Προς το περιεχόμενο

Διαγραφή μητρώου αυτοκινήτου για εξωτερικό.


Steliospa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφατα έγινα κάτοχος ενός αυτοκινήτου συγκεκριμένα ενός mg metro turbo του 1984 είναι ένα αμαξάκι κάπως σπάνιο.το αμάξι το είχε ένας κύριος και έχει διαγραφεί από τα μητρώα λόγο εξωτερικού .ο κύριος αυτός ήταν να το πουλήσει στο εξωτερικό κάτι που δεν έγινε τελικά .μπορώ εγώ που το αγόρασα με όλα τα χαρτιά του να βγάλω ιστορικές πινακίδες?σας παρακαλώ αν μπορείτε να με βοηθήσετε θα είναι υποχρεωμένος πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Γεια και χαρα,έλπα να ψαχτείς για ιστορικές,αν θυμάμαι καλά 450€…και κάθε χρόνο για μετά ένα 100€

Ευχαριστώ άλλο ρώτησα θέλω να βγάλω τις νέες ιστορικές που κυκλοφορεί κανονικά.οχι ελπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Steliospa είπε

Προσφατα έγινα κάτοχος ενός αυτοκινήτου συγκεκριμένα ενός mg metro turbo του 1984 είναι ένα αμαξάκι κάπως σπάνιο.το αμάξι το είχε ένας κύριος και έχει διαγραφεί από τα μητρώα λόγο εξωτερικού .ο κύριος αυτός ήταν να το πουλήσει στο εξωτερικό κάτι που δεν έγινε τελικά .μπορώ εγώ που το αγόρασα με όλα τα χαρτιά του να βγάλω ιστορικές πινακίδες?σας παρακαλώ αν μπορείτε να με βοηθήσετε θα είναι υποχρεωμένος πολύ.

Αφου εχει διαγραγει με τι χαρτια το αγορασες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...