται να μπαίνεις σε παρακμιακά site έχοντας ενεργά εκατό adblock και τρία antivirus να δουλεύουν υπερωρίες.Στα υπόλοιπα έχεις δίκιο.Εγώ το χρησιμοποιώ μόνο για να βλέπω κάποιες ειδήσεις που αργούν να ανέβουν στα υπόλοιπα social.Στο twitter ανεβαίνουν πιο γρήγορα.

Μία χαρά είναι το hub με ένα adguard να τρέχει από πίσω είμαι άρχοντας 😆😆😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πιο σοβαρά και ενδιαφέροντα νέα για Musk και twitter. Ο Έλον Μασκ επιτέθηκε κατά του WhatsApp στο Twitter σήμερα εν μέσω αναφορών ότι η εφαρμογή του Mark Zuckerberg ακούει και κατασκοπεύει τους χρήστες. 

Kαι αργότερα ανήγγειλε στο Twitter.

«Σύντομα θα προστεθούν φωνητικά και βίντεο chat από τον λογαριασμό σας προς οποιονδήποτε χρήστη της πλατφόρμας αυτής, πράγμα που θα σας επιτρέπει να μιλάτε με ανθρώπους οπουδήποτε στον κόσμο χωρίς να του δίνετε τον τηλεφωνικό αριθμό σας»

Οπότε σε ένα άρθρο θα έχετε Musk, Twitter, Zuckerberg και Whatsapp πακέτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Γιατί βλέπεις πορνό χωρίς να χρειάζεται να μπαίνεις σε παρακμιακά site έχοντας ενεργά εκατό adblock και τρία antivirus να δουλεύουν υπερωρίες.Στα υπόλοιπα έχεις δίκιο.Εγώ το χρησιμοποιώ μόνο για να βλέπω κάποιες ειδήσεις που αργούν να ανέβουν στα υπόλοιπα social.Στο twitter ανεβαίνουν πιο γρήγορα.

Επιτρέπουν πορνό στο twitter; Τι στο καλό μόνο αν υποστήριζες τον Τραμπ έτρωγες ban;

Πες μου ότι έχει και gore να με τρελάνεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2023 στις 5:43 ΜΜ, AtiX είπε

Δεν είναι φυσιολογικό να πρήζονται οι γάμπες σου, να πας σε ρευματολόγο… 🤣

Μάλλον το παντελόνι είναι αεροστεγές και κάποιος έφαγε όσπρια πριν βγει στην παραρέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...