Προς το περιεχόμενο

Μεγαλύτερες διαφημίσεις χωρίς δυνατότητα παράλειψης έρχονται στην έκδοση του YouTube για τηλεοράσεις


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

2.8€ το μηνα οικογενειακο για 5 ατομα τουρκικο.. 

Κανετε ολους τους λογαριασμους google πισω απο vpn, ρυθμιζετε στο google pay του κυριου λογαριασμου μια καρτα (κατα προτιμηση ρεβο) με μια τυχαια τουρκικη διευθυνση (κανα starbucks, mcdonalds κτλ που θα βρειτε στο μαπς), αγοραζετε συνδρομη και βαζετε και τα αλλα μειλς στην οικογενεια.

Μετα μπαινετε χωρις βπν απο οπου θελετε πληρωνοντας τουρκικη τιμη

Και μόνο που το διάβασα κουράστηκα.😆 Και μην μου πεις τότε πλήρωνε φουλ.😁

1 λεπτό πριν, cghera είπε

Σε λίγο θα έχουμε χρόνο βίντεο μεταξύ διαφημίσεων.

Γιατί τώρα τι έχουμε δηλαδή; Αν δεν υπήρχε στην πλειοψηφία του το σκιπ δεν θα έβλεπες τίποτα άλλο. Μου είχε βγάλει τις προάλλες 5μιση λεπτά διαφήμιση σε 20 λεπτό βίντεο. Μια από τις 3-4 διακοπές που έκανε, όχι η μοναδική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Εμένα ο μικρός από 5 ετών όταν ήταν ήξερε και τις σκίπαρε 😆

Βρε και εμενα τις σκιπαρει και ειναι 2.5 η μικρη το θεμα ειναι οτι πεταγονται καθε τρεις και λιγο και μεχρι να βγαλει το κουμπι της παραλειψης σε αυτα τα 5-10 δευτερολεπτα οσα ειναι τελος παντων τις ακους.Μια φορα εκατσα να χαζεψω youtube στην τηλεοραση γιατι βαριομουν να ανοιξω το pc και τελικα ξερεις ποιο ητανε το αποτελεσμα μετα απο μιση ωρα δεν αντεξα που πεταγονταν ολη την ωρα διαφημισεις και ανοιξα το pc.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Youtube εχει γινει ο μεγασλυτερος κλεφτης και ειδικα στους Μουσικους !! Παιζει ολη την ωρα διαφημισεις στην Μουσικη μου 2 βιντεο καθε φορα και με αρκετες προβολες δεν πληρωνει !! Σκεφτομαι πια πολυ σοβαρα να δωσω εντλολη στην δισκογραφικη εταιρια μου να μην ανεβαζει τα τραγουδια στο Youtube !! Ασε με τον τροπο που τα βαζει το Youtube (Topic) θαβει πατοφτιαρα γιατι βαζει μονο τον τιτλο και οχι το ονομα του καλλιτεχνη !! Μαλακιες Υoutube !! Aσε που εχει μια πολιτικη τι να πω ?? Αλλα οι διαφιμησεις διαφημισεις τα περνει χοντρα απο της εταιριες !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Και μόνο που το διάβασα κουράστηκα.😆 Και μην μου πεις τότε πλήρωνε φουλ.😁

Ειναι διαδικασια 5-10 λεπτων που την κανεις μια φορα και μετα εχεις τιμες Τουρκιας οχι μονο στο yt αλλα πλεον και disney+/spotify αφου δεχονται πληρωμες με google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

2.8€ το μηνα οικογενειακο για 5 ατομα τουρκικο.. 

Κανετε ολους τους λογαριασμους google πισω απο vpn, ρυθμιζετε στο google pay του κυριου λογαριασμου μια καρτα (κατα προτιμηση ρεβο) με μια τυχαια τουρκικη διευθυνση (κανα starbucks, mcdonalds κτλ που θα βρειτε στο μαπς), αγοραζετε συνδρομη και βαζετε και τα αλλα μειλς στην οικογενεια.

Μετα μπαινετε χωρις βπν απο οπου θελετε πληρωνοντας τουρκικη τιμη

εμενα και πισω απο VPN το τουρκικο youtube premium μου διχνει τιμες λιρες αγγλιας και το αργεντινικο οτι δεν το υποστηριζει η χωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dbrillis είπε

A, θα ηθελα να μαθω αν μπορεις να καλεσεις λογαριασμους απο αλλες χωρες στο Youtube Premium Family, γιατι εγω ειχα θεμα που το account της συζυγου ειχε αλλη χωρα.

Πριν 1.5 χρόνο το είχα δοκιμάσει με φίλο μου που ζει Αγγλία, και είχαμε φάει άκυρο. Αυτό που κάναμε είναι να δηλώσουμε και οι 2 χώρα Ελλάδα και έπαιξε, Έλληνας είναι οπότε δεν τον ενδιαφέρει, φαντάζομαι ανάλογα το τί επιλέγεις σου δείχνει και προτεινόμενα απ'την αντίστοιχη χώρα. 

