Προς το περιεχόμενο

Mortal Kombat 1 [PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nα και κάτι που είχε διαφύγει σε αρκετούς. Επειδή από τον καιρό του ΜΚ10 ακούγονται αντιδράσεις για το σχέδιο και τις ενδυμασίες των χαρακτήρων,  με άλλους να προτιμούν του παλιού ΜΚ9 και άλλους που θεωρούν τους εαυτούς τους να ανήκουν στη σωστή πλευρά της ιστορίας να προτιμούν αυτές των μεταγενέστερων παιχνιδιών, υπάρχει αυτό το διαφημιστικό του ΜΚ9 για το Gamespot. Εκεί η Μιλένα εμφανίζεται ντυμένη και είναι όπως η Κιτάνα!

Υποθέτω πως επειδή η αγορά της NRS από τη Γουόρνερ έγινε προς το τέλος της παραγωγής του παιχνιδιού, θέλαν ήδη από τότε να αλλάξουν το σχέδιο αλλά μάλλον   ήταν αδύνατον, χωρίς να αλλάξει δραστικά όλο το κινούμενο σχέδιο των χαρακτήρων. Και έτσι το αφήσαν όπως έχει για να μην γίνει ανακατωσούρα.

Και φαίνεται ακόμα και σήμερα το μένος τους για αυτό το παιχνίδι, μιας και το απέσυραν από τα καταστήματα των κονσόλων και στο Steam εδώ και καιρό, τάχα μου λόγω του Φρέντυ. Λες και δεν μπορούσαν να τον αφαιρέσουν. Εδώ βάζαν 50 GB αναβάθμιση για διαφημιστικά μηνύματα. Αλλιώς θα έπρεπε να αφαιρεθεί και το GTA λόγω της αφαίρεσης των τραγουδιών. Κρίμα γιατί αυτό ήταν το παιχνίδι που επανέφερε το ΜΚ στο χάρτη της σύγχρονης βιομηχανίας παιχνιδιών

Επίσης και δυστυχώς 

 

download-1.jpeg

Επεξ/σία από petran79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Από την μία θέλω να το αγοράσω από την άλλη δεν εχω εμπειρία σε fighting game, θα θέλω πολύ εξάσκηση και δε θα παίζω καθημερινά, οπότε δε θα θυμάμαι κουμπιά, θα έχω στρες και τελικά δεν ξερω αν αξίζει τα λεφτά που θα δώσω.
Γνώμες;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει φουλ η αγορά του, γιατί έχει πάρα πολύ αναλυτικό tutorial, και για κάποιον πολύ νέο με το είδος, είναι αρκετά εύκολο και διασκεδαστικό. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...