Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο activation win11


Rumpelstiltskin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παρει αυτό το mini pc το οποίο έρχεται με προεγκατεστημένα windows 11. 

https://www.lagonika.gr/prosfores/mini-pc-szbox-n100-12th-gen-intel-n100-alder-lake-8gb-ddr5-4800mhz-256gb-m2/

Μετά από κάποια update μου βγάζει πως πρέπει να ενεργοποιήσω τα windows και οταν παταω activate μου βγαζει 

image.png.5f2af38c1b6a8b60217d7fe2ad980d88.png

μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να το λύσω; εκτός απο το αγοράσω νέο κλειδί απο την αρχη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Rumpelstiltskin είπε

Εχω παρει αυτό το mini pc το οποίο έρχεται με προεγκατεστημένα windows 11. 

https://www.lagonika.gr/prosfores/mini-pc-szbox-n100-12th-gen-intel-n100-alder-lake-8gb-ddr5-4800mhz-256gb-m2/

Μετά από κάποια update μου βγάζει πως πρέπει να ενεργοποιήσω τα windows και οταν παταω activate μου βγαζει 

image.png.5f2af38c1b6a8b60217d7fe2ad980d88.png

μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να το λύσω; εκτός απο το αγοράσω νέο κλειδί απο την αρχη; 

Δεν αναγνωρίζει το κλειδί για κάποιο λόγο , δεν ήταν ποτέ ενεργοποιημένα μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Rumpelstiltskin είπε

Ναι κάτι τέτοιο υποθέτω, βρήκα ποιο είναι το κλειδί του αλλά δε το δέχεται όταν του το βάζω. 

 

Το χεις αγορασει απο κλειδαδικο; αν ναι καπου διαβασα στο forum οτι αν σου μπλοκαρει τους στελνεις και σου βρισκουν λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Titos301 said:

Το χεις αγορασει απο κλειδαδικο; αν ναι καπου διαβασα στο forum οτι αν σου μπλοκαρει τους στελνεις και σου βρισκουν λυση

Σωστός, τα site που πουλανε σου λενε οτι αν υπαρχει καποιο προβλημα με το activation - contact our support-....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Titos301 είπε

Το χεις αγορασει απο κλειδαδικο; αν ναι καπου διαβασα στο forum οτι αν σου μπλοκαρει τους στελνεις και σου βρισκουν λυση

όχι όχι, ήταν προεγκατεστημένα στο mini pc.

βρέθηκε λύση τελικά, αλλα με άλλο κλειδί, το δικό του δε το πήρε ποτέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...