Προς το περιεχόμενο

Το iOS 17 της Apple θα μετατρέψει τα iPhone σε smart home οθόνες


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν άκουγε η apple τις παρατηρήσεις των γκουρού του insomnia, ίσως να γινόταν η εταιρία με την μεγαλύτερη χρηματιστηριακή αποτίμηση στον πλανήτη. 

Oh wait!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, klaftop said:

Αυτο το ειχα κάνει στο πρώτο μου android κινητο το 2012 . Για γέλια. Θα αρχίσουν οι άσχετοι να λένε "η apple το επανεφευρε και ειναι υπερπρωτοποροι" και τα γνωστά . Αντε σε 5 χρόνια και foldable iphone και touchscreen στα laptop να πρωτοπορήσουν

Νέα λέξη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, billdanos είπε

Πέτα το το ρημάδι και πάρε επιτέλους ένα Huawei! Κάθεσαι και χαραμίζεις το χρόνο σου με γελοία λειτουργικά ενώ υπάρχει το Harmony OS που σου προσφέρει αρμονία στη ζωή σου… 

Μάλλον δεν έχεις πιάσει Pixel 7 pro στα χέρια σου..... Η μόνη συσκευή που προσφέρει android και παραμετροποίηση σε ioslike smoothness και stability. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, billdanos είπε

Πέτα το το ρημάδι και πάρε επιτέλους ένα Huawei! Κάθεσαι και χαραμίζεις το χρόνο σου με γελοία λειτουργικά ενώ υπάρχει το Harmony OS που σου προσφέρει αρμονία στη ζωή σου… 

 

5A7A4E4D-37F0-4F54-8515-C2A80F270F07.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, hellghan είπε

Σαρκαζουμε γιατί έχει τόσα πράγματα που μπορεί να φτιάξει. 

Και επειδή είναι σε συσκευή που ελέγχει η ίδια θα μπορούσε να κάνει παπάδες και βγάζει ότι νανε. 

Το μισό 2023 έφυγε. Να δούμε πότε θα αποφασίσει να κάνει τις εφαρμογές να τρέχουν παράλληλα και όχι μια κάθε φορά 

Γιαυτο σκας; Πάνε σε Android!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 ώρες πριν, ~Joker~ είπε

Μάλλον δεν έχεις πιάσει Pixel 7 pro στα χέρια σου..... Η μόνη συσκευή που προσφέρει android και παραμετροποίηση σε ioslike smoothness και stability. 

Θέλω σωστό 5g οπότε προτιμώ συσκευές που κυκλοφορούν επισήμως στη χώρα μας. 😛 

Παλιότερα είχα όλα τα μοντέλα Nexus σαν δεύτερη συσκευή. :) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, billdanos είπε

Θέλω σωστό 5g οπότε προτιμώ συσκευές που κυκλοφορούν επισήμως στη χώρα μας. 😛 

Παλιότερα είχα όλα τα μοντέλα Nexus σαν δεύτερη συσκευή. :) 

Πάντως, το Harmony Os μια χαρά ανέστησε συσκευές τύπου p10 plus, είναι λες και έχεις άλλο τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Θέλω σωστό 5g οπότε προτιμώ συσκευές που κυκλοφορούν επισήμως στη χώρα μας. 😛 

Παλιότερα είχα όλα τα μοντέλα Nexus σαν δεύτερη συσκευή. :) 

Δεν έχεις άδικο αλλά ούτως ή άλλως είναι αστεία διαδικασία το rooting και έχει τα πάντα κανονικά συν άλλα πόσα και 5g.. Συν το οτι δε χάνεις καμία εγγύηση ούτε καις κανέναν knox. Και τις κάρτες μου και gPay κανονικότατα όλα.. Και smoothness βούτυρο.. Και μπαταρία 7 ώρες με 24ωρο αναμονή.

Σάμπως όσες συσκευές IPhone είχα δεν περίμενα σαν τη δευτέρα παρουσία να βγει jailbreak μπας και παραμετροποίησω λίγο τη homepage και την κάνω λιγότερο αισχρά βαρετή?! 

Screenshot_20230527-173925.png

Screenshot_20230527-174355.png

Επεξ/σία από ~Joker~
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ~Joker~ είπε

Μάλλον δεν έχεις πιάσει Pixel 7 pro στα χέρια σου..... Η μόνη συσκευή που προσφέρει android και παραμετροποίηση σε ioslike smoothness και stability. 

Άσε φίλε,  που συχνά πυκνά έχει τρομερά bugs η σειρά πίξελ...και ένα άχρωμο και άγευστο UI....

Προτιμώ το One UI που κάνει παπάδες και είναι σμουθατο και ταχύτατο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη αυτό με την μόνιμα ανοιχτή οθόνη ακόμα και σε λειτουργία κλειδώματος δεν υπάρχει ήδη στα android εδώ και πολλά χρόνια? Εντάξει δεν είναι κακό σαν λειτουργία να υπάρχει αλλά μαντέψτε, δεν θα το χρησιμοποιήσει κανείς.

Υπάρχουν gadget γραφείου που δείχνουν καιρό, σημειώσεις και ημερολόγιο.

Επεξ/σία από Diavolos666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Billdanos και οι υπόλοιποι έχω δει οπαδούς αλλά σαν της apple τι να πω ρε φίλε πολύ προσωπικά το παίρνετε...σε εσένα το είπα ρε φίλε; Εσύ τα φτιάχνεις; Αν είναι να τα χώσω σε εσένα...ρε που άμα πεις κάτι για την σιχαμένη αμέσως να απαντήσει κάποιος δικηγόρος...

Τις συμβουλές κρατά τες για πάρτυ σου εδώ σχολιάζουμε και όχι επί προσωπικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 ώρες πριν, harispao είπε

Billdanos και οι υπόλοιποι έχω δει οπαδούς αλλά σαν της apple τι να πω ρε φίλε πολύ προσωπικά το παίρνετε...σε εσένα το είπα ρε φίλε; Εσύ τα φτιάχνεις; Αν είναι να τα χώσω σε εσένα...ρε που άμα πεις κάτι για την σιχαμένη αμέσως να απαντήσει κάποιος δικηγόρος...

Τις συμβουλές κρατά τες για πάρτυ σου εδώ σχολιάζουμε και όχι επί προσωπικού.

Δε φτάνει που επικροτούμε όσα λες και σου δίνουμε και συμβουλές, τσατίζεσαι κι από πάνω! Τς τς τς... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...