Προσωπικά δε θα ήθελα να βλέπω τη μάπα του Έρντι στα προτεινόμενά μου πάντως γι'αυτό και έχω ψάξει καθόλου το θέμα. 

Βέβαια Αργεντινή τώρα που το σκέφτομαι με αφορμή τον Almeyda & τον Araujo δεν είναι κακή ιδέα... ΑΡΑ-ΟΥ-ΧΟ, οεοεοε...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ούτως ή άλλως η κατάσταση με τις διαφημίσεις δεν παλευόταν όπως και να είχε. 2 επιλογές υπήρχαν ή συνδρομή ή κάποια εφαρμογή smartube, αν κάποιοι είχαν smart tv χωρίς tv box και χωρίς συνδρομές πρόκειται για ήρωες. Οι 2 αυτές επιλογές συνεχίζουν να υπάρχουν, το ζήτημα είναι να μην ενσωματώσει κάποια στιγμή τις διαφημίσεις στο βίντεο οπότε και να μην μπορούν να παραλειφθούν αλλά ακούγεται λίγο δύσκολο να γίνει αυτό άμεσα τουλάχιστον.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Devil9697 είπε

εμενα και πισω απο VPN το τουρκικο youtube premium μου διχνει τιμες λιρες αγγλιας και το αργεντινικο οτι δεν το υποστηριζει η χωρα.

Κατι παει λαθος με το vpn σου τοτε, δοκιμασε με καποιο αλλο. Μια καλη λυση ειναι να κατεβασεις bluestacks και να κανεις απο εκει τη διαδικασια, εχει αρκετα free/trial vpns για android ολο και καποιο θα σου βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Κατι παει λαθος με το vpn σου τοτε, δοκιμασε με καποιο αλλο. Μια καλη λυση ειναι να κατεβασεις bluestacks και να κανεις απο εκει τη διαδικασια, εχει αρκετα free/trial vpns για android ολο και καποιο θα σου βγει

done. Thanx!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το YouTube είναι μια κατηγορία από μόνο του σε αυτά που σου προσφέρει σαν περιεχόμενο. Αξίζει τα λεφτά της συνδρομής. Ακόμα και αυτοί που παραπονιούνται το γνωρίζουν αυτό. Αν κάτι αξίζει μην τα λυπάστε τα 9€. Αν το φιλοσοφήσετε, αξίζει να πληρώνεται για αυτά που σας αρέσουν. Πιο πεταμένα είναι λεφτά σε μια υπηρεσία streaming ταινιών (you name it) που θα την βάλετε για να δείτε ένα κύκλο, μιας σειράς που σας αρέσει ή την δεινά αποκλειστική ταινία. Ενώ στο YouTube πάντα θα βρίσκεις κάτι να δεις. Απλά δεν θα σε πρίζει με διαφημίσεις.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, kisan είπε

Αυτή η χώρα έχει περισσότερους τζαμπατζήδες από όσους μπορεί να ταΐσει 

Απλα οι περισσοτεροι Ελληνες θεωρουν οτι μονο αυτοι πρεπει να πληρωνονται για τη δουλεια τους.Οι υπολοιποι πρεπει να τους προσφερουν τις υπηρεσιες τους τζαμπα.

Κοινως θελουν να ζουν με τα χρηματα των αλλων.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Artman13 said:

Smart Tube Next και τέλος, ούτε συνδρομές ούτε φασαρία 

Τι ασφάλεια υπάρχει όταν κάνεις είσοδο στην εφαρμογή Με τα στοιχεία σου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, polaki είπε

Πριν 1.5 χρόνο το είχα δοκιμάσει με φίλο μου που ζει Αγγλία, και είχαμε φάει άκυρο. Αυτό που κάναμε είναι να δηλώσουμε και οι 2 χώρα Ελλάδα και έπαιξε, Έλληνας είναι οπότε δεν τον ενδιαφέρει, φαντάζομαι ανάλογα το τί επιλέγεις σου δείχνει και προτεινόμενα απ'την αντίστοιχη χώρα. 

Προσωπικά δε θα ήθελα να βλέπω τη μάπα του Έρντι στα προτεινόμενά μου πάντως γι'αυτό και έχω ψάξει καθόλου το θέμα. 

Βέβαια Αργεντινή τώρα που το σκέφτομαι με αφορμή τον Almeyda & τον Araujo δεν είναι κακή ιδέα... ΑΡΑ-ΟΥ-ΧΟ, οεοεοε...!

Εγω μενω Ολλανδία και για κάποιες εφαρμογές έπρεπε να γυρισω το προφίλ μου σε Ολλανδία. Ετσι δεν μπορώ να βαλω τον αδερφό μου που εχει ελληνικό google 😢.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...