Προς το περιεχόμενο

αντικατάσταση του S21+


haris013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

ψάχνω αντικαταστάτη του S21+, κύρια χρήση καθαρά επαγγελματική οπότε με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία, (email, calls, browsing, remote desktop, ssh connections κλπ) και σε 2η χρήση η κάμερα, σαφώς θέλω στο κομμάτι της κάμερας αντίστοιχες επιδώσεις ή καλύτερες.

budget συζητήσιμο, έχω galaxy buds & galaxy watch 4 οπότε δεν ξέρω αν αξίζει να παω στο iphone 14 plus καθώς χάνω τα περιφερειακά και πρέπει να τα αλλάξω.

για ρίξτε καμια πρόταση να δω, δεν έχω βρει κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιθανο να βρεις κατι που να καλυπτει ολα αυτα που διαβασα. Αν σταθω ειδικα στο remode desktop, μονο η μοτορολα εχει κατι ιδιο > Ready For 3.5 support στα flagship μοντελα. Αφηνω εκτος την huawei λογο google services, την lg που "πεθανε" και μενει ακομα η sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, haris013 είπε

Καλησπέρα σας,

ψάχνω αντικαταστάτη του S21+, κύρια χρήση καθαρά επαγγελματική οπότε με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία, (email, calls, browsing, remote desktop, ssh connections κλπ) και σε 2η χρήση η κάμερα, σαφώς θέλω στο κομμάτι της κάμερας αντίστοιχες επιδώσεις ή καλύτερες.

budget συζητήσιμο, έχω galaxy buds & galaxy watch 4 οπότε δεν ξέρω αν αξίζει να παω στο iphone 14 plus καθώς χάνω τα περιφερειακά και πρέπει να τα αλλάξω.

για ρίξτε καμια πρόταση να δω, δεν έχω βρει κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον.

Ξεκάθαρα πας για το S23+ για τους λόγους που αναφέρθηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, haris013 είπε

ssh connections

Fold 4 , είναι η μέρα με τη νύχτα με οποιοδήποτε άλλο κινητό. Έχω ελαττώσει πολύ τον χρόνο που ανοίγω το laptop στο δρόμο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Fold 4 , είναι η μέρα με τη νύχτα με οποιοδήποτε άλλο κινητό. Έχω ελαττώσει πολύ τον χρόνο που ανοίγω το laptop στο δρόμο.

 

ναι και ανα 9μηνο να αλλάζει οθόνες απο το άνοιξε κλείσε της συσκευής. Και αν εχει και κανένα σημαδάκι στο εξωτερικό σημειο που διπλώνει καλά ξεμπερδέματα με το σέρβις.

 

 

Τα buds παίζει να λειτουργούν με μήλο, το galaxy watch ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ, το γράφει και στο κουτί άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

ναι και ανα 9μηνο να αλλάζει οθόνες απο το άνοιξε κλείσε της συσκευής. Και αν εχει και κανένα σημαδάκι στο εξωτερικό σημειο που διπλώνει καλά ξεμπερδέματα με το σέρβις.

 

 

Τα buds παίζει να λειτουργούν με μήλο, το galaxy watch ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ, το γράφει και στο κουτί άλλωστε.

Επειδή το έχω και το χρησιμοποιώ για ίδιες περίπου δουλειές με τον topic starter το πρότεινα.  Και δεν έχω κανένα θέμα με την οθόνη και δεν προσέχω ιδιαίτερα.

Εσύ έχεις το 4 και σου έχει βγάλει θέματα ή αλλά τρολλαρεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, laserjesus είπε

Επειδή το έχω και το χρησιμοποιώ για ίδιες περίπου δουλειές με τον topic starter το πρότεινα.  Και δεν έχω κανένα θέμα με την οθόνη και δεν προσέχω ιδιαίτερα.

Εσύ έχεις το 4 και σου έχει βγάλει θέματα ή αλλά τρολλαρεις ?

Δεν μπορώ να γράψω δημόσια, αλλά κάθε μέρα βλέπω αρκετά τέτοια. Όχι δεν εχω μαγαζι που τα φτιάχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2023 στις 6:10 ΜΜ, haris013 είπε

Καλησπέρα σας,

ψάχνω αντικαταστάτη του S21+, κύρια χρήση καθαρά επαγγελματική οπότε με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία, (email, calls, browsing, remote desktop, ssh connections κλπ) και σε 2η χρήση η κάμερα, σαφώς θέλω στο κομμάτι της κάμερας αντίστοιχες επιδώσεις ή καλύτερες.

budget συζητήσιμο, έχω galaxy buds & galaxy watch 4 οπότε δεν ξέρω αν αξίζει να παω στο iphone 14 plus καθώς χάνω τα περιφερειακά και πρέπει να τα αλλάξω.

για ρίξτε καμια πρόταση να δω, δεν έχω βρει κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον.

S23+ απο εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

Δεν μπορώ να γράψω δημόσια, αλλά κάθε μέρα βλέπω αρκετά τέτοια. Όχι δεν εχω μαγαζι που τα φτιάχνει.

Spoiler

Καθε μέρα κ ολας και αρκετά..!! Τι στο καλό, όλοι fold 4 έχουν αγοράσει;;; Εγώ έναν έχω συναντήσει με foldable και αυτός είχε το 3ρι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, filip123go είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Καθε μέρα κ ολας και αρκετά..!! Τι στο καλό, όλοι fold 4 έχουν αγοράσει;;; Εγώ έναν έχω συναντήσει με foldable και αυτός είχε το 3ρι. 

 

Εγω εχω συναδερφο με αυτο το Fold 4.

Πολυ ωραιο κινητο.

Παντως οταν το ανοιγεις ειναι αλλη αισθηση. Οταν βγαλει η apple ισως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...